Kapat
Turkcell bedava internet kimlere verilir
Blog 102 views 0

Turkcell bedava internet için nereye başvurmalıyım

Turkcell 1997 yılının Şubat ayında kurulmuş, 27 Nisan 1998 yılında kullanılmaya başlanmış günden güne büyüyen, milyonlarca müşterisi olan çok büyük ve köklü bir GSM operatörüdür. Turkcell abonesi olmayan kullanıcılar mobil hat taşıma yoluyla numaraları değişmeden Turkcell kullanıcısı olabilirler veya yeni bir Turkcell hat alabilirler. Turkcell’e gelen müşteriler Turkcell’in sundupu pek çok avantajdan da yararlanma hakkı elde edebilirler.

Fizy dinledikçe kazan kampanyası ile Turkcell müşterileri bedava internet hakkı elde edebilmektedirler.  Türkcell bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için fizy Premium üyeleri, yıllık fizy Premium üyeleri, fizy Premium ek paketi üyeliği olan müşteriler yararlanabilmektedir. Bu üyelikleri olan müşteriler aylık olarak kullanılan 250 mb, 500 mb, 1 gb internet hediyesi kazanabilirler. Fizyden şarkı sayısına göre internet kazanabilmektedirler. 100 ile 249 şarkı dinleyen müşteriler 250 mb, 250 ile 499 şarkı dinleyen müşteriler 500 mb, 500 şarkı dinleyen müşteriler 1 gb internet hediyesi kazanabilirler. Premium üyeliği elde etmek için internet üzerinden başvuru yapılabilir veya Turkcell bayilerine gidilebilir. Fizy abonesi olmak Turkcell aboneleri için aylık 3 liradır.

Turkcell bireysel ve kurumsal, faturalı ve hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri katılacakları salla kazan kampanyası ile sürpriz hediyeler kazanmaktadırlar, bu hediyeler arasında internet hediyesi de vardır. Bu kampanyadan ayda 1 kez yararlanılmaktadır. Bip indiren ve kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri hediye 1 gb internet kazanmaktadırlar. Bip uygulamasını play storelerden ve apple storelerden tek tıkla indirebilirler. Ayrıca arkadaşlarıyla bip uygulamasında grup kuran, grupta mesajlaşmaya başlayan Turkcell aboneleri haftalık 1 gb hediye internet kazanmaktadırlar. Bip uygulamasıyla 5 gün boyunca 10 mesaj atan Turkcell müşterileri haftalık olarak 1 gb internet kazanmaktadırlar. Bip kullan kazan kampanyasından faturalı ve ön ödemeli, bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilmektedir.

Bip uygulamasının içerisindeki bip kullanmayan arkadaşlarını davet et seçeneğiyle arkadaşlarını davet eden ve 5 adet arkadaşına bip uygulamasını yükleten Turkcell aboneleri 30 günlük 1 gb internet paketinin sahibi olabilmektedirler. 4.5 G kullanan Turkcell müşterileri bip uygulaması üzerinden sesli aramalarda ve görüntülü aramalarda ücret ödemez. Ücret ödemediği gibi 1 gb da hediye internet kazanmaktadırlar. Bu kampanyadan yararlanmak için hazır kart üçlü paketlerden almak, plus paketlerden alan müşteriler, avantajlı teklifler kampanyası dâhilinde sunulan paketlerden alan müşteriler ve ek internet paketi alan müşteriler yararlanabilir. Bu 1gb internet hediyesi 30 günlük kullanımda geçerlidir, paketler devredilemez ve başka bir hatta hediye edilemez.

Her gol 100 mb kampanyasına katılan Turkcell aboneleri haftalık 100 mb internet kazanabilirler. Paket alımı 3 liradır. Seçilen takımın her golünde 100 mb internet hediyesi hatta tanımlanmaktadır. Maçın sonucunun skorsuz bitmesi sonucunda da 100 mb hatta tanımlanmaktadır. En fazla 1000 mb a kadar kazanım sağlanmaktadır.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.