Kapat

Vodafone Self Servis Nedir?

Self servis, Vodafone hat kullananların tüm işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebildiği bir uygulamadır. Bakiye sorgulama, kalan kullanımları sorgulama, lira yükleme ve daha fazla birden çok hizmeti sunulduğu bu serviste artık Vodafone kullanıcıları işlemlerini kolay ir şekilde gerçekleştiriyor. Servis, güvenilir bir hizmet olduğu için, kullanıcılar işlemlerini gerçekleştirmek için Vodafone merkezlerine gitme derdinden kurtulmuşlardır. Bu nedenle self servis uygulaması gün geçtikçe gelişmeye devam ettiği için, en çok talep toplayan hizmetler arasında yerini almıştır. Bu nedenle yeni Vodafone geçenler karşılaşmış oldukları self servis uygulaması hakkında bilgi almak istedikleri için, sürekli Vodafone self servis nedir gibi soruyu sormakta ve bu soruya cevap aradıkları için, servis müşterilerine en detaylı açıklamaları yapmaktadır. Bu açıklamalara sayesinde müşterilerini bilgilendiren servis, bu sayede müşterilerinin akıllarında herhangi bir soru bırakmamaktadır. Ayrıca uygulamada hangi hizmetlerin gerçekleştirilebileceği hakkında bilgiler veren bu hizmet sayesinde artık tüm işlemleriniz tek bir parmağınızın ucunda. Böylece güvenilir hizmeti ile öne çıkan ve en çok kullanılan hatlar arasında yer alan Vodafone, self servis hizmeti ile daha çok gelişiyor. Üstelik self serviste müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek kolay olduğu bu uygulamada aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir ve kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmet

Müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için Vodafone self servis hizmeti sunan bu hizmet sayesinde artık tüm işlemler için uygulama merkezlerine gitme derdi sona ermiştir. Böylece hattını yeni taşıyanlar için ücretsiz hizmet sunan şebeke, kolay indirilebilir uygulaması ile ön plana çıkmıştır. Böylece uygulamayı isteyenler için ücretsiz hizmet sunduğunu bildiren servis, uygulamanın kısa sürede indiğini ve kolay kullanılabilir özelliğe sahip olduğunu açıklamıştır. Ücretsiz uygulamaya girişte internetten yemeyen bu servis sayesinde artık paket sorgulamaları, kalan kullanımları sorgulama gibi işlemleri yapmak daha kolay olmuştur. Ayrıca bu uygulamada kolay bir şekilde paket satın alabilir ve paketlerin fiyatlarını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Uygulamaya Nasıl Giriş Yapılır?

Vodafone self servis hizmetine giriş yapmak ve tüm işlemlerini gerçekleştirmek için kolay hizmet sunan servis, müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Bu nedenle uygulamaya giriş yapmak isteyenler öncelikle uygulamayı İOS, Android gibi sistemler üzerinden ücretsiz bir şekilde indirmelidirler. Daha sonra inen uygulamayı açtıktan sonra, istenilen kısma telefon numarasını ve şifreyi girmelidirler. Şifresi olmayan kişiler şifre al uygulamasına tıklayarak kolay bir şekilde şifre alabilirler. Bu nedenle gelen mesajın ardından şifreyi ilgili alana girdikten sonra giriş yap kısmına tıklayarak, uygulamaya kolay bir şekilde giriş yapabilirler. Ayrıca beni hatırla özelliği sayesinde sürekli şifre alma derdiniz sona ermiştir. Bu hizmet sayesinde istediğiniz zaman uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Böylece fazla zaman almayan bu uygulama sayesinde uygulamaya kısa sürede giriş yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı istediğiniz zaman indirebilir ve bu hizmetten doyasıya yararlanabilirsiniz.

Bana Ne Var Hizmeti

Servisin geliştirmiş olduğu bana ne var hizmeti sayesinde artık haftalık olarak hediye alabilirsiniz. Bu nedenle dakika, SMS, internetiniz bittiğinde haftada bir kez olmak şartıyla uygulamaya giriş yaparak telefonunuzu sallayabilir ve günlük olarak hediyenizi alabilirsiniz. Böylece bu hizmet sayesinde haftanın herhangi bir gününde telefonunuzu sallayarak sunulan hediyelerden birini alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamada hediye çekleri, yemek sepeti, alışveriş fırsatı kazanabilirsiniz. Böylece güvenilir ve kaliteli hizmeti ile gelişmeye devam eden Vodafone hizmeti sayesinde artık bana ne var uygulamasından günün 24 saati yararlanabilir ve size özel olarak sunulan hediyelerden istediğinizi seçerek günü birlik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.