Kapat

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Kampanyası!

Yapı Kredi Kampanyaları çerçevesinde Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına birbirinden güzel ayrıcalıklı kampanyalar tanımlanıyor.  Bu kapsamda Kasım ayı süresi içerisinde geçerli olan bir avantaj da HD İskender ve Cızgara markası aracılığıyla veriliyor. Kasım ayı içerisinde HD İskender ve Cızgara da yapacağınız harcamalarda 10 TL Wordpuan hediye…

Kampanyaya katılmak için HD İskender ve Cızgara’dan Kasım ayı içerisinde 50 TL ve üzeri tek seferlik harcamanın yapılması yeterli oluyor. Sadece yapılan harcamanın Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla yapılması gerekiyor. Yapılan 50 TL ve üzeri harcama sonrasında 10 TL Wordpuan kazanılıyor. Kampanya tüm HD İskender ve Cızgara Restoranlarında geçerli olan bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada kampanyaya Yapı Kredi Bankasının tüm kredi kartlarının dahil olmadığı da bilinmektedir. Ayrıca Yapı Kredi kampanyaları çerçevesince düzenlenen kampanyaya banka kartları ile yapılan alışveriş de dahil edilmemektedir. Bunun yanı sıra Wordpuan ile yapılan alışverişlerde de kampanya avantajları geçerli olmuyor. Ticari kartlar vasıtasıyla yapılan alışverişlerde de bu kampanyaların avantajları bulunmamaktadır.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Kazandırmaya Devam Ediyor

Yapı Kredi ve HD İskender ve CIZGARA Restoranları arasında düzenlenen kampanya ile 10 TL Wordpuan kazanmak mümkün oluyor. Bu kapsamda Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının avantajları karşımıza çıkıyor. Zira kampanyaların ayrıcalıklarından yararlanmak için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına sahip olmak gerekli oluyor. Kampanya süresi içinde kazanılan puanlar, 14 Aralık 2017 tarihi itibariyle kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi ise; 25 Aralık 2017 tarihi olarak belirlenmektedir. Bu süre içerisinde kullanılmayan puanlar geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılan harcamalarda sadece Yapı Kredi bireysel kredi kartlarında geçerli olan bu kampanya, oldukça avantajlı şartları kullanıcılara sunuyor.

Yapı Kredi Kampanyaları kapsamında yer alan bu kampanyaya bir müşteri sadece 1 kez katılabilmektedir. Bunun yanı sıra bu kampanya kapsamında kullanıcıların kazanabileceği maksimum Wordpuan 10 TL ile sınırlı tutulmaktadır. Kampanyaya katılmak için ise; iPone ya da Android cep telefonları üzerinden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının indirilmesi gerekli olmaktadır. Bu aşamadan sonra uygulama içerisinde yer allan Bana Özel alanına giriş yapmak gerekli olmaktadır. Bu aşamadan sonra ise bu alanda bulunan kampanyaya katıl butonunun tıklanması gerekli olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.