Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
Türk Telekom Kampanyaları 136 views 0

Türk Telekom 4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası

İzlediğiniz video açılmıyor ise, cebinizde kullandığınız internetin kotasının bitmesi sizi korkutuyor ve her videoyu izlemiyorsanız Türk Telekom’un 4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası tamda sizler içindir. Bu kampanya sayesinde artık videolarını 4.5G hızı ile izleyebildiğiniz gibi kota derdiniz olmadan tüm videolarınızı izleyebilirsiniz. Türk Telekom bayileri tarafından ücretsiz olarak değiştirilen 4.5G uyumlu sim kartlarınızı alarak internet kotanızı 12 ay taaddüt vererek aylık sadece 15 TL karşılığında 10 GB tamamlama şansınız bulunmaktadır. Hattınızda bulunan internet kotanız 6 GB ise aylık ödeyeceğiniz 15 TL ile artı 4GB internet alarak her ortamda kotada sıkıntınız olmadan internete rahatlıkla girebilir videolarınızı izleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Türk Telekom’un bu kampanyasından yararlanmak isteyenler öncelikle sim kartlarını değiştirmeleri gerekmektedir.

4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası Şartları

4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası 13.09.2017 tarihinden önce Türk Telekom müşterisi olan faturalı hat kullanıcılarına özel olarak sunulmuş ve ilk 12 ay boyunca aylık 15 TL öderken, sonrası 12 aylık dönem için ise 25 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri 4.5G uyumlu sim kartlarını ücretsiz olarak aldıktan sonra 12 ay boyunca taaddüt vermek şartıyla TAMAMLA 10GB yazarak kısa mesaj olarak 5555 numaraya mesaj atmaları halinde aylık 15 TL karşılığında kampanyaya dâhil olmaktadırlar. Bir kez kayıt yapılan kampanyada her fatura döneminde iptal edilmediği sürece kendisi otomatik yenilemektedir. Türk Telekom kullanıcısının verdiği taaddüt’e uymayarak hattını değiştirmesi, kapattırması veya başka operatöre geçmesi durumunda o güne kadar yararlanmış olduğu indirimler ve kalan ay ücretleri hesaplanarak son faturaya yansıtılmaktadır.

4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası Avantajları

4.5G’ye Özel Tamamla 10GB Kampanyası dâhilinde en az 3 GB, en fazla 7 GB kullanan BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosa Cell müşterileri de yaralanmaktadırlar. Kullanmadığınız GB’larınız diğer aya devretmediği, diğer kullanıcılara da transfer etme şansınız bulunmamaktadır. Kampanya’ya dahil olduğunuz andan itibaren paket kullanımı ay sonuna kadar hesaplanarak paketin tamamı kullanıldığı ise tam ücret yansırken, paketin tamamı kullanılmadıysa gün bazından hesaplama yapılmaktadır bu durum kampanyaya ilk kayıt olduğunuz an için geçerlidir. Sonraki fatura dönemlerinizde ücret tam olarak yansıtılacaktır.  Türk Telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu bu avantaj üzerine hem internet hızınız artarken hem de kotanız artmaktadır böylece arkadaş ortamınızda internetinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnternet kotanızın ne kadar aldığını sorgulamak için INTERNET yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde veya Türk Telekom’un uygulamasına girdiğinizde kalan kotanızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.