Kapat
Vestel’den Bonus Kazanma Fırsatı!
Shell Kampanyaları 206 views 0

Vestel’den Alışveriş Yapın Shell’den 50 TL’lik Yakıt Kazanın!

Vestel’den yapacağınız 750 TL ve üzerinde beyaz eşya, televizyon, cep telefonu alışverişinden sonra Shell’den 50TL değerinde Dynaflex teknolojisi ile geliştirilmiş yeni Shell yakıtlarından birini deneme hakkına sahip olabilirsiniz. Bu alışverişi Vestel’in anlaşmalı bayilerinden birinden veya www.vestel.com.tr adresinden yaparak tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Vestel ve Shell tarafından hazırlanmış olan bu kampanyanın katılımı için alışveriş yapılması gereken tarih 1 – 29 Kasım 2017 tarihleri arasındadır. Alışveriş yapıldıktan sonra kampanyaya katılım tarihi ise 3 Aralık 2017 tarihidir. Bu tarihten sonra bu kampanya için başvuru kabul edilmeyecektir. Hem Vestel’den karlı bir alışveriş yapmak hem de Shell’e ait yeni yakıtlardan kullanarak kazançlı çıkmak için bu tarihleri kaçırmadan Shell ClubSmart kampanya için başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanyaya son tarih olan 3 Aralık 2017 tarihinden önce başvuruda bulunduktan sonra 5 Aralık 2017 günü 5000 Smart Puan olarak 50 TL değerinde yakıt alabileceğiniz puanlarınız Shell ClubSmart kartınıza yüklenecektir. Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek puanlarınızı 5 Ocak 2018 tarihine kadar harcamanız gerekecektir. Bu tarihe kadar harcanmayan Smart puanlarınız silinecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Shell ClubSmart kampanyaları içinde Vestel ile ortak olarak hazırlanan bu kampanyada sizin için oldukça kazançlı bir kampanya hazırlanmıştır. Bu kampanyaya katılabilmek için öncelikle www.vestel.com.tr internet sitesinden veya bu kampanya kapsamında anlaşmalı olan yetkili Vestel bayilerinden birinden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Bu alışverişte tek seferde 750 TL ve üzeri cep telefonu, televizyon, beyaz eşya alışverişi yapmanız gerekmektedir. Bu ürünlerden birini aldıktan sonra Vestel’e bildirdiğiniz cep telefonu numarasına bu kampanya ile ilgili kampanya katılım kodu gönderilecektir. Bu kampanyaya katılım yaşı 18’dir. Kampanya kapsamında kazanılan puanların harcanacağı ürünler Dynaflex teknolojisi Shell benzin ve motorin ürünleridir. Bu kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler, Shell Ticari Kartlar, Extra Card sahipleri katılamamaktadır. Bu konuda detaylı bilgiye ulaşabilmek için www.shell.com.tr/dynaflex adresinden bilgi alabilirsiniz. Kampanya konusunda herhangi bir değişiklik yapma hakkı Vestel Ticaret A.Ş.’ye ve Shel & Turcas Petrol A.Ş.’ye ait bulunmaktadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Shell ClubSmart kampanya katılabilmek için alışverişten sonra telefonunuzdan “SMART” yazarak bir boşluk bırakıp Shell ClubSmart kart numaranızı ve Vestel tarafından gönderilen kampanya kodunu da yazarak 2313’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Shell ClubSmart kartınızla bu 50 TL’lik hediyeyi harcayabilmeniz için Shell Motorist mobil uygulamasından kartınızı kayıt ettirmeniz gerekmektedir.  Bu kayıt işlemlerini www.shellsmart.com üzerinden yapabilirsiniz.  Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için en az 1 TL değerinde yakıt satın almanız gerekmektedir. Shell ClubSmart kart sahipleri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.