Kapat
Vodafone Paketleri 2018
Vodafone Kampanyaları 222 views 17

Vodafone Paketleri 2018

Vodafone Paketleri kullanıcılarının yanında aileleri için de yenilikler düşünerek birçok yenilik gerçekleştirmektedir. Vodafone Red tarifeleri ile ailelere %30 indirim fırsatı vodafone kampanyalar arasında yer almaktadır. 12 aylık 2 dönemi baz alarak uygulanan %30 oranındaki Vodafone Red Aile indiriminden yararlanmak isteyen kişilerin 30 günlük süre içerisinde yeni hat sahibi olma, numarayı taşıma veya faturasız hattan faturalıya geçiş gerçekleştirerek 4.5G Red S, Yeni Red 7, 4.5G Red M, Yeni Red 10 gibi tarifelerden birini seçmiş olmaları ve aile bireylerinin bireysel hatları üzerinden referans sağlamaları gerekmektedir. Bu şartları sağlayan kullanıcılar 12 aylık 2 dönem olmak koşulu ile belirtilen indirimden yararlanabilmektedir.

Vodafone Paketleri 2018 Kapsamında Red Tarifeleri ile Ailelere Uygulanacak İndirimler

Aile indiriminden yararlanacak olan kişilerin ne kadar ödemeleri gerektiği konusu hakkında bilgi vermek gerekirse:

 • Yeni Red 20 tarifesine dahil olan kişiler Vodafone ve Sabit hatlarla sınırsız 4000 dakika konuşma hakkına sahip olmaktadır. 1000 SMS kullanımları bulunan üyeler için 20 GB internet kullanım kotası tanımlanmaktadır. Vodafone kampanya Red 20 tarifesini seçen kişiler 100 TL yerine 77 TL ödeme gerçekleştirecektir.
 • Yeni Red 15 tarifesine dahil olan kişiler Vodafone ve Sabit hatlarla sınırsız 2000 dakika konuşma hakkına sahip olmaktadır. 1000 SMS hakları olan kullanıcılar için 15 GB internet tanımlanmaktadır. Bu tarife için 90 TL yerine 63 TL ödeme yapılmaktadır.
 • Yeni Red 7 tarifesine geçiş yapacak kişiler Vodafone ve Sabit hatlarla sınırsız 1000 dakika konuşma hakkına sahip olmaktadır. 1000 SMS hakları olan kullanıcılar için 7 GB internet tanımlanmaktadır. Bu tarife için 70 TL yerine 45,50 TL ücret belirlenmiştir.
 • Yeni Red 5 tarifesine geçiş yapacak kişiler Vodafone ve Sabit hatlarla sınırsız 1000 dakika konuşma hakkına sahip olmaktadır. 1000 SMS hakları olan kullanıcılar için 5 GB internet tanımlanmaktadır. Bu tarife için 60 TL yerine 39 TL ücret belirlenmiştir.

Vodafone Paketleri kapsamında yer alan Vodafone Red Aile İndiriminden yararlanmak için 12 aylık iki dönem şeklindeki hattın iptal olmaması, tarifenin değişmesi ya da kampanyadan çıkılmadığı zamanlarda da ilk dönem sonrasında ikinci dönem için kampanyası bitmeyen kullanıcılar devreye girmektedir. Aile üyelerinden indirim fırsatından faydalanmak isteyen faturasız hatta sahip olan kişilerden faturalı hatta geçiş yapmak isteyenler için 90 gün süresince faturasız tarifede kalma şartı aranmaktadır. Vodafone kampanya kapsamında tarifelerden yararlanmak için aynı aileye mensup olunması şart olarak belirtilmektedir. Hat sahibinin referans kişisi ile aynı kişi olması da istenen koşullar arasında yer almaktadır. Tüm kontrollerin MERNIS sistemi üzerinden yapıldığı durumlarda kişinin 30 gün süresince numarasını taşımamış ya da başka bir hat almamış olması üyelik için gerekli adımlar arasında yer almaktadır.

Vodafone Paketleri 2018 FreeZone Yeni Hat Kampanyası Detayları Nelerdir?

01.12.2018 tarihine kadar geçerli olan Vodafone kampaya tarifesinde 26 yaşın altındaki gençlere faturalı ya da faturasız aldıkları belirli tarifelere 6 ay süresinde Genç Müzik Pass veya Genç İletişim Pass Vodafone paketleri seçeneklerinden yalnızca birinden ücretsiz olarak faydalanma hakkı tanınmaktadır. Kampanyanın süresi 6 ay olmakla birlikte süre bitiminde gelen SMS ile birlikte paket hakkı kullanıcı üzerinden düşürülmektedir. Farklı alternatifler için müşteri hizmetleri ile görüşmeler sağlanabilmektedir.

FreeZone Yeni Hat Kampanya Tarifeleri şu şekildedir:

 • Genç Müzik Pass veya Genç İletişim seçeneklerinden birisi ile tercih edilecek olan Esnek Tarife 2; 4 GB internet(2 GB’ı 21:00-09:00 arasında geçerlidir), her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 dakika SMS hakkı kampanyalı fiyatı 25 TL olarak ücretlendirilmiştir.
 • Genç Müzik Pass veya Genç İletişim seçeneklerinden birisi ile tercih edilecek olan Esnek Tarife 3; 6 GB internet(3 GB’ı 21:00-09:00 arasında geçerlidir), her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 dakika SMS hakkı kampanyalı fiyatı 29 TL olarak ücretlendirilmiştir.
 • Genç Müzik Pass veya Genç İletişim seçeneklerinden birisi ile tercih edilecek olan Esnek Tarife 5; 10 GB internet(5 GB’ı 21:00-09:00 arasında geçerlidir), her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 dakika SMS hakkı kampanyalı fiyatı 39 TL olarak ücretlendirilmiştir.
 • Genç Müzik Pass veya Genç İletişim seçeneklerinden birisi ile tercih edilecek olan Esnek Tarife 6; 12 GB internet(6 GB’ı 21:00-09:00 arasında geçerlidir), her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 dakika SMS hakkı kampanyalı fiyatı 45 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Vodafone paketleri arasından seçimin yapılmasının ardından aktivasyon işlemlerine geçilmesi gerekmektedir. Müzik Pass veya İletişim Pass seçeneklerinden hangisi talep ediliyorsa 7000’e İLETİŞİM PASS ya da MÜZİK PASS yazarak SMS gönderilmelidir.

Vodafone Paketleri 2018 arasında bulunan bir diğer fırsat Düşler Klubü Kampanyası ile engelli vatandaşlara yönelik olarak hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Red Mini, Red Large, Red Elite, Kırmızı Akıl Küpü, Yeşil Akıl Küpü ve Mavi Akıl Küpü vb. tarifelere yönelik 60 ay süresince %43 oranında indirim uygulanacaktır. Tüm güncel kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmesi önerilmektedir.

İlginizi Çekebilir : Türk Telekom Paketleri 2018

“Vodafone Paketleri 2018” üzerine 17 yorum

 1. Mehmet Sepetçi dedi ki:

  Umarım bu güzel kampanya diğer firmalara örnek olsun. Tüm şirketlerden bu kampanyaları bekliyoruz ama bizim Turkcell’de tık yok şu ana kadar.

 2. Gökhan Ardemir dedi ki:

  Ben çıkacağım vodafone’dan söylenen hiç bir rakam gelen faturada tutmuyor anlamadım gitti. 50 TL tarifeli pakete giriyorsunuz 61 TL fatura geliyor topuda size atıyorlar. En iyisi hiç cep telefonu kulanmamak.

 3. Hamdi Özkan dedi ki:

  Dört dörtlük firma yalnız faturaya yansıyacak şekilde telefon almak istedim nedense onay çıkmadı uzun yılların müşterisine bunu yapmaları beni biraz kızdırdı açıkçası.

 4. Tayfun Uyar dedi ki:

  Mükemmel bir site burası markete gitmeden buraya girip indirimleri görebilirsiniz telefon hattı alacaksanız buraya girip hangisi ucuz görebilirsiniz daha ne olsun. En fazla yararlandığım sitelerden biri.

 5. Yaşar Taşdemir dedi ki:

  Haydaaa tam Turkcell’den hat alacakken şimdi bu kampanyayı gördüm. Kafam iyice karıştı zar zor bir seçim yaptım şimdi sil baştan tekrar bir seçim yapacağız.

 6. Nilay Demirci dedi ki:

  Zaten Vodafone varken diğerlerini kullanmak başlı başına saçmalık. Fakat ne kadar çok kampanya olursa o kadar rekabet olur oda biz kullanıcıların cebine olumlu olarak yansır.

 7. Can aslan dedi ki:

  kampanyalarimiz.net sitesi sağolsun neredeyse tüm sektördeki farklı firmaların kampanyalarını bizlere duyuruyor. Yoksa bu kadar farklı markanın indirimlerinden haberdar olmamız mümkün değil.

 8. Bülent Arkın dedi ki:

  Yarın gidip hattımı alayım kampanyayı çok sağlam yapmışlar yararlanmamak olmaz. Diğer şirketten aldığım hattın taahhüt süresi yarın bitiyor o nedenle rahat rahat değiştirebilirim.

 9. Kazım Atagün dedi ki:

  Ben bu kampanyaları hiç anlamıyorum bahsettikleri kampanya ücretleri fatura tutarıyla hiç uymuyor. Vergi mergi diye ek yapıyorlar. Artık şu kampanyaları vergiler dahil fiyatlarını açıklasınlar.

 10. Tamer Yorulmaz dedi ki:

  Bende Turkcell’den Vodafone geçtim keşke daha önce geçmiş olsaydım Turkcell’e ödediğim paraları hesaplasam 1 araba sahibi olurdum şimdiye kadar. Tavsiyemi dinleyin.

 11. Gülizar Kahya dedi ki:

  En beğendiğim ve uzun senelerdir kullandığım marka Vodafone o nedenle kampanyaya ihtiyaç duymuyorum zaten normal olarakta fiyatları bütçeme uygun yeni kullanıcı çekmek için yapıyorlar sanırım bu kampanyaları.

 12. Halime Ergeç dedi ki:

  Bu aralar birbirleriyle yarışıyor gsm şirketleri hangi sayfayı açsam birinden biri kampanya yapmış indirime gitmiş haberleri var. Yakında konuşmayı bedava yapacaklar herhalde.

 13. Ömer Olgun dedi ki:

  Zaten vodafone kullanıyorum acaba arasam bu paketlerden birine geçiş yapabilirmiyim ? Yoksa yeni hat alacak olanlar içinmi yapıyorlar bu kampanyayı bilgi alabilirmiyim ?

 14. Timur Çelik dedi ki:

  Öyle güzel kampanya yapmışki adamlar uzun süredir kullandığım gsm firmasını değiştirmeyi düşünüyorum açıkçası. Yalnız umarım taahahüt olayı yoktur en sevmediğim olay.

 15. Fedai Gümüş dedi ki:

  26 yaş altı gençler için daha yararlı kampanya olmuş. Bizde böylece yaşlandığımızı anlamış oluyoruz 🙂 Zaten ben Turkcell kullanıyorum uzun senelerdir ama diğer firmalarında kampanyalarını takip ediyorum sık sık.

 16. Alper Kaya dedi ki:

  1000 dakika konuçma 1000 sms 25 TL fiyatı bana göre gayet uygunmuş. Bu kadar süre konuşmayı ben şahsen 1 ayda bitiremem o nedenle bu tarifeye geçmek en mantıklısı.

 17. Büşra Yaraşır dedi ki:

  Vodafone hala beklediğim kadar indirim yapmamış Turkcell ve Turk Telekom’un hala çok gerisinde bu konuda. Ne zaman tam istediğimiz indirimleri yaparlarsa o zaman tercih edebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.