Kapat

Watsons Mayıs 2018 Kataloğu

Sonraki

Kozmetik sektöründe önemli yer edinmiş markalardan olan Watsons, aylık kampanya katalog fırsatlarına devam ediyor. Watsons katalog fırsatları 3 – 30 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bir çok marka gibi Watsons kozmetikte bahar aylarını müjdeleyen ürün kampanyaları ile Mayıs ayına giriş yapmıştır. Kataloğun daha ilk sayfasında seçili 1000 üründe 2.cisi 1 TL fiyattan satışa sunulacaktır. Kampanyadan yararlanmak için aynı markanın kampanyaya dahil olan tüm ürünlerinde 2. Ürünü 1 TL’den satın alabileceksiniz. Kataloğun ilk sayfasında gözümüze çarpan diper bir fırsat ise, MicellAIR Expert Makyaj Temizleme ürünü alımlarınıza Makyaj Çantası HEDİYE!

Mayıs ayında koku seçili koku ürünlerinde hem indirim hem de Watsons kart ile yapacağınız alışverişlerde 10 Kat Puan kazanabilirsiniz. Yine seçili Makyaj, Duş, Koku gibi ürünlerde %50’ye varan indirim fırsatları bulunuyor. Katalog’da ilgili kampanyada belirtilen ürünler haricinde yapacağınız 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde Watsons Mayıs kataloğu’nun 3.sayfasında yer alan ürünleri %50’ye varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

Yazın geldiğini en çok anladığımız zaman ise, hipermarketlerde ve kozmetik marketlerde satılan güneş bakım ürünlerini gördüğümüzdedir. Mayıs ayı boyunca Watsons kozmetik marketlerden veya www.watsons.com.tr adresinden Güneş Bakım ürünlerini %40’a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. İndirimli alabileceğinizi ürünler şöyle sıralanmıştır;

  • Uludağ Premium Güneş Koruyucu Yüz Spreyi 150 ml. %40 indirimli 29,90 TL
  • Watsons Güneş Ürün Çeşitleri %30 indirimli 13,90 TL’den başlayan fiyatlarla
  • Hawaiian Tropic Güneş Ürün Çeşitleri %30 indirimli 49,50 TL’den başlayan fiyatlarla
  • Solait Güneş Ürün Çeşitleri %25 indirimli 22,50 TL’den başlayan fiyatlarla
  • Solait Güneşsiz Bronzlaştırıcı Ürün Çeşitleri %25 indirimli 4,50 TL’den başlayan fiyatlarla
  • Sebamed Güneş Ürün Çeşitleri %25 indirimli 41,90 TL’den başlayan fiyatlarla
  • Nivea Sun Güne ş Ürün Çeşitleri %20 indirimli 28,90 TL’den başlayan fiyatlarla
  • Garnier Ambre Solaire Güneş Ürün Çeşitleri %20 indirimli 14,50 TL’den başlayan fiyatlarla

3 Mayıs Perşembe günü başlayan Watsons katalog fırsatlarında, Yüz bakım ürünleri, Makyaj ürünleri, El ve Yüz bakım ürünleri gibi onlarca kategoride ürünler bulmak mümkün. Katalog’da indirimlerin yanında bir çok seçili ürün alımlarınızda HEDİYE fırsatları sizleri bekliyor olacak.

Watsons Katalog 3 – 30 Mayıs 2018

Watsons Mayıs 2018 Kataloğu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.