Kapat
Play TLcard ile Restoran ve Kafe Harcamalarına 15 TL Puan!
TL Card Kampanya 64 views 0

Yapı Kredi TLCard İnternet Harcamalarınıza 10 TL Puan!

Yapı Kredi bankasının müşterilerine sunmuş olduğu TL Card kampanya fırsatları Şubat ayında da devam ediyor. Play TL Card ile internet alışverişlerinizde yapacağınız harcamalarda geçerli olacak 10 TL puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya ya katılmak için INTERNET yazarak bir boşluk bırakıp müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz yeterli olacaktır.

TL Card kampanya koşulları;

Kampanya 1 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında World üye iş yerleri olan seçili e-ticaret markalarından Play TLcard ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda 10 TL puan hediyesi kazanılacaktır.

Kampanyaya katılım müşteri bazında yapıldığı için, bir müşteri kampanyaya sadece bir kez katılma hakkı bulunup en fazla 10 TL puan kazanma şansı elde ediyor.

Kampanyaya fiziksel mağazalardan yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanya dahilinde geçerli olan markalar aşağıda listelenmiştir.

Kampanyadan puan kazanan müşterilerin hem Yapı Kredi bireysel kredi kartı hem de Yapı Kredi TLcard sahibi ise, kazanılan hediye puanlar kredi kartına yüklenecektir.

Yapı Kredi Play kredi kartı ve Play TLcard kampanyaya dahildir.

Puan kullanılarak yapılan alışverişlerde, Ticari kart kullanımları ve iade işlemleri kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyada gönderilen SMS gönderim bedeli Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL. Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Sanal kartlar ile yapacağınız alışverişler kampanya dahilindedir.

Yapı Kredi bankası TL Card kampanyasını haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma yetkisini saklı tutar.

Kampanya dahilinde ki E-ticaret markalarını  görmek için http://www.tlcard.com.tr/kampanyalar-liste/1/genel-kampanyalar adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.