Kapat
Turkcell bedava internet kimlere verilir
Blog 199 views 0

Turkcell bedava internet kimlere verilir

Turkcell dünyasında bulunmanın sağlamış olduğu avantajlardan biride Turkcell’in cömert bir operatör olmasından kaynaklı çok fazla bedava hizmet vermesi.  BİP Messenger’ın, GNÇ uygulamasının, GollerCepte’nin ve daha bilumum Turkcell’in kendi yaptığı uygulamaların kullananlar için avantajları vardır. Yani bu bedava internet kampanyaları bu uygulamaları kullananlara özel verilmektedir. Yani Turkcell hattı sahibi olan ve bu uygulamaları indiren herkes kampanya gereğince tanımlanan internete herhangi bir başka koşul gözetmeksizin sahip olabilirler. Mesela bir kampanyadan örnek verecek olursak BİP Messenger kampanyasında 31 Aralık 2017 tarihine kadar uygulamayı indirince 1 GB internete sahip oluyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzun işletim sisteminin desteklediği mağazaya BİP Messenger yazmak ve çıkan uygulamayı indirip kayıt olmak. Bu kadar basit ve bunu yapan herkese ayrım gözetmeksizin 1 GB bedava internet veriliyor. Uygulamayı silip tekrar yükleyip ikince kez 1 GB internet kazanamazsınız. Aynı zamanda kazandığınız GB sayısını artırmak isterseniz BİP; Messenger uygulamasından 250 adet mesaj atmak zorundasınız. Bu durumda 2 GB internet daha kazanırsınız.

Turkcell Yaani uygulamasıyla bedava verilen internetten kimler yararlanabilir

Turkcell’in kendi uygulamalarını tanıtmak ve kullanımlarını gerçekleştirmek için yaptığı bu bedava internet kampanyalarının çok az koşulu var ve herkes için uygun. Turkcell Yaani uygulamasını indirerek 1 GB veya 2 GB internet kazanmanız mümkün ve herhangi bir yaş cinsiyet koşulu gözetmiyor, herkes kampanyaya katılıp kazanabiliyor. Telefonunuza Yaani’yi yüklediğiniz takdirde mobil veriniz üzerinden Turkcell Yaani uygulamasını kullandığınız zaman Yaani uygulaması içinde kullanabileceğiniz türkcell bedava interneti kazanırsınız. Bu interneti Turkcell hat sahibi olan ve uygulamayı indiren herkes kapar. Genç Turkcell sahipleri bu gibi durumlarda ayrıcalıklı olabiliyor. Şöyle ki; Yaani uygulamasını indiren ve kullanan insanlar herhangi bir ayrım gözetmeksizin bedava internet sahibi olabiliyorken Genç Turkcell’in sağladığı avantajlardan sadece Genç Turkcell sahibi olanlar yararlanabiliyor.  Genç Turkcell sahibi olmak içinse bazı yaş şartları var ve onu sadece o yaş şartını sağlayan insanlar kullanabiliyor.

Gollercepte uygulaması ile Günlük 500 MB bedava internet kampanyası kimlere verilir

Turkcell Gollercepte uygulamasını indiren herkes günlük olarak 500 MB internet kazanır. Uygulamayı indirdikten sonra interneti kazanmak istiyorsanız eğer uygulamaya Facebook veya Twitter ile giriş yapmalısınız. Uygulamaya kayıt olduktan sonra ekranın sol üst köşesindeki seçenekler kısmından telefon numarası ekle seçeneğini kullanarak telefon numaranızı girmelisiniz. Telefon numaranızı girdikten sonra hattınıza günlük tanımlanacak 500 MB interneti başka herhangi bir koşul gözetmeksizin kullanabilirsiniz.  Turkcell’in bu avantajlarla dolu dünyasına henüz katılmadıysanız hemen en yakın Turkcell bayisine gidip bir hat alarak katılabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatların ayrı ayrı avantajları ile sizin de gününüz güzelleşecek, her yerde tam çeken internetle takılma ve duraksama olmadan videolarınızı kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.