Kapat

TEB İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Bankacılık sektörüne 1927 yılından bu yana hizmet veren Türkiye Ekonomi Bankası; Türkiye sınırlarına yayılan şube sayısı, müşteri odaklı hizmet ve yatırımları, internet bankacılığı ve ekonomi sektörünün bankacılığı ilgilendiren kısımları ve ülke ekonomisine kattığı istihdam değerleri ile işlevselliğini sürdürmektedir. Sermaye Piyasa Kurulu tarafından derecelendirme sıralamasında da şeffaflık, profesyonellik ve bankacılık etik kuralları bakımından en üst sıralamada yerini almaktadır. Kurumsal, özel ve ticari bankacılık alanında hizmet vermektedir.

Teknolojik Yenilikler

Gelişen teknoloji ve her geçen gün zorlaşan yaşam koşulları içerisindeki koşuşturmada bankacılık iş ve işlemlerine vakit bulamayanlar için hizmeti müşterinin ayağına güvenle getirmek olarak kısaca internet bankacılığı tanımı yapılabilir.

Türkiye Ekonomi Bankası Misyon ve Vizyon Sahibidir

Yenilikleri takip eden misyonu ile modern çağın getirilerini sektörüne hızla entegre etmeyi başaran Türkiye Ekonomi Bankası (TEB); her türlü bireysel, kurumsal yada ticari bankacılık faaliyetlerini internetin bağlı bulunduğu bilgisayar, tablet yada mobil telefonlarından gerçekleştirme imkanı sunmaktadır. Bunun için yapılması gereken banka müşteri numarası yada kimlik numarası ile bankanın internet adresinden sizinle alakalı bölümü tıklamak ve önünüze gelen yönlendirmeler ile internet bankacılığı programında yerinizi almanızdır. Telefonunuza gelen saniyelik şifre bildirim mesajları ile güvenli bankacılık işlemlerinizi günün her saati, atm yada şubelerde saatlerce beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak uygulamanın başladığı ortalama on beş yıllık süreden beri internet bankacılığı Türkiye Ekonomi Bankası tarafından kullanılmaktadır.

TEB’te Kullanmanın Faydaları

Zamandan kazanç ve mesai bitimi korkusu olmadan hızlı ve güvenli işlemler.

Şube ya da atm den gerçekleştirilebilecek işlemleri anında aynı banka personeli gibi gerçekleştirme

Güvenli iş ve işlemlerin takibi, Eft, kredi borcu ödeme, okul taksitleri ödeme gibi

Eft işlemlerinde bilinmesi gereken karşı tarafın hesap numarası ya da İban numarası.

Kağıt israfının önlenmesi, ayrıca gereksiz yazışmaların önüne geçilmesi

Yapılan işlemlerden alınan komisyon oranını düşük olması

Banka şubelerinde oluşan yoğunluğu azaltmakta, personel ve müşteri arasında yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Banka hesaplarınızın kontrolü bir tıklama ile bilginize sunularak, harcamalarınızın takibi, yaptığınız tasarruflar ve mevduatınız hakkında anlık bilgiler sunmaktadır.

Geçmiş zamana ait harcamalarınızı kontrol etme olanağı sunmaktadır.

Hesabınızda para olması kaydıyla su, elektrik, doğalgaz, telefon gibi fatura giderlerini ilgili yerlere gitmeden çözüm olanağı sunmaktadır.

Kredi kartı limit artırımı gibi dilekçe ile başvuru yapılması gereken konular ile uğraşmadan kendi talebinizi oluşturmak mümkündür.

Yatırım işlemlerinizi takip etmeniz mümkün. Altın alıp satma, borsadan hisse alma, piyasa dengelerine bağlı olarak enflasyon zararlarından korunmak için döviz kurlarını takip etmek ve değerlendirmek.

Kredi ihtiyaç miktarınızı da internet bankacılığı aracılığı ile talep edebilir. Kredi derecelendirme notunuza bakılarak uygun ise en kısa zamanda şubeye yönlendirmeniz yapılmaktadır.

Hayatın her alanında kolaylık sağlayan teknoloji bankacılık sektöründe de kolaylık sağlamaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası müşteri memnuniyeti önceliği baz alınarak internet bankacılığı hizmeti ile müşterilerine artı değer katmakta ve katmaya devam edecektir çağın getirdiği yenilikleri takip ederek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.