Kapat
Turkcell bedava internet kimlere verilir
Turkcell Kampanyaları 187 views 0

Turkcell Turbo Bizbize Kampanyaları 2018

Kullanıcılar tarafından cep telefonları daha aktif olarak kullanılmakta ve daha fazla imkân sunan paketleri tercih etmektedir. Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 ile kullanıcılara konuşma, internet ve SMS imkânını bir arada sunmaktadır. Kullanıcılar için 4,5G’den sonra internet hızı artmış ve buna bağlı olarak internet tüketimi de artmıştır. Bundan dolayı kullanıcılar genellikle interneti yüksek olan paketlere yöneldiği için Turkcell Bizbize kampanyasında kullanıcıların bu taleplerine fazlasıyla cevap vermektedir. Kampanya kapsamında üç farklı paketi kullanıcıları beğenisine sunan Turkcell, ayrıca bir takım kullanımları da belli bir miktara kadar ücretsiz yapmıştır. Bu paketler aylık olarak satın alınabileceği gibi yıllık olarak da alınabilmektedir. Yıllık olarak bu paketlerin alınması durumunda 12 aylık taahhüt verilmiş olmaktadır.

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 Hakkında Genel Bilgiler

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 kapsamında kullanıcılara 3 farklı seçenek sunulmaktadır. Bu paketlerin tamamında internet, SMS ve dakika bulunmaktadır. Bu kampanyadan sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilmekte olup, hazır kart kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Bu kampanyaya katılmak için 2200’a SMS atmak yeterli olmaktadır. Bu SMS için herhangi bir ücret istenmemektedir. SMS atıldıktan sonraki fatura kesim tarihinden itibaren bu paket geçerli olmakta ya da daha önce kullanılan pakete göre aynı fatura döneminde de geçerli olabilmektedir. Geçerli olduğundan bu durum SMS ile kullanıcılara bildirilmektedir.  Bu paketlerde kullanılmayan SMS, internet ya da konuşma süreleri, fatura dönemi boyunca geçerli olup kullanmayan süreler bir sonraki aya devretmemektedir.

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 kapsamındaki paketler kullanılırken kullanıcılara paketlerdeki kalan kullanım miktarları %20 kaldığında ve tamamen bittiğinde uyarı mesajı atılmaktadır. Böylece kullanıcılar kendilerini bu duruma hazırlamakta ve böylece beklenmedik bir anda paketin bitmesi gibi bir durum yaşanmamaktadır. Bu bilgilendirme mesajlarını beklemeden de KALAN yazıp 2200 SMS yollayarak ya da *159# arandığında kalan kullanım miktarları öğrenilebilmektedir. Ayrıca bu kampanya kapsamında kullanıcılara verilen paketler yurtdışında da günlük ek ücretlerini ödemek koşulu ile kullanılabilmektedir. Bu paketle ilgili kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlardan bir tanesi eğer bu paketi kullanmak için 12 aylık taahhüt verilmiş ise bu süre dolmadan önce bu paketten çıkılması durumunda sağlanan indirimler kullanıcılardan tekrar talep edilmektedir.

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 ve Paketler

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 kapsamında kullanıcılara sunulan ilk paket Turbo Bizbize 3 GB paketidir. Bu pakette isminden de anlaşılacağı gibi 3 GB internet bulunmaktadır. İnternetin dışında kullanıcılara her yöne arama yapabilecekleri 1000 dakika ve bununla birlikte Turkcellilerle sınırsız konuşma hakkı verilmektedir. Son olarak da 1000 SMS hakkı verilmektedir. Bu paket kapsamında ayrıca kullanıcılara bazı hizmetler belli oranda ücretsiz olarak verilmektedir. BİP uygulaması için bu paketten yararlananlara 1 GB’a kadar ücretsiz data hakkı verilmektedir. Ayrıca Lifebox uygulaması kullanılarak 25 GB’a kadar depolama yapma ve Dergilik Servisinde geçerli olmak şartıyla 5 GB internet hakkı verilmektedir.

Bu paketten yararlanabilmek için BIZBIZE 3GB yazıp 2200’a SMS olarak gönderilmesi durumunda yıllık olarak bu paketten yararlanılabilmektedir. Aylık olarak yararlanabilmek için ise TURBO BIZBIZE 3GB PAKET yazılarak 2200’a SMS atılması yeterli olmaktadır. Bu paketin fiyatı ise aylık olarak 65 liradır. Fakat 12 aylık taahhüt verildiği takdirde 10 lira indirim yapılmakta ve fiyat 55 liraya düşmektedir. Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 kapsamında sunulan Turbo Bizbize 3 GB kampanyasının genel özellikleri bu şekildedir.

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 kapsamında kullanıcılara sunulan bir başka seçenek ise Turbo Bizbize 5 GB paketidir. Bu paket içerisinde kullanıcılara 5 GB internet verilmektedir. Bu sayede kullanıcılar internette daha fazla zaman geçirebilmektedir. Bunun dışında ise her yöne kullanılabilecek 1000 dakika ve 1000 SMS de verilmektedir. Ayrıca Turkcellilerle sınırsız olarak ücretsiz konuşma hakkı da verilmektedir. Bu paketi alan kullanıcılara BİP uygulamasında kullanılmak şartı ile 1 GB internet, Dergilik Servisinde kullanılmak şartıyla da 5 GB internet verilmektedir. Lifebox uygulaması sayesinde bu paketi alan kullanıcılar 25 GB veriyi ücretsiz olarak depolama hakkına da sahip olmaktadır. Bu paketi yıllık olarak alabilmek için BIZBIZE 5GB yazarak 2200’a göndermek yeterli olmaktadır. Yıllık olarak alınan paketlerde 12 aylık taahhüt verilmiş olmaktadır. Taahhüt süresi dolmadan önce bu paketin iptal edilmesi durumunda uygulanan indirimler kullanıcılardan talep edilmektedir. Bundan dolayı yıllık olarak bu paketler alınmadan önce iyi düşünülmesi gerekmektedir. Bu paketi aylık olarak alabilmek için ise TURBO BIZBIZE 5GB PAKET yazılarak 2200’a gönderilmesi gerekmektedir. Paketin aylık ücreti 75 lira olmasına rağmen 12 aylık taahhüt verildiğinde 65 liraya düşmektedir.

Turbo Bizbize Kampanyaları 2018 kapsamında kullanıcılara sunulan son paket Turbo Bizbize 7 GB paketidir. Bu pakette isminden de anlaşılacağı gibi 7 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca Turkcellilerle sınırsız konuşma ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır. Pakette her yöne kullanılabilecek 1000 tane de SMS bulunmaktadır. Diğer paketlerde olduğu gibi bu pakette de 1 GB BİP uygulaması için, 5 GB Dergilik Servisi için internet ve Lifebox uygulaması ile 25 GB depolama alanı ücretsiz olarak kullanıcılara verilmektedir. Bu paketten yararlanabilmek için BIZBIZE 7GB yazıp 2200’a SMS olarak gönderilmesi durumunda yıllık olarak bu paketten yararlanılabilmektedir. Aylık olarak yararlanabilmek için ise TURBO BIZBIZE 7GB PAKET yazılarak 2200’a SMS atılması yeterli olmaktadır. Aylık ücreti 85 lira olan pakete taahhüt verilmesi durumunda ücreti 75 lira olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.