Kapat
YapıKredi'den Otomatik ödeme talimatı ver, 20 TL puan kazan!

Yapı Kredi ile Mobil Ödemelerde 50 TL Puan Fırsatı!

Yapı Kredi kampanya kapsamında mobil ödemelerde 50 TL puan veriyor. Bu doğrultuda Yapı Kredi üzerinden mobil ödeme gerçekleştirerek 5O TL puan kazanmak mümkün. Kampanya kapsam tarihi ise; 27 EKİM ile 30 Kasım arasında geçerli oluyor. Yapı Kredi Cüzdan ya da Yapı Kredi Mobil üzerinden tek seferde yapılan 50 TL ve üzerindeki ödemelerde 10 TL kazanılıyor. Kampanya dahilinde toplamda 50 TL kadar hediye puan kazanılıyor. Mobil ödeme yaparak bu kampanyaya dahil olmak ise oldukça kolay görülüyor.

Yapı Kredi Bankasından Mobil Ödemelere 50 TL Puan

Yapı Kredi kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu doğrultuda Kasım ayı süresi içinde geçerli olan kampanya dahilinde 50 TL ye kadar para puan kazanmak mümkün oluyor. Bunun için Yapı Kredi Mobil ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulaması aracılığıyla tek seferde 50 TL ve üzerinde bir ödeme işleminin yapılması gerekli oluyor. Kampanya kapsamında toplamda 50 TL puan veriliyor. Yapılan her 50 TL üzeri ödemelerde 10 TL değerinde puan kazanılıyor.

Kampanya kapsamında 27 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinde 10 TL, toplamda 50 TL puan verilecektir.

Mobil ödeme gerçekleştirmek üstelik çok kolay. Bu doğrultuda mobil ödeme işleminin gerçekleştirilmesi için; ödemeyi yapacağınız banka kartı ya da kredi kartının mobil ödemeye açılması gerekiyor. Bunun yanı sıra cep telefonunuzda da bazı düzenlemelere gitmek gerekiyor. Bunun için; cep telefonun ayarlar menüsünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekiyor. Ayrıca mobil ödeme işleminin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için 4.4.2 ve üzerindeki işletim sistemine sahip olan android cihazlara sahip olmak gerekiyor.

Yapı Kredi Kampanya kapsamında avantajlardan yararlanmak için şifreye bile gerek duyulmayabiliyor. Zira temassız POS cihazlarına şifrenizi tanımladıktan sonra ödemelerinizi şifresiz olarak da yapabilmektesiniz. Bu durum ödeme ile anından mobil uygulamaya giriş yapmanıza da gerek kalmıyor. Yapı Kredi avantajlı kampanyaları devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.