Kapat
Toyota Kasım 2017 Kampanyaları
Toyota Kampanyaları 275 views 0

Toyota Kasım 2017 Kampanyaları

Toyota kampanyalarında Kasım ayında geçerli olacak olan Kış Bakım fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Kampanya 1 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Toyata her ay düzenlediği eşsiz kampanyları ile müşterilerini hem şaşırtıyor hem de mutlu ediyor. Sizde bir Toyota araç sahibi iseniz bu kampanya detaylarını mutlaka inceleyin.

Toyota Güvenlik Paketi

Ampuller, Ön ve Arka Fren Balataları, Silecek Lastik ve Süpürgeleri, Ön ve Arka Fren Diskleri ve ilgili işle alakalı işçilikleri içeriyor.

Toyota Filtre Paketi

Motor Hava Filtreleri, Yağ Filtreleri, Kabin Hava Filtreleri ve Yakıt Filtreleri ve ilgili işle alakalı işçilikleri içeriyor.

4 Adet Michelin marka 18 inch jant ve üzeri lastik alımlrınızda 160 TL değerinde hediye çeki bir sonra ki yaptıracağınız bakımda kullanılacaktır. Hediye çekiniz lastiği aldığınız bayide 1 yıl boyunca geçerli olacaktır.

Periyodik bakım ve yağ değişim işlemlerinizde 1 LT Toyota orjinal motor yağı ücretsizdir.

Toyata’nın Kasım ayına özel olan kampanyası diğer kampanya ve program indirim fırsatları ile birleştirilemez. Toyota’nı diğer kampanya ve programları kapsamında geçerli olan parça ve işçiliklerde ki daha yükse indirim olması durumunda yüksek olan indirim oranı baz alınacaktır. Toyota kampanyalarında değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.