Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
Blog 186 views 0

Türk Telekom Online Nedir ?

Türk Telekom online, gelişen ve hızlanan hayatımızda bizi işlerimizi yaparken yada bilgi alırken bize kolaylık sağlayan bir Türk Telekom hizmetidir. Türk Telekom online ile artık şube gezmek sıra beklemek yok, normal bir şubeden yapılan hemen hemen her şeyi Türk Telekom online yani Türk Telekom’un çevrimiçi internet sitesinden yapabilirsiniz.

Türk Telekom Online Kayıt

Türk Telekom online sitesine kayıt olmak oldukça basittir. İster üye ol butonuna tıklar ve karşınıza çıkan menüden sizden istenen ev telefon numarası (isteğe bağlı) T.C. Kimlik No, baba adı, doğum tarihi cep telefonu, e-posta adresini doldurur, daha sonra kendi şifrenizi oluşturur ve siteme kayıtlı olursunuz. Türk Telekom online sistemine bir başka girişte, hat kimin üzerine ise onun T.C kimlik numarası ve telefon numaranızı yazar, telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Online Kolaylıkları Nelerdir?

Karşınıza çıkan Türk Telekom online arayüzünde, Fatura işlemleri menüsünden Fatura Bilgileri&

Fatura Detaylarıma tıklayarak faturanız ile ilgini bilgi alır. Kullanım Detaylarım seçeneği ile ne kadar faturanızdan harcamışsınız onu görür. Güncel Fatura ve Kullanım Bilgileri’nden fatura bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

Fatura Servisleri’nden de E-fatura Aboneliği ücretsiz, Detaylı Fatura Aboneliği ücretli, Fatura Üst Sınır Aboneliği ücretsiz seçeneklerini ister aktif ister iseniz de inaktif yapabilirsiniz.

Tarife&Paketlerim

Tarife&Paketlerim menüsünden; Tarife ve taahhüt işlemlerinize bakar ve tarifeniz uygun ise başka tarifelere geçebilir. Paket işlemlerinden tarifenize ek paketler alabilir. Yurt dışı seçeneğinden, yurt dışında kullanabileceğiniz paketler veya ekler seçebilir. MMS paketini düzenleyebilir, ek olarak alabilir. Referans belirtmek istiyor iseniz şahsın numarasını girebilir ve ister telefonunuza ister de bilgisayarınıza ek internet alabilirsiniz.

Ödemelerim&TL işlemlerim

Ödemelerim&TL işlemlerim menüsünden; İster kendi ister iseniz başkasının faturasını ödeyebilir. Lira yükleme seçeneğiyle ister kendi ister başkasının hattına TL yükleyebilir. Otomatik fatura ödeme talimatı verebilir. Mobil ödeme sistemine dahil olarak ödeme işlemleriniz telefon hesaplarıyla yapabilirsiniz.

Hat İşlemlerim

Hat işlemlerim menüsünden; 3G Uluslararası Dolaşım işlemini açabilir veya kapayabilir, bu sayede yurt dışında iken hattınızı kullanabilir.

Uluslararası Çağrı bölümden de, hattınızı uluslararası aramaya açma işleminizi yapabilir. Uzaktan yönlendirme yapabilir. Kayıp, çalıntı hat bilgilendirmesi yapıp hattı da kapata bilirsiniz. Çağrı hizmetlerinden size ulaşan her türlü çağrının gizlenip yönlendirilmesi gibi işlemlerini ayarlayabilir. Arayan Bil servisini aktif veya inaktif edebilir. 20 TL karşılığında sistemden numara değişikliği yapabilir. Sebeplerini belirterek ve 1 tanesi zorunlu 2 tane irtibat numarası verip hattınızı kapatabilir. Hattınızın 3G ya da 4.5G üyeliklerini kontrol edebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerim

Kişisel bilgilerim menüsünden; Sesli cevap özelliğini aktif edebilir. Kişisel bilgileriniz düzenleyebilir. Hat ve PUK bilgilerinizi görebilir. MMS mesajlarınıza bakabilir. Rehberinizi sisteme kopyalarsınız. Bir not defteri gibi yapacaklarım adı altında notlar alabilirsiniz. Güvenlik seçeneğiyle şifrelerinizi değiştirir. Abonelik sözleşmelerini görebilir ve sistem üzerinden destek hattıyla iletişim kurabilirsiniz.

Güvenli İnternet

Güvenli internet menüsündeki güvenli internet özellikler çocukların fiziksel ve psikolojik olarak kötü etkilenebileceği sitelerden arındırılmış bir internet demektir, bu yüzden önemi fazladır, bu seçeneği aktif ederek zararlı sitelerden bu menü sayesinde kurtulabilirsiniz. Tekrar açmak kullanıcının elindedir.

Tüketici şikayetleri

Tüketici şikayetleri menüsünden canlı destek veren çalışanlar ile iletişime geçip isteklerinizi, şikayetleriniz belirtip yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Bu sistem üzerinden daha fazla bilgiler alabilir ve kimi zaman kullanıcıya özel olan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. İşlemleriniz bittiğinde de sağ üstte bulunan Güvenli Çıkış butonu ile sistemden gönül rahatlığı ile çıkabilirsiniz.

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.