Kapat
Tazemasa.com’dan 30 TL İndirim Fırsatı!
QNB Finansbank Kampanyaları 47 views 0

Tazemasa.com’dan 30 TL İndirim Fırsatı!

QNB Finansbank kampanya kapsamında, Bireysel Cep Şubesi müşterileri için tazemasa.com adresinden yapacakları alışverişte 30 TL indirim kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu indirim kazanılabilmesi için yapılması gereken tek şey Aralık ayında Bireysel Cep Şubesi kullanılmasıdır. Bireysel Cep Şubesinin Fırsatlar bölümüne girilerek tazemasa.com kampanyası için olan kod alınabilmektedir. Bu kod sadece bir kere alınabilmekte ve sadece bir kere kullanılabilmektedir. Bu kod sayesinde tazemasa.com adresinden yapılacak olan alışverişlerde 30 TL indirim uygulanacaktır.

tazemasa.com Kampanyasından Kazanılan İndirimin Kullanılması İçin Yapılması Gerekenler

tazemasa.com kampanya kapsamında kazanılan 30 TL indirim geçerli olabilmesi için 7 Ocak 2018 tarihine kadar alışveriş yapılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodları geçersiz olacaktır. Ayrıca indirimin aktif olabilmesi için tazemasa.comadresinden yapılacak olan alışverişin kargo bedeli hariç 100 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. tazemasa.com adresinden ürünler seçildikten sonra ödeme kısmına geçildiğinde bu kodun hediye çekleri bölümüne girilerek “ekle” butonuna basılması gerekmektedir. Böylelikle 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde 30 TL indirim yapılmış olmaktadır.

tazemasa.com Kampanyası için Diğer Detaylar

tazemasa.com kampanya kapsamında alınacak olan ürünlerin sorumluluğu siteye ait olup QNB Finansbank bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir. Bu site üzerinden alınabilecek ürünler özellikle özel günlerde yoğunluktan dolayı gecikebilmekte olup böyle bir durumda site ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. QNB Finansbank’ın ürünlerin teslimatında herhangi rolü bulunmamaktadır. Bu kampanyadan yararlanan müşterileriler tazemasa.com adresi için yapılan diğer kampanyalardan aynı alışveriş için yararlanamamaktadır. Bu kampanya kapsamında alınan ürünlerin daha sonra iade edilmesi durumunda yapılacak olan ücret iadesi, indirimli tutar üzerinden yapılmaktadır. Böylece indirim kodunun nakde çevrilmesi engellenmektedir. Bu kampanya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi için geçerli olup KOBİ ve enpara.com bu kampanyaya dahil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.