Kapat
Turkcell bedava internet kimlere verilir
Blog 143 views 0

Turkcell Bedava İnternet İçin İp Uçları

Teknoloji devleri arasında yer alan Turkcell, abonelerine özel internet, sms ve dakika paketleri içeren ayrıcalıklı kampanyalar düzenlemektedir. İnternet paketlerinde de gerek uygun fiyatları gerek sunduğu yüksek kotalı ve hızlı internet erişimi ile ön plana çıkmaktadır. Abonelere yönelik Turkcell Bedava İnternet İçin İp Uçları nelerdir diye baktığımızda avantajlar, mobil uygulamalar ve sms kodları aracılığıyla bedava internet fırsatı yakalamak mümkün hale gelmiştir. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyaları takip edebilmek ve zamanında yararlanabilmek amacıyla bilgi sms’leri uygulamalarına katılmakta fayda vardır. Turkcell hem faturasız hem de faturalı müşterilerine yönelik, hem de farklı operatörlere abone olup numarasını Turkcell operatörüne taşımak isteyenlere yönelik çeşitli tarifeleri belirli periyodlar arasında müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Turkcell Mobil Uygulamaları ile Bedava İnterneti Yakalamak

Turkcell teknoloji ağına yaptığı yatırımları giderek geliştirmekte ve farklı alanlarda pek çok uygulamayı piyasa sürmektedir. Abonelerin play store ya da app store gibi platformlar üzerinden indirebileceği ve üye olabileceği Yaani, GNÇ, Bip Messenger gibi uygulamalar ile elde edilebilecek Turkcell Bedava İnternet İçin İp Uçları bulunmaktadır.  Turkcell yerli arama motoru uygulaması Yaani programını indiren ve kullanan abonelere 2 GB internet ücretsiz olarak hediye edilmektedir. Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan GNÇ uygulamasını indiren kullanıcılara ise Turkcell tarafından 1 hafta boyunca geçerli olmak üzere 1 GB bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Telefonunda 4.5G servisi bulunan aboneler Bip Messenger üzerinden yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmeler sayesinde Turkcell bu abonelere 1 GB ek hediye paketi vermektedir. Bip Messenger kullanan aboneler 5 tanıdığının da bu programı kullanmasını sağlaması halinde  1 ay boyunca geçerli olacak şekilde ayrıca 1 GB internet ile ödüllendirilmektedir.

Turkcell Özel Kampanyalar ile Ücretsiz İnternet Fırsatı

Turkcell faturalı hat aboneleri, mevcut paketlerinden daha üst kapasiteli bir pakete geçiş yapması halinde Aralık 2017 tarihi sonuna kadar geçerli olmak üzere tarifeye ek olarak her ay yenilenecek şekilde 2 GB ücretsiz internete hak kazanmaktadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için son başvuru tarihi Ağustos 2017’dir. Turkcell fatura ödemelerini otomatik ödeme onayı veren abonelerine de Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak şekilde ekstra 2 GB internet ile ödüllendirmektedir. Bu ve benzeri kampanyalar sayesinde Turkcell Bedava İnternet İçin İp Uçları yakalamak mümkündür. Cihazı ve hattı 4.5 G olan müşteriler Salla Kazan tarifesiyle bu uygulamaya giriş yaparak ve telefonunu sallayarak maksimum 10 GB ‘a kadar ücretsiz internet keyfi ayrıcalığına ulaşabilmektedir.

Turkcell Hesabım uygulamasını kullanan ve uygulama aracılığıyla hesabına TL yüklemesi yapan faturasız hat müşterileri 1 gün süresiyle sınırlı olmak üzere 1 GB bedava internet kullanabilmektedir. Turkcell Bedava İnternet İçin İp Uçları ile ilgili bir başka bilinmesi gereken program ise Fizy uygulamasıdır. Bu uygulama ile hem şarkı dinleyerek keyifli zaman geçirme hem de dinlenen şarkı sayısına bağlı olarak 250 MB’den başlayıp 1 GB’ a kadar ücretsiz internet hakkı elde edebilmek mümkündür.  Fizy kampanyası yılbaşında dinlenen müzikler için de geçerli olmaktadır.  Turkcell tarafından sunulan bir başka bedava internet kampanyası da 7 ay ve daha fazla süre boyunca hatlarına herhangi bir TL yüklemesi yapmayan faturasız abonelere yöneliktir. Bu aboneler belirtilen süreç sonunda TL hesabı yüklemesi yapması halinde 1 ay için geçerli 3 GB ücretsiz internet elde edebilmektedir.

https://www.bukampanya.com/turkcell-bedava-internet-kampanyasi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.