Kapat
Türk Telekom Paketleri 2018
Türk Telekom Kampanyaları 112 views 0

Türk Telekom 4.5G X2 İnternet Kampanyası

Akıllı telefonlarında internet hızını yakalamak isteyenlere Türk Telekom büyük bir kampanya yaparak hattınızda kullandığınız internet kotanızı artırarak 4.5 G hızında internete de sahip olabilirsiniz. 3G hızını kullananlar izledikleri videoların yarıda kaldığı, arama sayfalarında gezerken sayfaların çok yavaş açıldığı veya facebook, twiter gibi sosyal paylaşım sitelerine giremedikleri gibi paylaşım yapamadıklarından şikâyet etmektedirler. Türk Telekom kullanıcılarına sunduğu 4.5G X2 İnternet Kampanyası ile 4.5G uyumlu sim kartlarını ücretsiz olarak değiştirmekte bunun yanında 3 ay boyunca kullandıkları internet kotası kadar interneti hediye olarak vermektedir. Böylece internet kotası derdi olmadan herkes 4.5G hızı ile 3 ay boyunca internetlerini rahatlıkla kullanabileceklerdir. 6 GB internet kotasına sahip olan Türk Telekom müşterisi 3 ay boyunca 4.5G hızıyla 12 GB internete sahip olacaklardır.

4.5G X2 İnternet Kampanyası Şartları

4.5G X2 İnternet Kampanyası hizmetinden yaralanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin 15.04.2017 tarihinden önce müşterisi olması ve faturalı hat kullanması gerektiği gibi, yine 4.5G uyumlu sim kartını belirtilen tarihten sonra alması ve telefonunun sim karta uyumlu olması gerekmektedir. Kampanya dâhilinde almış olduğunuz interneti kullanmadığınız takdirde gelecek aya devir etme söz konusu olmadığı gibi, bir başkasına transfer etme imkânı bulunmamaktadır. Türk Telekom bayilerine giderek ücretsiz olarak değiştirdiğiniz 4.5G uyumlu sim kartlarınız kullanmaya başladığınız andan itibaren kampanyadan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 2KAT yazılıp 5555 numaraya kısa mesaj gönderdiğinizde kampanyaya en geç 12 saat içerinden geçmiş olmaktasınız.  Kampanya 10G internet kampanyasından yararlanan Türk Telekom müşterilerini kapsamamaktadır.

4.5G X2 İnternet Kampanyası Sorgulama

Kısa mesaj sonucu kampanyaya katılmanız dâhilinde herhangi bir ek ücret ödemeden ve işlem yapmadan sadece telefon ayarlarınızdan şebeke seçimi yaparak 4.5G hizmeti veren şebekeyi seçmeniz halinde sizlerde hızlı internete kavuşmaktasınız.  Kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri hatlarını iptal etmeleri, başka operatöre taşımaları durumunda 4.5G X2 İnternet Kampanyası faydalarından yararlanamamaktadırlar. Bunun yanında BİMcell, POcell, PTTcell, Teknosa Mobil ve internet kotası 1GB’dan az olan faturalı müşteriler ve hattı kontörlü olanlar bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Kampanyaya dâhil olmak kadar çıkmakta çok kolaydır, çıkmak istediğiniz zaman IPTAL2KAT yazarak kısa mesajı 5555 numaraya mesaj olarak gönderdiğiniz zaman kampanyadan çıkmış olursunuz. Hattınızda bulunan İnternet kullanım hakkınızı akıllı telefonlarınıza indirmiş olduğunuz uygulamalar sayesinde öğrenebildiğiniz gibi, 5555 numaraya INTERNET yazarak gönderdiğinizde kalan internet kotanızı öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun 4.5G bağlantısına uyumlu olup olamadığı İnternet sitesinden öğrendikten sonra en yakın Türk Telekom bayisine giderek hattınızı ücretsiz olarak değiştirdikten sonra artık sizlerde yüksek hızla 3 ay boyunca bol internet kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.