Kapat
Turkcell Lifecell Paketleri 2018
Turkcell Kampanyaları 126 views 0

Turkcell Lifecell Paketleri 2018

Gelişen teknoloji ile birlikte internet hayatımızda daha fazla yer almaya başlamıştır. Özellikle 4.5G hizmete girdikten sonra internet hızındaki artış, tüketim hızına da aynı şekilde yansımış ve insanların daha fazla internet tüketmelerine neden olmaktadır. Bu da kullanıcıların mevcut paketlerin yetersiz kalmasına neden olmaya başlamıştır. GSM operatörleri bu durum karşısında internet paketlerini artırsa da yeterli olmamıştır. Kullanıcıların bu konudaki talepleri üzerine Turkcell yine devrim niteliğinde bir kampanya başlatmış ve Turkcell Lifecell paketleri 2018 ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Lifecell kampanyası ile birlikte müşteriler daha önce duymadıkları miktarları çok uygun fiyatlara kullanabilmekte ve kampanyaya erken katılanlara ekstradan internet hediye edilmektedir.

Turkcell Lifecell Paketleri 2018 Hakkında Genel Bİlgiler

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kampanyası kullanıcılara şimdilik üç paket şeklinde sunulmaktadır. Bu paketlerdeki kullanım miktarları birbirinden farklı ve bundan dolayı da fiyatları da farklıdır. Lifecell kampanyalarında kullanıcılara sunmuş olduğu internet seçeneklerinde farklı bir uygulamaya gitmektedir. Daha önce GSM operatörlerinin kullanıcılara sunmadığı çok yüksek miktarları sunan Turkcell, interneti Lifecell paketlerinde kullanıma göre iki farklı şekilde sunulmaktadır. Buna göre Lifecell kampanyasından yararlanan kullanıcılar Turkcell tarafından belirlenen uygulamalarda kullanılmak üzere ayrı bir internet ve serbest kullanım için ayrı bir internet verilmektedir. Böylelikle Turkcell tarafından belirlenen uygulamalarda kullanılan internet ayrı yerden, belirlenen uygulamaların dışından kullanılan internet ayrı bir yerden gitmektedir. Turkcell böylece hem kullanıcıları uygulamalarına yöneltmekte hem de kullanıcıların daha fazla internet kullanmasını sağlamaktadır.

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kapsamındaki paketleri 2200’a mesaj atılarak alınabilmektedir. Paketler için mesaj atıldıktan sonraki fatura kesim tarihinden itibaren kullanılmaya başlamakta ve bu durum mesaj olarak kullanıcılara bildirilmektedir. Paketleri iptal edilmesi için ise müşteri hizmetleri aranabilmekte ve paketin iptal olduğu da SMS olarak kullanıcılara bildirilmektedir. Kampanya kapsamında verilen internet, dakikalar ve SMS o fatura dönemi için geçerli olup kullanılmadığı zaman gelecek aya devredilmemekte ve iptal edilmektedir. Bu paketler her fatura dönemi için sadece bir defa alınabilmekte ve daha fazla talep edilememektedir. Bu paketi alan kullanıcılar, Turkcell’in sunmuş olduğu diğer paketleri de alabilmekte ve bununla ilgili herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Lifecell kampanyasına katılındığı takdirde telefondaki operatör ismi de değişmekte ve Turkcell yerine Lifecell TR yazmaktadır. Bu ismin tekrar Turkcell olmasını isteyen kullanıcıların 2200’a IPTAL LIFECELL TR şeklinde mesaj atmaları gerekmektedir.

Turkcell Lifecell Paketleri 2018 ve Kullanıcılara Sunulan Seçenekler

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kampanyaları içerisindeki ilk seçenek Lifecell Pro seçeneğidir. Bu seçenekle kullanıcılara uygulamalarda kullanılmak üzere 50 GB internet ve serbest kullanım için ise 12 GB internet verilmektedir. Kullanıcılar 50 GB interneti Turkcell tarafından belirlenen uygulamalarda ve belirtilen miktarlarda kullanabilmektedir. Turkcell tarafından kullanıcılara verilen 50 GB internetin kullanılacağı uygulamalar TV+, fizy, lifebox, Dergilik ve BİP, Facebook ve Twitter şeklindedir. Bu uygulamalar için verilen 50 GB internet her bir uygulama için farklı miktarlarda dağıtılmıştır. Lifecell Pro paketinde fizy için 15 GB, TV+ için 15 GB, lifebox için 10 GB, Dergilik için 8 GB ve Twitter ile Facebook için ise toplam 2 GB internet verilmiştir.

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kampanyası internet ağırlırlıklı bir kampanya olmasına rağmen konuşma ve SMS de bu paketlerin içerisinde yer almaktadır. Konuşma süresi Lifecell paketlerinde biraz farklı şekilde yer almaktadır. Bilindiği gibi Turkcell’in konuma uygulaması BİP’tir. Konuşma paketi BİP üzerinden verilmektedir. BİP ile yapılacak olan sesli görüşmelerde karşı tarafta da BİP olması durumunda sınırsız şekilde konuşulabilmektedir. Yani Lifecell BİP’ten BİP’e sınırsız konuşma fırsatı vermektedir. Kullanıcılar aradığım kişide BİP uygulaması ne olacak şeklinde düşünebilmektedir. BİP ile sesli görüşme yapılabilmesi için karşı tarafta BİP uygulaması olmasına gerek yoktur. Lifecell kampanyasında aranılan kişide BİP uygulaması yok ise 1000 dakika vermektedir. Ayrıca BİP dışında da kullanıcılara normalar aramalar için 100 dakika ve 100 SMS verilmektedir.

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kapsamındaki Lifecell Pro paketinin ücreti 89 lira olup kullanıcılar bu pakette 12 ay kalacaklarını taahhüt ettiklerinde bu ücret 69 liraya düşmektedir. Lifecell Pro paketinden 25.09.2017 ile 30.11.2017 tarihleri arasında yararlananlara Türkcell tarafından ekstra 2 GB hediye edilmektedir. Bu internet kullanıcılara bir yıl boyunca her ay otomatik olarak verilmekte olup bunu için herhangi bir aktivasyon yaptırmaya ya da SMS ile kayıt olmaya gerek yoktur. Lifecell paketlerinden yararlananlara ayrıca akıllı fatura uygulaması ücretsiz olarak verilmektedir. Eğer kullanıcılar Lifecell kampanyasından yararlanmadan önce akıllı uygulamasından ücretli olarak yararlanıyor ise bu durum iptal edilip Lifecell kampanyası kapsamında akıllı fatura uygulamasının ücretsiz olarak kullanılması sağlanmaktadır.

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kapsamındaki Lifecell Pro kampanyasının ayrıntıları genel olarak yukarıda anlatıldığı gibi olup bu kampanyaya katılabilmek için LIFECELL PRO AYLIK yazıp 2200’a gönderildiğinde aylık olarak LIFECELL PRO yazıp 2200’a gönderildiğinde ise yıllık olarak kampanyaya abone olunabilmektedir. Yıllık olarak bu kampanyaya katılanlar 12 aylık taahhüt vermiş sayılmaktadır. Eğer 12 aylık süre dolmadan başka bir tarifeye geçilmesi durumunda daha önceki dönemlerde sağlanan indirimler kullanıcılardan tekrar tahsil edilecektir. Lifecell kampanyasından yararlanılmaya yurtdışına gidildiğinde devam edilmektedir. Lifecell kampanyasından dolayı hattınızda bulunan dakikaları ya da internet günlük ek ücret karşılığında kullanılmaya devam edilmektedir.

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kapsamında kullanıcılara sunulan bir başka seçenek de Lifecell Super Yıllık kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında kullanıcılara yine belirlenen uygulamalarda 50 GB internet ve serbest kullanımda ise 7 GB internet verilmektedir. Uygulamalar için ayrılan internet miktarı yine aynı olup fizy için 15 GB, TV+ için 15 GB, lifebox için 10 GB, Dergilik için 8 GB ve Twitter ile Facebook için ise toplam 2 GB internet şeklindedir. Bu pakette aylık fiyat 69 liradır. Fakat diğer kampanya da olduğu gibi bu kampanya için de taahhütte bulunulduğu takdirde fiyat 49 liraya düşmektedir. Bu paket kapsamında da BİP’ten BİP’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkı verilirken BİP’ten BİP olmayan kişilere ise 1000 dakika verilmektedir. Bunların dışında normal konuşma için 100 dakika ve 100 SMS verilmektedir. Turkcell Lifecell paketleri 2018 kapsamındaki Lifecell Super kampanyasından yararlanmak için LIFECELL SUPER AYLIK yazarak 2200’a mesaj olarak gönderildiğinde kampanyaya aylık olarak, LIFECELL SUPER yazarak 2200’a mesaj olarak gönderildiğinde ise kampanyaya yıllık olarak katılmış olunmaktadır. Diğer paketlerde olduğu gibi paketin iptal edilmemesi durumunda her ay otomatik olarak yenilenmektedir.

Turkcell Lifecell paketleri 2018 kapsamındaki son seçenek ise Lifecell Extra Yıllık kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında kullanıcılara belli uygulamalar için 50 GB internet, serbest kullanım için ise 9 GB internet verilmektedir. Bu paketin aylık ücreti 79 lira olup 1 yıllık taahhütte bulunanlara 59 liradır. 50 GB internet diğer Lifecell paketlerinde olduğu gibi fizy için 15 GB, TV+ için 15 GB, lifebox için 10 GB, Dergilik için 8 GB ve Twitter ile Facebook için ise toplam 2 GB şeklindedir. Kullanıcıların bu paketi aylık olarak alabilmeleri için LIFECELL EXTRA AYLIK yazarak 2200’a yollamaları yeterlidir. Yıllık olarak alabilmek için ise LIFECELL EXTRA yazarak 2200’a yollamaları yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.