Kapat
Zubizu Nedir, Nasıl Kullanılır?
Blog 145 views 0

Zubizu Mobil Uygulaması Nedir ?

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Zubizu mobil uygulaması ile kullanıcılar kendi zevklerinde göre değişik alanlarda alışveriş imkanını tadıyor. Zubizu mobil uygulamasının içeriğinde birbirinden farklı kategoriler bulunuyor. Alışverişten yemek yenilecek yerlere, gidilecek mekanlara, konser ya da tiyatro biletlerine kadar pek çok seçenek de mevcut. Zubizu uygulaması sizin hakkınızda belli bilgileri edindikten sonra, yalnızca sizin ilgi alanlarınıza özel olan yerleri ve fırsatları kaşınıza çıkarıyor. Bu sayede pek çok kişiden önce fırsatlardan haberdar oluyor ve hemen fırsatları değerlendirmeye başlayabiliyorsunuz.

Zubizu mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey AppStore ya da Google Play Store’dan uygulamayı cihazınıza indirmek. Mobil uygulamayı indirme işlemini tamamlayıp açtığınızda sizden belli profil bilgileri talep ediliyor. Bu bölümde sizi anlatan alanları işaretliyorsunuz. Böylece Zubizu Mobil size ugun olan alternatifleri ortaya çıkarıyor.

Zubizu Mobil Uygulaması Avantajları

  • Sistemin en güzel yanı ise bu uygulama sayesinde hemen Zubizu mobil ödeme gerçekleştirebilmeniz. Beğendiğiniz bir konser bileti mi gördünüz? Mobil ödeme ile herkesten önce bileti satın alabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Uygulamayı kullanmak da oldukça kolay. Sosyal medya hesaplarınızla üyelik oluşturabileceğiniz gibi, form doldurup Zubizu dünyasına katılmanız da mümkün. Uygulama güvenlik açısından da oldukça başarılı. Cep telefonunuza gönderilen kısa mesaj ile üyeliğinizi onaylıyor ve alışverişlere bu şekilde başlıyorsunuz. Bu durumda 3. şahıslar da hesabınıza erişim sağlayamıyor.
  • Mobil uygulama dahilinde puan birikimi gerçekleştirebildiğiniz gibi, bu puanları katologtaki belli ürünler için harcama imkanına da sahipsiniz. Böylece alışveriş yaparken kazanmanın da sınırlarını zorlayabiliyorsunuz.
  • Mobil uygulamanın bir de harita özelliği mevcut. Gidilebilecek mekanlar, konser alanları gibi pek çok şeyi harita üzerinde konumlandırılmış olarak bulabiliyorsunuz.
  • Tüm bunların yanında katılmak ya da haberdar olmak istediğiniz Zubizu kampanyasını işaretleyip kaydedebiliyorsunuz. Böylece daha önce göz gezdirmiş olduğunuz kampanyayı kolayca bana özel bölümünden bulabilmeniz mümkün.
  • Zubizu uygulamasını kullanmak yalnızca internet erişimine bağlıdır ve uygulama için herhangi bir ücret ödenmemektedir.
  • Zubizu kampanya noktalarında hemen Zubizu uygulamanızı açarsınız ve QR kodunuzu yetkiliye gösterirsiniz. Böylece dakikalar içinde kampanyaya dahil olma fırsatı yakalarsınız. QR Kodu göstermek yerine kodunuzun altında bulunan numarayı da yetkililere söyleme şansınız da bulunmaktadır. Her iki şekilde de kolayca indirimlerden faydalanabilirsiniz.
  • Alışverişinizi tamamladığınız anda kazandığınız puanlar anında hesabınıza yüklenir. Bu durumda puanlarım ne zaman yüklenecek kaygısına düşmenize gerek yok.

Zubizu Mobil Ödemeyi Nasıl Kullanırım?

Mobil ödeme kullanımı gerçekleştirebilmek için öncelikle kart tanımlaması yapmanız gerekmektedir. Ödeme araçları kısmına kredi kartınızı tanımlayabilirsiniz. Tanımlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, Zubizu noktalarında alışveriş yaparken numaranızı söyleyebilir ya da QR kodunuzu gösterebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız Zubizu noktasında yetkili kişi ödeme ekranına bilgilerinizi girdiğinde cep telefonunuza bir kısa mesaj gelir. Bu mesaja onay verdiğinizde ise hem ödemeniz başarılı bir şekilde tamamlanır, hem de alışveriş özetinizi kısa mesaj ile saklama imkanına sahip olursunuz.

Paycell adlı sertifikalı bir yazılım bünyesinde tüm banka bilgileriniz koruma altındadır. Böylece Zubizu ile kolay ve güvenilir bir şekilde alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Zubizu uygulamasında taksit imkanı bulunmadığı için tüm ödemeler tek çekim şeklinde gerçekleştiriliyor. Zubizu kullanıcılarının dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise alışveriş anında mesaj gelmemesi durumudur. Mesaj alımı için uygulama ve kilit ekranı açık durumda olmalıdır. Amex, Mastercard ve Visa türündeki kredi kartlarınız ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.