Kapat
Zubizu ile Shell Smart Puan Kazanın!
Shell Kampanyaları 75 views 0

Zubizu ile Shell Smart Puan Kazanın!

Shell kampanya fırsatlarına Zubizu ile yaptığı ortaklıkla 2018 yılında da devam ediyor. Shell ClubSmart kart kullanıcıları, kartlarını Zubizu uygulamasına kayıt ettiklerinde her ay toplamda 300 TL yakıt harcamanıza 15 TL değerinde yakıta eş değer olan Smart puan kazanma şansı elde edin.

Shell kampanya katılım koşulları;

Kampanyaya katılım sağlayabilmeniz için Shell ClubSmart kart sahibi olunması zorunludur. Kampanyadan yararlanılabilmesi için araç plakanızı Zubizu uygulamasına kayıt etmeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılım için Shell ClubSmart kart sahibi olmak ve araç plakası yeterli olacaktır. Kampanyada QR barkod okutulması gerekmiyor.

Shell ClubSmart kart sahibi değilseniz Zubizu uygulaması üzerinden kolayca yeni bir kart oluşturabilirsiniz. Puan kazanma işlemi yeni kart oluşturduktan sonra ki gün başlayacaktır.

Shell ClubSmart sisteminde kartınıza farklı bir plaka kaydı varsa, www.shellsmart.com adresi üzerinden veya 4442020 numaralı Shell müşteri hizmetleri numarasını arayarak araç plaka numarasını değiştirebilirsiniz.

Araç plakanızı Zubizu uygulamasından ve Shell ClubSmart sisteminde 1 yıl içinde sadece 1 kez değiştirme hakkınız bulunmakta.

Puan kazanma işlemi sadece kayıtlı plaka üzerinde akaryakıt alımında gerçekleşecektir.

Kayıt işlemleri sonrasında bir takvim ayı içerinde toplam 300 TL harcama tutarına ulaşıldığında 15 TL değerinde ki 1.500 Smart puan ilgili kartınıza 24 – 48 saat içerisinde yüklenecektir.

Kampanyada geçerli yakıt hediyesini 1 ay içerisinde sadece 1 kez kazanabilirsiniz.

Önceki alımlarınızda kazanılan Smart puanlar olması durumunda 1.500 Smart puandan düşülerek kartınıza yüklenecektir.

Kazandığınız yakıt hediyesine eşdeğer smart puanların 6 ay kullanım zamanı bulunmaktadır. Kullanılmayan smart puanlar 6 ay sonra silinecektir.

Alışveriş esnasında Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuza SMS ile şifre gönderilecektir. SMS ile gelen şifreyi ön saha satış elemanına iletmeniz gerekmektedir. Telefon numaranızın değişmesi durumunda 4442020 numaralı Shell müşteri hizmetlerini arayarak numaranızı değiştirebilirsiniz.

Taşıt tanıma sistemi müşterileri ve Shell Ticari Kart sahipleri bu kampanyaya katılamazlar.

Shell akaryakıt istasyonlarından yapacağınız madeni yağ ve market alışverişlerinizden puan kazanımı yapılamayacaktır.

Shell kampanya fırsatı Haziran ayının sonuna kadar devam edecektir. Shell ve Zubizu kampanya koşullarında ve tarihinde değişiklik yapma hakkını gizli tutar. Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için www.shellsmart.com adresini ve 4442020 numaralı telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zubizu uygulaması ile ilgili merak ettiğiniz konuları ve daha fazlasını Zubizu Nedir, Nasıl Kullanılır ? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Shell ClubSmart Kart ile ilgili merak ettiğiniz konuları ve daha fazlasını Shell Clubsmart Nedir, Nasıl Alınır ? başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.