Kapat
Turkcell bedava internet nasıl yapılır
Blog 114 views 0

Turkcell bedava internet kullanım koşulları

Turkcell bedava internete sahip olmak için tabi bir takım şartları sağlamanız gerekmektedir. Bu şartlardan biri öncelikle hat olarak Turkcell kullanmaktan geçer. Turkcell’in müşteri için özenle hazırladığı bu kampanyalar sayesinde tek kuruş ödemeden bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak bu bedava internetin kampanyadan kampanyaya değişmekte olan kullanım koşulları vardır. Kullandığınız hattınızın üzerine bedava internet tanımı yapıldıktan sonra bu bedava internet paketi hattınıza kaydedilir. Hattınız üzerine kayıtlı olan bedava internet kampanyası paketlerinden birini daha önce kullandıysanız tekrar aynı kampanyayı kullanarak tekrar bedava internet elde edemeyebilirsiniz. Tek seferlik kullanım için olan kampanyalardan olabilir kullandığınız bedava internet. Turkcell’in kendi sitesine hediye bedava internet paketleri eklenmiştir. Unutmayın ki daha önceden kullanmış olduğunuz kampanyalar, diğer kampanyaların yanında size çok cazip gelebilir ve ismine bakmadan aynı hediyeyi kullanmak isteyebilirsiniz. Ama paketlerden bazılarını daha önceden kullandıysanız eğer tekrar kullanma hakkınız olmayabilir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan bedava internet kampanyası kullanma koşulları

Turkcell’in kullanıcıları için yaptığı bir uygulama olan Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kalan kullanımlarınızı görebilir, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabilirsiniz. TL yükleme, hattınız için özel ayar yapma, paket satın alma gibi diğer işlerimi de bu uygulama ile kolaylıkla halledebilirsiniz.  4.5G Salla Kazan Kampanyası dâhilinde 4.5G hattı olmayan müşterilerin hediyeleri 4.5G aboneliklerine kayıt edilir. Hediye alma hakkı yenilenmeden cihazını ve sim kartını 4.5G uyumlu cihaz haline getirip sim kartını değiştiren müşterilerin ise hediye alma hakkı bir sonraki haftanın Pazartesi gününe aktarılmış olur. Hediye alma hakkı için Pazartesi günü baz alınarak geriye dönük 7 gün cihaz ve sim kart için uyumluluk kontrolü yapılır. Data hatları bu 4.5G Salla Kazan bedava internet kampanyasından yararlanamaz. Kampanya aktif olduğu tarih içinde aktif olacağı son tarihin saat 09.00’a kadar geçerlidir. Hediye alma hakkı her Pazartesi 9’da yenilenir ve bu alınan hediye Pazar saat 23.59’a kadar geçerli olur.

Turkcell GNÇ Uygulamasını indirerek 1 GB Bedava İnternet Kazan kampanyası kullanım koşulları

Turkcell’in bedava sahip olabileceğiniz 1 GB internetini kazanmak istiyorsanız eğer telefonunuza uyumlu uygulama mağazalarından GNÇ uygulamasını indirerek 1 hafta geçerli 1 GB internet paketi yapabilirsiniz. GNÇ uygulamasını indirerek elde ettiğiniz interneti GNÇ uygulaması üzerinde de kullanabilirsiniz ve Turkcell operatöründe olan birçok fırsatları takip edebilirsiniz ya da farklı uygulamalarda veya telefonunuzda kullandığınız tarayıcıda da internete girebilirsiniz. Peki GNÇ uygulamasından sonra 1 GB internetin gelmesi acaba GNÇ uygulamasına ödenen parayla mı alakalı diye düşünüyor olabilirsiniz. GNÇ uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. GNÇ uygulamasını indirirken elde ettiğiniz bedava internet paketinin yanı sıra GNÇ uygulamasının içinde bulunan kampanyaları takip edere de 2017 yılına ait güncel ve başka bedava internet kampanyalarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.