Kapat
Turkcell bedava internet nasıl yapılır
Blog 152 views 0

Turkcell bedava internet nedir?

Turkcell’in hat sahibi olan kullanıcıları için sağladığı ücret ödemeden sınırlı bir zaman için sahip olunan internet hakkıdır. Bu bedava interneti kullanabilmek için Turkcell’in koyduğu şartlara uymanız gerekmektedir.  Ayrıca bahsi geçen bedava internet her zaman kendi uygulamalarınız için veya telefonunuzdaki internet tarayıcısı için geçerli olmayabilir. Bip’ten kullanabileceğiniz bedava internete de sahip olabilirsiniz. Eğer Bip kullanıcısı değilseniz ya da Bip’i sevmiyorsanız tabi ki elde ettiğiniz bedava interneti kullanamayacağınız için hakkınız yanacaktır. Müşterisine çok önem veren Turkcell önemli ve özel günlerde hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına ayrı ayrı hediye olarak bedava internet sağlayabilmektedir. Turkcell’in sitesinde ücretsiz hediye paketler bölümüne göz atıp daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.  Ya da Turkcell’in mobil için yaptığı uygulamaya göz atarak sizler de Turkcell’in yeni kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Turkcell’in kendi ürettiği şeyleri kullanarak da bedava internet yapabilir ve bu kendi ürettiği şeylerde ücretsiz sahip olduğunuz interneti kullanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet nasıl yapılır

2017 yılı içinde gerçekleşen ve Turkcell’in en büyük projelerinden biri olan arama motoru “Yaani” ile bedava internet hakkına sahip olabilirsiniz. Operatör olarak Turkcell kullanan kişiler faydalansın diye, Turkcell hattı olan kişiler aradığını bulsunlar diye Yaani uygulamasını uygulama marketlerinden telefonunuzun işletim sistemine göre indirebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama tamamen ücretsizdir. Bunun yanı sıra Turkcell’in Yaani’si ile bedava internet de kazanabilirsiniz. Zaten uygulamayı mağazadan indirdiğiniz zaman Turkcell hattınıza otomatik olarak tanımlanan ücretsiz elde ettiğiniz 1 GB ve 2 GB arasında değişen bedava internet hakkı oluşur. Turkcell Yaani kullanımını artırmak için de 2018 yılında bu tarz kampanyalara devam edeceğini söylemiştir. Bu uygulamayı indirip kullanan aboneler için çeşitli hediyeler de sunulmaktadır. Hattınıza haftalık olarak tanımlanacak bu internetin sürekli devam etmesi için Bip Messenger uygulamasını açıp “Keşfet” bölümündeki sağ üst köşenin arama seçeneğine “Kim 1 GB İster?” yazıp arattığınız takdirde bir takım sonuçlar çıkacaktır. Çıkan sonuçlardaki serviste bir yarışma olacak ve bu yarışmaya girip soruları cevapladığınız zaman Turkcell’in hediye paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet nerelerde geçerlidir

Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bedava interneti telefonunuzda internetle giriş yapabileceğiniz tüm uygulamalarda harcayabilirsiniz. Uygulama sınırlaması olmadan internetle çalışan oyunlarda, chat programlarında, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca internetiniz bittikten sonra haftalık olarak tekrar tekrar hediye internet hakkı kazanabilirsiniz. Turkcell’in müşteri memnuniyetine önem vermesinin sonuçlarından olan bu kampanya ile her gittiğiniz yerde kablosuz internet aramak zorunda kalmayacaksınız. Uzun süren otobüs yolculuklarında canınız sıkılmayacak ve kafanızı dağıtmış bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaşacaksınız. Aklınıza takılan soruları araştırabilir, chat uygulamalarını kullanarak insanlarla tanışabilir, fizy üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. Bütün bunları ise bedava internetle yaparsınız.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.