Kapat

Şok Aktüel Ürünler Kataloğu 2 Mayıs 2018

Sonraki

Şok 2 Mayıs – 8 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacal kampanya broşürünü yayımlamış durumda. İndirimli ürünler ve hediyeli ürünlerin yer aldığı Şok indirim broşürü incelememiz yazımızın devamında.

Ramazan ayına artık günler kalmış durumda. Hal böyle olunca özellikle market markaları yavaş yavaş ramazan ayına özel kampanyalar ve ramazan erzak paketleri kampanyalarını görücüye çıkarmaya başladılar. Gördüğümüz kadarıyla Şok market ilk ramazan erzak paketine kampanya düzenleyen market markası olmuş durumda. 2 Mayıs itibari ile Şok marketlerden Ramazan Erzak Paketinizi 49,90 TL fiyattan satın alabilirsiniz.

Şok 2 Mayıs broşüründe Doğuş Black Label 100’lü Çay paketini 19,50 TL fiyattan alabilirsiniz. Bu pakete ek olarak 48’li Demlik Poşet Çay hediye edilmektedir. Şok marketin en avantajlı kampanyası ise her zaman ki gibi, 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Omo Siyahlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı 2.7 lt. ürününü 28,90 TL yerine 15,00 TL fiyattan satın alabileceksiniz.

2 Mayıs broşüründe mutfaklarda bolca ihtiyaç duyulan iki elektrikli üründen bahsetmek istiyoruz. Birinci ürün olan Akel Davul Fırın özellikleri kısaca şöyle, 1100 W güç üretebilen fırın, seçimli rezistans düğmelerine sahiptir. Ön tarafında gözetleme camı bulunana fırında Alüminyum tepsi bulunmaktadır. Akel Davul Fırın 2 Yıl Garantili olarak 85,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacaktır. Ürüne ayrıca kredi kartı ile peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunulmaktadır.

A101 marketin 3 Mayıs 2018 tarihinde başlayacak olan kampanyasında yer alan ürünleri için, A101 Fırsat Ürünleri 3 Mayıs 2018 başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz!

Belki her mutfakta olması gerekli değil diye düşünebilirsiniz. Fakat küçük tezgahlar için, yer sıkıntısı yaşayanlar için birebir kullanışlı bir ürün olan LUXELL marka Elektrikli Ocaktan bahsetmek istiyoruz sizlere. 1500 W gücünde çalışabilen ocakta Termostat kontrolü yapılabiliyor. Güç ayar lambası bulunan ocak 2 Yıl garantili olarak satılmaktadır. LUXELL Elektrikli Tekli Ocak 49,90 TL fiyattan 2 Mayıs tarihinden itibaren Şok market raflarında ki yerini alacaktır.

2 Mayıs Şok indirim fırsatlarında, Kızartma tavası, Termos, Mutfak cam ürünleri, tava ve tencereler, kek kalıpları ve oyuncaklar gibi daha bir çok kategoriden ürünler bulunmaktadır. Dört sayfadan oluşan bu avantajlarla dolu broşür kampanyasından sizlerde yararlanabilirsiniz. Şok indirim kampanyası 8 Mayıs 2018 Salı günü sonra erecektir.

Şok İndirim Broşürü 2 Mayıs 2018

Şok İndirim Broşürü 2 Mayıs 2018

1 2 3 4 5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.