Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
Türk Telekom Kampanyaları 307 views 17

Türk Telekom Paketleri 2018

Türk Telekom yeni yılda Fiber Hızlı Hepsi Dahil Kampanyası ile kullanıcılarına yeni fırsatlar sunuyor. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan başvurular için 50 TL’lik indirim fırsatı sunulmaktadır. Ücretsiz kurulum seçenekleri ile gerçekleştirilen Türk Telekom kampanya seçenekleri arasında bulunan Fiber Hızlı Hepsi dahil tarife seçenekleri ise şu şekilde:

 • Sabit telefon üzerinden gerçekleşen tarifelerde; NETLİMİTSİZ, bağlantı hızı 8 Mbs olan 50 GB internet kullanım kotasına sahip 24 ay taahhütlü 45.90 TL ücretlendirme gerçekleştirilmektedir.
 • Sabit telefon üzerinden gerçekleşen tarifelerde; NETLİMİTSİZ, bağlantı hızı 8 Mbs olan AKN’siz 24 ay taahhütlü 72.90 TL ücretlendirme gerçekleştirilmektedir.
 • ULTRANET paketlerde 8 Mbs ile 16 Mbs aralığında 50 GB ile 300 GB arasında 51.90 TL ile 85.90 TL aralığında 24 ay taahhütlü ücretlendirme talep edilmektedir.
 • FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ paketlerde 24 Mbs, 35 Mbs, 50 Mbs, 100 Mbs arasında 35 GB ile 300 GB aralığında 45.90 TL ile 94.90 TL 24 ay taahhütlü ücretlendirme talep edilmektedir.

Yalın İnternet,  İnternet ve Alo Paket üzerinden kampanyaya dahil olmak isteyen aboneler geniş ve kapsamlı hız, kota ve ücret bilgilerini internet sitesinden detaylı olarak öğrenebilmektedir. Başvuru işlemleri de online olarak hemen başvur butonu yardımı ile gerçekleştirilebilmektedir. Türk Telekom paketleri hakkında detaylı bilgi ve öneri için 444 1 444 telefon numarası aracılığı ile iletişim kurulmaktadır.

Türk Telekom Paketleri 2018 Kapsamında Türk Telekom’lulara Özel Ücretsiz Anlık Mesajlaşma

31 Aralık 2018 tarihine kadar katılım sağlanabilecek bir diğer tarife Türk Telekom’lulara Özel Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Kampanyası olarak belirtilmektedir. Kampanyadan faydalanan tüm aboneler 12 ay süresince yurtiçi ve yurtdışına yönelik olan fırsatlardan fayda sağlayabileceklerdir. Whatsapp, Bip ve Wirofon üzerinden gerçekleştirilen sesli ve görüntülü aramalarda ek ücret talep edilmektedir. Yanı sıra mesajlaşma sırasında fotoğraf gönderimi, kişi ve konum paylaşımı, yazılı mesajlaşma kampanya dahilinde sunulan unsurlar arasında yer almaktadır. Türk Telekom kampanya kapsamında gerçekleştirilen promosyondan Kurumsal Faturalı tarifelerinde yer alan aboneler faydalanabilecektir. Avantajlardan yararlanabilmek için telefon hattının yurtdışı ve data kullanımına açık olması gerekmektedir. Hatları yurt içi ve yurt dışı kullanımına açtırmak için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmek gerekmektedir. Kampanya süre ile sınırlı olmaktadır ve her yılın sonunda kampanyanın yinelenmesine yönelik teklifler sunulacaktır. Kampanyayı İPTAL etmek içinse; İPTAL UCRETSIZ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Türk Telekom Paketleri arasında yer alan Özel Anlık Mesajlaşma Kampanyası:

 • Yurtiçinde sınırsız olmakla birlikte yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımına imkan tanımaktadır.
 • Yurt dışı mobil internet Özel Anlık Mesajlaşma tarifesi kullanıldığında aylık 20 MB aşımı gerçekleşmemektedir. Aksi takdirde 20 MB üzerindeki kullanımlarda yurt dışı paketi üzerinden kota düşülecek yok ise de standart tarifeye ek olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Whatsapp, Bip ve Wirofon kullanımları yurt içi kullanımlarında kampanya süresince ücretlendirilmeyecektir. Aylık kota 1 GB sınırına geldiğinde erişim hızı 128 Kbps’a düşürülecektir. 12 ay süreli kampanya aylık olarak otomatik biçimde yenilenecektir. Türk Telekom Kampanya sepetinde yer alan anlık mesajlaşma özel tarifesinden faydalanmak için telefon SMS üzerinden UCRETSİZ yazarak 5555’e gönderim yapılmalıdır.

Türk Telekom Paketleri 2018 ile Cepte Prestij Tarifesi

Türk Telekom Kampanya seçeceklerinden bir diğeri ise Cepte Prestij Tarifesi olarak abonelere sunulmaktadır. Tarifeden faturalı hatlara geçiş yapan, numara taşıyan, hat aktivasyonu gerçekleştiren kişiler yararlanabilmektedir. Kampanyanın imzalanmasının ardından bir aylık süre içerisinde Türk Telekom sabit hat kapsamında Cepte Prestij Mini paket tarifesinden 15 TL’ye yararlanabilmektedir. Sabit aboneliği olmadan bu tarifeden yararlanmak isteyen aboneler ise ayda 19 TL ücret bedeli karşılığında kullanım hakkına sahip olmaktadır. Kampanya kapsamında abonelere 24 ay süresince her ay 1 GB cepten internet hediye edilmektedir. Türk Telekom Paketleri olan Cepte Prestij Silver ve Cepte Prestij Gold Tarife sahipleri data paylaşım özelliklerinin dışında Türk Telekom Prime Business avantajlarından yararlanabilmektedir. Bu tarifelerin hepsi dınırsız dakika özelliği ile hizmet vermektedir.

Cepte Prestij Tarife ücretleri ise şu şekildedir:

 • Cepte Prestij Mini; internet 2GB, Her yöne 500 dakika, her yöne SMS 500, 24 aylık taahhüt bedeli 15 TL, taahhütsüz aylık ücret ise 50 TL olarak belirlenmiştir.
 • Cepte Prestij Midi; internet 5GB, Her yöne 750 dakika, her yöne SMS 750, 24 aylık taahhüt bedeli 25 TL, taahhütsüz aylık ücret ise 70 TL olarak belirlenmiştir.
 • Cepte Prestij Bronze; internet 10 GB, Her yöne 1000 dakika, her yöne SMS 1000, 24 aylık taahhüt bedeli 39 TL, taahhütsüz aylık ücret ise 90 TL olarak belirlenmiştir.
 • Cepte Prestij Silver; internet 15 GB, Her yöne 1500 dakika, her yöne SMS 1500, 24 aylık taahhüt bedeli 69 TL, taahhütsüz aylık ücret ise 120 TL olarak belirlenmiştir.
 • Cepte Prestij Gold; internet 25 GB, Her yöne 2000 dakika, her yöne SMS 2000, 24 aylık taahhüt bedeli 99 TL, taahhütsüz aylık ücret ise 180 TL olarak belirlenmiştir.

Türk Telekom Kampanya seçenekleri arasında yer alan tarifelerin taahhütlü fiyatlar, numarasını taşıyan, faturalı hattan faturalı hatta geçiş yaparak 60 gün içerisinde Türk Telekom Paketleri Cepte Prestij Tarifesi’ne katılarak 24 aylık taahhütte bulunan aboneler için geçerli olmaktadır.

İlginizi Çekebilir : Vodafone Paketleri 2018

“Türk Telekom Paketleri 2018” üzerine 17 yorum

 1. Tolga Vanlı dedi ki:

  İyi iyi böyle firmaların olması bizim içinde iyi ne kadar çok bu sektörde firma çıkarsa rekabeti arttıracak doğal olarak tüm firmaların indirime gitmesine neden olacaktır.

 2. Erol Özbek dedi ki:

  Yorum yazan arkadaşlara katılıyorum iyi kampanya olmuş ama biz daha önce Turk telekoma geçenler bu kampanyalardan yararlanamazsa kapatırım hattımı eski kullandığım firmaya dönerim.

 3. Haluk Dağdeviren dedi ki:

  Fiyatları o kadarda uygun değil kampanya dediğiniz diğer firmaların yaptığı kampanyaların gerisinde. Mevcut şirketi değiştireceğimiz bir avantajınızı göremedim açıkçası.Kampanyaları tekrar gözden geçirmeniz lazım.

 4. Bahri İmren dedi ki:

  Çok iyi kampanya helal olsun e tabi müşteri çekmek için şimdi indirime abanıyorlar kolay değil Turkcell Türkiye’nin % 80 lik kısmını kapmış durumda.

 5. Ümit Alkan dedi ki:

  Hemen hemen tüm Gsm şirketleri fiyatları aynı baz istasyonları desen zaten artık hepsi ortak kullanıyorlar. Hiç birinin birbirinden farkı yok bana göre hangisini tercih ederseniz edin aynı sonuç

 6. Ali Selimoğlu dedi ki:

  24 ay taahhüt çok fazla olmuş 12 ay olsa bende yararlanmak isterim ama vazgeçmeye kalksak vazgeçemeyiz insanın elini kolunu bağlayan bişey bu taahhüt.

 7. Ekrem Konaklı dedi ki:

  Hiç beklemeden geçmenizi tavsiye ederim kampanya olmasına bile gerek yok zaten normalde de diğer operatörlerden daha ucuz Turk Telekom diğer operatörlerde durup fazla ödemenize gerek yok kalite aynı kalite.

 8. Sabiha Tüfekçi dedi ki:

  1 Senedir ben kullanıyorum ancak bu kampanyalar bize yaramıyormu ? Eski kullanıcı olarak bizimde faydalanmamız lazım kesinlikle yoksa ne anladım ben bu işten.

 9. Sema Görgün dedi ki:

  Önümüzdeki yıllarda en büyük cep telefon hattı şirketi olacağına şüphem yok gün geçtikçe kullanıcı sayısını katlayarak arttırıyor. Tabii böyle bir sektöre önce girmek büyük avantaj ancak yinede iyi geliyor Turk Telekom

 10. Berat Çakıcı dedi ki:

  Geçtiğimiz gün çalıştığımız şirket tüm çalışanların gsm hatlarını Turk telekoma çevirdi. gayet memnunum beklediğimden iyi çekiyor vodafone’nin 2 çektiği yerde turk telekom 4 çekiyor.

 11. Özlem Savunmaz dedi ki:

  Ben geçtiğimiz ay Turk Telekoma geçtim çekim kuvveti diğerlerine göre çok daha geniş alanı kapsıyor. Fiyatlarda çok uygun geldi bana memnunum uzun süre değiştirmeyi düşünmüyorum.

 12. fehmi özdemir dedi ki:

  Turk telekom bildiğim kadarıyla Avea’yı satın alıp bu işe girdi değilmi ? Ama yeteri kadar ilgi görmedi anladığım kadarıyla alıp kullanan ve memnun olan arkadaşlar varmı ?

 13. Osman Akmaz dedi ki:

  Ben geçtiğimiz sene cep telefonu kullanmayı bırakmıştım ama gelişen teknoloji ve iletişim ihtiyacı yüzünden istemeyerekte olsa tekrar kullanmak zorunda kalacağım gibi gözüküyor. Turk telekomu tercih edebilirim.

 14. Aziz Özdoğan dedi ki:

  Müşteri temsilcileri telefonda çok bekletiyorlar. Müşteri temsilcisine bağlanmak için 20 dakika telefonda bekledik. Bu bekleme sırasında tabii bu telefon bize yazıyor.

 15. Ünsal Bahçekapılı dedi ki:

  Türk Telekom firmasını seviyorum çok daha etkili reklam yapıyorlar. Zaten Turkcell eski popülerliğini yitirdi müşteri ilişkileride iyi değil eskiden kapı kapı gezerlerdi şimdi tık yok.

 16. Selim Sungurlu dedi ki:

  24 aylık taahhüt ne demek arkadaş ya bir çok firma bunu yapıyor memnun kalmadın çıkmak istiyorsun kalan ayların ücretini istiyorlar taahhütsüz tarifeye geçmek en iyisi.

 17. Aslı Erkanoğlu dedi ki:

  Valla ne diyeyim Türk Telekom firmasının Gsm sektörüne el atması iyi oldu sektörün diğer tüm markalarıda indirim yapmaya başladı rekabet için. Eskiden Turkcell firmasına mecburduk artık çok fazla seçenek var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.