Kapat

Yapı Kredi World ile Dekorazon.com Fırsatı!

Yapı Kredi World Kampanyaları kapsamında yer alan dekorazon.com kampanyası Yapı Kredi müşterilerine avantajlı bir alışverişin kapısını aralıyor. Bu doğrultuda yapılan dekorazon.com adresinden yapılacak olan alışveriş sonrasında 15 TL Ya da 20 TL Worldpuan hediye olarak kazanılıyor.

Dekorazon.com Adresine Özel 150 TL Üzeri Alışverişlerde Hediye Worldpuan Veriliyor

01 Kasım 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya göre, dekorazon.com adresinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL Worldpuan kazanılıyor. Ayrıca şayet Yapı Kredi Cüzdan uygulaması kullanıcısıysanız kazanacağınız Worldpuan 15 TL değil 20 TL oluyor. Bu durum doğal olarak Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının avantajlarını gözler önüne seriyor. Kampanyaya katılan müşterilerin peşin ya da taksitli alışveriş yapmaları kampanyadan yararlanmalarını etkilemiyor. Dolayısıyla dekorazın.com adresinden yapılacak olan 150 TL üzerindeki taksitli ya da peşin alışverişlerde bu avantajlı ayrıcalıklardan yararlanmak mümkün oluyor.

Yapı Kredi World Kampanyaları Kasım ayında da son sürat devam ediyor. Yapılan son kampanyada kullanıcıların 15 TL il 20 TL arasında Worldpuan kazandıkları biliniyor. Şayet kullanıcı kampanya kapsamındaki alışverişini Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla yapacak olursa kazanılacak olan Worldpuan 5 TL artıyor. Böylece yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL yerine 20 TL hediye Worldpuan kazanılıyor. Bu durum doğal olarak Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasının Avantajlarını gözler önüne seriyor.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasına sahip olmak için; Android ya da iPhone cep telefonlarından Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının indirilmesi gerekiyor. Bu aşamadan sonra uygulamanın içerisinde yer alan BANA ÖZEL bölümünden giriş yapmak gerekli oluyor. Bu aşama sonrasında BANA ÖZEL bölümünün içerisinde yer alan kampanyaya katıl butonuna tıklamak gerekli oluyor. Bu aşamadan sonra ise artık kullanıcılar Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının ayrıcalıklarından yararlanmaya başlıyor. Bunun yanı sıra kampanya kapsamında yapılan ilk alışveriş ödüllendirilmektedir. Yapı Kredi kampanyaları kapsamında yer alan bu kampanya ile kazanılan Worldpuanlar, 4 Ocak 2017 tarihinde kartlara yükleniyor. 15 Ocak 208 tarihine kadar kullanılabilen bu Worldpuanlar, bu tarihten sonra geri alınıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.