Kapat
Turkcell bedava internet nasıl yapılır
Turkcell Kampanyaları 186 views 3

Turkcell bedava internet nasıl yapılır

Turkcell müşterilerine bedava internet hizmeti sunmaktadır. Bu bedava internet kampanyalarından birisi salla kazan kampanyasıdır. Salla kazan kampanyasına sim kartı 4. 5 gb uyumlu müşteriler faydalanabilmektedir. Sim kartınızı 4.5 G üyeliğine mesaj yoluyla veya müşteri hizmetlerini arayarak açtırabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken Turkcell uygulamasını indirmektir, Turkcell uygulaması üzerinden haftada 1 kereye mahsus olmak üzere salla kazan yapabilir internet de dâhil olmak üzere birçok hediyeler kazanabilirsiniz. 4.5 G üyeliğini 4.5G yazıp 2200’a sms atarak yapabilirsiniz. Turkcell’in bu kampanyası 19 Mayıs 2017 tarihinden 5 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir. Salla kazan kampanyasından kazanılan haklar devredilemez ve bir başka hakkı hediye edilemez.

Aylık fizy üyeliği alan Turkcell aboneleri bedava internet kazanmaktadırlar. Aylık 3 liraya fizy paketi alan Turkcelliler istedikleri şarkıları dinlerken internetlerinden harcamadıkları gibi dinledikleri şarkı sayısına göre de hediye mb’lar kazanmaktadırlar. 100ile 249 şarkı dinleyen aboneler 250 mb internet, 250 ile 499 şarkı dinleyen aboneler 500 mb internet hediyesi ve 500 şarkı dinleyen aboneler 1 gb internet hakkı kazanmaktadırlar.

Turkcell Dergilik uygulamasını indiren Turkcell aboneleri hediye gb’lar kazanmaktadırlar. Bu kampanyaya bireysel ve kurumsal, hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri hesabım servisi üzerinden katılabilirler. Hediye internetin yanı sıra konuşma ve mesajlaşma paketleri de kazanabilmektedirler. Bu uygulamaya aboneler ayda 1 kez katılabilmektedirler.

Bip uygulamasını indiren ve kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri 1 gb internet hediyesi kazanmaktadırlar. Bip uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri bip üzerinden bip uygulaması kullanmayan arkadaşlarını davet ederek ve onların bip yüklemesini, kullanmasını sağlayarak Turkcell’den hediye internet hakkı kazanırlar. Kazanılan 1 gb’lık internet hakkı 1 ay geçerli olup devredilemez özelliktedir. Turkcell aboneleri 5 arkadaşlarını bip kullanmaya ve yüklemeye davet etmek zorundadırlar.

Turkcell sarı kutu uygulamasıyla puan biriktiren Turkcell aboneleri puanlarını harcayarak internet hakkı kazanabilirler. Çalarken dinlet üyeliği olan müşteriler Turkcell’den 30 mb internet hediyesi kazanmaktadırlar. Çalarken dinlet üyeliği aylık 1 liradır, hediye olarak verilen internet 1 ay boyunca geçerlidir.

Turkcell’in Gollercepte uygulamasını marketlerden indirerek üye olabilir ve istediğimiz takımı seçerek o takımın her golünde 100 mb haftalık hediye internet hakkı kazanabiliriz. Goller cepte uygulamasını daha önce hiç kullanmamış olan müşteriler uygulamayı indirdiklerinde ve numaraları ile giriş yaptıklarında 1 günlük olmak üzere 1 gb internet hakkı kazanırlar.

4.5 G üyeliğ bulunan Turkcell aboneleri Bip uygulamasında arkadaşlarıyla grup kurarak ve mesajlaşarak bedava internet hakkı elde etmektedirler. 1 ay geçerli olan 1 gb internet hakkı kazanılmaktadır. Ayrıca 5 gün içerisinde 10 mesaj atan Turkcell bip Messenger kullanıcıları 1 gb internet hakkı kazanabilmektedirler. Ay içerisinde 250 mesaja ulaşan Turkcell bip Messenger kullanıcıları 2 gb’a kadar hediye internet kazanabilmektedirler.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

“Turkcell bedava internet nasıl yapılır” üzerine 3 yorum

  1. Ragıp Turgut dedi ki:

    Turkcell pahalı ancak operatörler içinde en iyi çekim alanı ona ait diğer firmalar gelişim gösterselerde Turkcell arayı çok açtı sanırım Türkiye çapında da en fazla kullanılan operatör

  2. behçet çiçek dedi ki:

    Turkcell internet konusunda diğer rakip firmalara göre çok pahalı kalıyor. Hediye vermesi bişey değiştirmez Yıllık genel harcamaya bakarsanız çok pahalıya gelmiş olur.

  3. caner toprak dedi ki:

    Türkcell diğer operatörlere göre daha pahalı olsada bolca internet hediyeleri veriyor, normal hatlarda buna benzer hediyeler hiç yok en kısa sürede operatörümü türkcelle çevireceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.