Kapat
Toyota kampanya Şubat 2018
Toyota Kampanyaları 121 views 0

Toyota kampanya Şubat 2018

Toyota Türkiye genelinde hem yakıt ekonomisi hem de üstün özellik barından modelleri ile çok fazla tercih edilen bir markadır. Bunların yanında gelişen teknolojiye en hızlı ayak uydurmayı başaran firma neredeyse tüm modellerinde gelişmiş teknolojilerini uygulayarak siz müşterilerine eşsiz zamanlar geçirmenizi sağlamaya devam ediyorlar.

Toyata’nın Şubat ayına özel Sevgilile Günü için düzenlemiş olduğu bir kampanyası bulunuyor. Kampanya 1 Şubat itibari ile başlamış durumda. Bu kampanya hakkında detaylı bilgiyi hemen aşağıda paylaştık.

Şubat ayı içerisinde her hangi bir model Toyota araç alımınızda, Çift Kişilik Avrupa Uçak bileti kazanıyorsunuz. Araç alımınızı yaptıktan sonra faturanızın kesilmesine istinaden kampanya katılım kodu E-posta veya SMS yoluyla sizlere iletilecektir. Bu iletilen kod ile www.toyotaileavrupa.com adresine giriş yapınız. Sonrasında çift kişilik başvuru formunu doldurup site üzerinden online olarak göndermeniz gerekiyor. Formu doldururken bilgilerin eksiksizve doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Bilet başvurusu için fatura kesim tarihinizden itibaren 1 ay boyunca geçerli olacaktır. Bütün bu işlemlerden sonra kampanya yetkilisi sizlere 48 saat içerisinde dönüş sağlayacaktır. Uçuş planınızı dikkatli yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü teyit verdikten sonra değişiklik yapma hakkınız bulunmuyor. Başvurunuzu yaptıktan sonra en az 6 hafta sonra uçuşunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi 0212 963 18 35 numaralı kampanya danışman hattından alabilirsiniz.

Toyota kampanya fırsatlarında, Yenilenen Hilux Hi-Curiser ve Yenilenen Toyota C-HR fırsatları hakkında firma detaylı bilgi sunmamıştır. Bu araç modelleri ile ilgili kampanya detaylarını www.toyota.com.tr adresinden veya Toyota Plazalardan alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Skoda Şubat 2018 kampanyaları başlıklı yazımızda, Şubat ayı içerisinde belirli Skoda modellerinde %0 faiz oranı avantajlarından bahsedilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.