Kapat

Şok Hafta Sonu Fırsatları 5 Mayıs 2018

Sonraki

Mayıs ayının ilk Şok market broşürü 5 – 8 Mayıs 2018 tarihleri için yayımlandı. İki sayfadan oluşan Şok hafta sonu indirim fırsatları broşürü, yine onlarca ürüne ev sahipliği yapıyor. Bu hafta sonu evde ihtiyaç duyabileceğimiz ürünlere ve giyim tekstil ürünlerine yer verilmiş.

Meşhur Şok market 25 TL üzeri alışveriş kampanyalarından bahsederek yazımıza devam ediyoruz. 5 Mayıs itibari ile 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Marmarabirlik Kuru Sele Zeytin 400 gr. 10,95 TL yerine 6,00 TL fiyattan satışa sunulacaktır. 7 – 8 Mayıs 2018 tarihlerinde ise, 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde Algida Maraş Usulü Sade Dondurma 500 ml. 9,95 TL yerine 6,00 TL fiyattan satışa sunulacaktır.

Damacana suların pahalılığından yakınıyorsanız bu ürün tam size göre. AQUA Su Arıtma Cihazı bu hafta sonu Şok mağazalarına misafir oluyor. NSF & ISO belgelerine sahip 2 Yıl garantili bu cihaz, 5 filtreye sahiptir ve 6 aşamalı su arıtma işlemi yapabilir. 12 lt’lik su kazanına sahip arıtma cihazında sular kesilse bile su saklama imkanı bulunuyor. Mineral su filtresi sayesinde alkali su elde edebilirsiniz. Avrupa tipinde hoş bir muslukla montajı yapılmaktadır. Su artıma cihazını satın aldığınızda Ücretsiz Montaj yaptırabilirsiniz. AQUA Su Arıtma Cihazı 299,00 TL fiyat etiketi ile bu hafta Şok marketlerde. Üstelik kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

5 Mayıs 2018 tarihinde başlayacak Şok hafta sonu indirim fırsatlarında, Ayakkabılar, T-shirt ve atletler, Çoraplar, Oyuncaklar ve Baskül gibi ev de kullanabileceğiniz ürün kampanyaları da bulunmakta. Her hafta içi ve hafta sonu kampanyaları ile müşterilerine uygun fiyatlar ürün satışı yapmayı hedef edinmiş Şok market, bu ilkesini bozmadan ve kaliteli ürünleriyle devam ettirmekte. Sizlerde avantajlı ve bütçe dostu fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız çıkan broşürleri dikkatlice takip edip alışveriş listenizi önce oluşturabilirsiniz.

Şok Hafta Sonu Fırsatları 5 – 8 Mayıs 2018

Şok Hafta Sonu Fırsatları 5 Mayıs 2018

1 2 3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.