Kapat
Turkcell bedava internet kimlere verilir
Turkcell Kampanyaları 101 views 0

Turkcell Kamu Özel Paketi

Turkcell tarafından kamu çalışanlarına sunmuş olduğu Kamu özel paketi sayesinde 4.5G hızında internete bağlandıkları gibi bu paket içerisinde bulunan Fizy, BİP, Lifebox ve dergilik deneyimlerden faydalanmaktadırlar. Paket içerisinde yer alan 5 GB ile BİP’le görüntülü arama hizmetleri verilirken, ek 5 GB ile Turkcell TV, internetinizi kullanmadan fizy’de müzik dinleyerek video izleyebilirsiniz, resimlerinizi ve videolarınızı saklayabileceğiniz 25 GB Lifebox uygulaması, 5 GB dergilik üyeliği ve Kim Aramış ile güncel faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Kampanyadan Diyanet İşleri Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı, Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı, Enerji Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, rekabet Kurumu, Ulaştırma Bakanlığı gibi kamuda görevli olan personeller yararlanmaktadırlar.

Kamu Özel Paketi Avantajları

Kamu Özel paketi kampanyasından yararlanan kamu çalışanları kendi hatları üzerinden 3 yakınına referans olarak onlarda kampanyanın şartlarından yararlanmaktadırlar. Aylık 65 TL karşılığında 1000 dakika her yöne arama, 5000 dakika grup içi arama, 1000 SMS, 6 GB internet ile 5 GB BİP internete sahip oldukları gibi yıllık 49 TL ödeme yaparak ta aynı paketten yararlanabilmektedirler. Kampanyaya dahil olan kamu çalışanı 12 ay süresi dolmadan kampanyadan ayrılması durumunda aylık abonelik ücretleri üzerinden ücretlendirme devam eder, yaralandıkları indirimler ve aylık paket ücreti arasındaki fark faturaya yansıtılmaktadır. Pakette bulunan görüşme, internet ve SMS’ler bir gelecek aya devredilmeyerek, KKTCELL aramalarınız yurt içi aramalarınızdan düşmektedir. İnternetinizi 4.5G hızı ile kullanarak, Turkcell TV pakete hediye olarak verilmektedir.

Kamu Özel Paketi Şartları

BİP uygulamasında sesli ve görüntülü konuşma yaparak paket dâhilinde ek olarak 5GB internet verilmiş, kullandığınız internetinizin bitmesi halinde kotanız 1 kbps’ye indirilerek böylece paket aşımı yansımamaktadır. Fizy uygulaması sayesinde dinlediğiniz müziklerde ve izlediğiniz filmlerde internetinizin kotasından düşmediği gibi, Twiter ve Facebook gibi uygulamaları kullandığınızda kotanızdan düşüş gerçekleşmektedir. Turkcell TV 5 GB internet paketiniz bittikten sonra, başka bir paketiniz yok ise kullandığınız Turkcell TV 5 GB kullanım hızınız 1 kbps’ye düşmektedir. Kamu Özel paketi kampanyasından yararlanmak isteyenler Turkcell iletişim hizmetlerine gittiklerinde bu kampanyalardan faydalanmaktadırlar.

Kamu Özel paketi kampanyasında bulunan kamu çalışanları isterlerse fatura dönemi sonunda bir başka pakete geçebilirler. İnternetinizin, görüşmelerinizin veya SMS’lerinizin bitmesi durumunda yeniden ek paket şansınız bulunmamaktadır. Tarifeden çıkmak istemiz durumunda 2222’ye mesaj göndererek çıkabilirsiniz ancak çıkmanız halinde ek masraflar ödemek zorunda kalacaksınız. Bu paket sayesinde sevdiklerinizle daha rahat konuşa bildiğiniz gibi paket içerisinde yer alan ekstra özelliklerden de ek internetiniz sayesinde rahatlıkla kullanabilmektesiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.