Kapat
Şok 26 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler
Blog 203 views 0

Şok Market Çalışma Saatleri

Türkiye’ nin büyük market zincirlerinden biri olan Şok Market her geçen gün büyüyerek şubelerine yenisini eklemektedir. Televizyon reklamlarının da bu büyümede oldukça etkisi olduğu düşünülürse ilerleyen günlerde daha başarılı ve yükseliş gösteren market zincirlerinden biri olacaktır.

Türkiye genelinde 3500 şubesi bulunan Şok Market çeşitli indirim günleri ve kampanyalarıyla beraber hızlı bir çıkış yakalamaktadır. Tüm şubelerinde sınırlı sayıda getirilen kampanyalı ürünler tüketicinin daha uygun fiyata alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

Kendi markaları ile de bir çok ürünün bir arada bulunmasını sağlayan Şok Market zincirleri son derece kaliteli bir satış politikası düzenlemektedir. Personel konusunda titiz davranan Şok Market tüm personelin çalışma koşullarını da avrupa standartlarında yapmaktadır.

Haftanın her günü açık olan Şok Market zincirleri tüm illerde çeşitli semtlerde bulunan birkaç şubesi ile beraber faaliyete devam etmektedir. Sabah 8. 30′ da açılan Şok Market akşam 21. 00 saatine kadar çalışmaktadır. Personel dönüşümlü olarak çalışma göstermektedir. Öğle tatili olmayan marketlerde günün her saati alışveriş yapılabilmektedir.

Kaliteyi uygun fiyata almak isteyen müşterilere kesintisiz hizmet vererek kendi bünyesinde barındırmış olduğu ürünler ile beraber alışveriş keyfi yaşatmaktadır. Kendi has düzeni ile diğer marketlerden ayrılan Şok Market aranılan ürünün çok çabuk bulunmasını sağlamaktadır. Hem uygun ürün bulabilir hem de hesaplı alışveriş yapılabilmektedir.

Gıdadan kozmetiğe, ev araçlarından kişisel eşyalara kadar bir çok çeşidin bulunduğu Şok Market zincirleri kaliteyi en iyi şekilde sunmaktadır. 8. 30- 21. 00 saatleri aralığında güvenle alışveriş yapılabilmektedir. Sebze ve meyve reyonu gün içerisinde taze ürünlerin bulunmasıyla da dikkat çekmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşteri hizmetlerinden her zaman market ile ilgili öneri, şikayet ya da taleplerde bulunabilmektedir. 0850 221 11 00 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alımı sağlanabilmektedir. Merkez telefon numaralarından da müşteri hizmetleri ile görüşme yapılabilmektedir.

Şok Market Genel Müdürlük Adres Ve Telefon

Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No: 35 B/ 1

Üsküdar İstanbul

Tel: +90 212 576 33 00

Müşteri Hizmetleri: 0850 221 11 00

A101 Çalışma Saatleri

Carrefoursa Çalışma Saatleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.