Kapat
Turkcell bedava internet nasıl yapılır
Turkcell Kampanyaları 131 views 3

Turkcell bedava internet ücretsiz mi!

Türkiye’nin en çok bedava internet kampanyası seçenekleri sunan operatörleri arasında yer alan Turkcell her kesime ve bütçeye hitap edecek nitelikte kampanyalar ile müşterilerine sayısız fırsatlar sunmaktadır. Bu kampanyalar ile ilgili Turkcell Bedava İnternet Ücretsiz Mi diye bakıldığı zaman bazı fırsatlarda belirli harcamalar gerektirdiği gibi bazılarında ise herhangi bir ücret ödemeden bedava internet keyfini yaşamak mümkündür.  Turkcell firmasının App Store veya Play Store gibi platformlarından indirebileceğiniz Bip Uygulaması ile 250 mesaj gönderen herkese 2 GB interneti 1 hafta boyunca hediye edilmektedir. Dolayısıyla bu kampanyadan yararlanabilmek için 250 mesajlık bir ücret gerekmekte diyebiliriz. Bir başka kampanyada ise operatör müşterileri bu hatta geçmek isteyen tanıdıklarına verecekleri kodlar vasıtasıyla 6 GB internete ücretsiz olarak erişebilmektedir.

Tavsiye edilip bedava internet kazanılan bu kampanyada TAVSİYE yazıp 2200’ gönderilen mesaj sonucu Turkcell sistemi tarafından otomatik olarak abone telefonuna 3 farklı kod gönderilmekte. Turkcell abonesi bu kodlardan herhangi birini tanıdığına verir ve tanıdığı numarasını Turkcell’e taşırken bu kodu kullanırsa, abone 6 ay süresince her ay 1 GB olmak üzere toplamda 6 GB’lık ücretsiz internete hak kazanmış olur. Turkcell 2018 yılı içerisinde geçerli olmak üzere yılbaşı kampanyaları da sunmaya devam etmektedir. Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da müşterilerine ayrıcalıklı ve keyifli paketler sunmayı hedefleyen Turkcell kampanyalarını devamlı olarak takip etmekte fayda vardır. Bu kampanyalar sayesinde bedava internet, sms ve konuşma gibi haklar sunmaktadır.

Fizy  ve Dergilik Üyeliği İle Bedava İnterneti Yakala

Aralık 2017 sonuna kadar Turkcell müzik uygulaması Fizy programını indiren ve aylık 3 lira karşılığında Premium üye olan herkese ve belirli şarkı kotalarını dolduran herkese 250 MB’den 1 GB’a kadar bedava internet verilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise Fizy Premium üyeliğinde 12 ay kalınması gerektiğidir. Turkcell Fizy uygulaması ile bir ay içerisinde 100 ile 249 arasında şarkı dinleyenler 250 MB, 250 ile 499 arasında şarkı dinleyenler 500 MB, 500 ve daha üzeri sayıda şarkı dinleyenler ise 1 GB internete ücretsiz olarak hak kazanmaktadır. Bu kampanyada Turkcell Bedava İnternet Ücresiz Mi diye sorduğumuz zaman sadece Fizy Premium üyeliği için ücret ödenmesi gerektiği aşikardır. Turkcell Dergilik üyeliği ile de bedava internet imkanı sağlanmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak isteyen faturasız ve faturalı hat müşterileri aylık 17 lira gibi bir ücret karşılığında Turkcell dergilik servisinden faydalanarak hem akıllı uygulama hem de 1 hafta süresince geçerli 1GB internet keyfi yaşayabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası ile Turkcell’den Bedava İnternet Kazan

Yapı Kredi Bankası ve Turkcell işbirliği sayesinde geliştirilen bir kampanya ile Turkcell hattı kullanan Yapı Kredi müşterileri Tukcell Bedava İnternet Ücretsiz Mi diye bakmadan 1 GB internete Yapı Kredi Bankası Mobil veya İnternet Şubesinden 35 lira ve üzerinde yükleme yaparak otomatik olarak ulaşabilmektedir. Bu kampanyadan sadece faturasız hat sahipleri yararlanmakta olup kampanya başvuru ve katılımı için son tarih 7 Aralık 2017 tarihidir. Bu kampanya için ilk olarak Yapı Kredi Mobil Uygulamasını indirmekte fayda vardır. Genel olarak olarak Turkcell Bedava İnternet Ücretsiz Mi sorusuna verilecek cevap internet kullanım hakkının ücretsiz ama kullanım şartlarını yerine getirme sürecinin ise bazı üyelikler gerektirmesi nedeniyle ücretli olduğudur.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

“Turkcell bedava internet ücretsiz mi!” üzerine 3 yorum

  1. Gürkan Arslan dedi ki:

    Turkcell firmasını beğeniyorum diğer Gsm şirketlerine göre daha aktif çalışıyorlar ancak internet konusunda bana göre diğer firmalara göre geride kaldı. Hem fiyatı çok yüksek hem kota çabuk bitiyor.

  2. veli özdoğan dedi ki:

    Turkcell vınn aldım 12 GB video izlemezseniz rahat rahat kullanırsınız dediler. Video izlemediğim gibi günde 1 saat takıp kullanmama rağmen 10 günde kota bitti. Bu Turkcell’e güvenmiyorum artık.

  3. caner toprak dedi ki:

    Hafif hediyelerde değil yani 6 GB gibi bir interneti tamamen bedava şeklinde kullanabiliyoruz, türkcelli olmak bir ayrıcalık arkadşalar ya internetiniz hiç bitmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.