Kapat
YapıKredi'den Otomatik ödeme talimatı ver, 20 TL puan kazan!

YapıKredi’den Otomatik ödeme talimatı ver, 20 TL puan kazan!

Yapı Kredi Bankası yeni yılda müşterilerine bireysel vadesiz mevduat hesabından veya mevduat hesabından veya Yapı Kredi otomatik ödeme verdiklerinde, ilk yeni fatura veya HGS talimatı için 20 TL, ilk talimattan sonra verilecek her yeni talimat için 10 TL, en fazla 60 TL’ye kadar puan kazanma şansı sunulmaktadır.

Kampanya için katılım hangi tarihler arasındadır?

Kampanyaya 11 Aralık 2017 ile 10 Ocak 2018 tarihleri arasında bireysel vadesiz mevduat TL hesabından verilecek ilk otomatik ödeme talimatı ile başlamaktadır. Fatura veya HGS otomatik ödeme talimatının kampanyaya katılabilmek için, hızlı cep haricindeki, SMS, Yapı kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil uygulama, telefon bankacılığı veya şubelerden verilmesi gerekmektedir.

Otomatik Ödeme Talimatı ile puan kazanma kampanyasına katılım şartları nelerdir?

  • 11 Aralık 2017-10 Ocak 2018 tarihleri arasında verilecek ilk otomatik ödeme talimatı için 20 TL, ilk talimattan sonraki her yeni talimat için 10 TL olmak üzere en fazla 60 TL puan kazanma şansı verilir
  • Kampanya, vadesiz mevduat hesabından veya kredi kartından verilen yeni otomatik ödeme talimatı için geçerlidir.(World Business kartı dâhil değildir)
  • Kampanyanın geçerli olması için 11 Aralık 2017- 10 Şubat 2018 tarihleri arasında en az 1 faturanın ödenmesi ve talimatın en az 30 Nisan 2018 tarihine kadar verilmiş olması gerekir.
  • Kampanyadan kazanılan puanlar 15 Şubat 2018 tarihinde müşteriye yansıtılacaktır, şartlara uymayanların puanları da bu tarihte geri alınacaktır.
  • Aynı abone numarasından birden fazla talimat verilirse sadece biri kampanyadan puan kazanabilecektir.
  • Kampanya başlamadan en az altı ay öncesine kadar kendi veya birinci derece yakını adına iptal edilmiş talimatlar, kampanya döneminde verilirse ödül verilemeyecektir.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için; TALIMAT bir boşluk 11 haneli TC Kimlik numarasını 4470’e gönder. SMS bedeli bütün operatörlerde 65 kuruşla ücretlendirilecektir.
  • Bir kişi kampanyadan bir kere faydalanır, kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Yapı Kredi Bankası, dilediği zaman kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.