Kapat

Şok 30 Aralık 2017 Aktüel Ürünler

Şok market hafta içi kataloğunu tam 8 sayfa olarak yayınladı. Hafta için Şok aktüel ürünler kataloğun da onlarca üründe yılbaşı indirimleri bulunuyor. Şok marketin geleneksel hafta sonu indirimleri de yılbaşı haftasında ara vermeden devam ediyor.

Hafta sonu Şok aktüel ürünler içinde de yılbaşı hediyesi olabilecek ürünler bulunuyor. Hafta içi aktüel ürünleri kadar olmasa da yine de değerlendirilebilir fırsatlar mevcut.

Şok aktüel ürünler hafta sonu fırsatlarında, Oyuncaklar, Elektrikli mutfak gereçleri, Ayakkabı, Cam ürünler ve Gıda ürünleri gibi bir çok üründe fırsat bulunuyor.

Şok aktüel ürünler fırsatlarında; TOREX marka Klasik Bot 44,90 TL ve peşin fiyatına 6 taksit, Selay Peluş Çeşitleri 59,90 TL ve peşin fiyatına 6 taksit, Borcam Oval Tepsi 12,90 TL, Mısır Patlangaç / Kova Her biri 4,95 TL, Cam Çerezlik 11 cm. 1,50 TL, Sinbo 1.8 lt. Su Isıtıcı 2 Yıl Garantili 29,90 TL, Okey Takımı 29,90 TL, Cam Pasta Seti 39,90 TL ve peşin fiyatına 6 taksit, Anadolu Mutfağı Cin Mısır 500 gr. 2,75 TL fiyatlardan satışa sunulacaktır.

Şok aktüel ürünler fırsatlarında 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan Pınar Klasik Fermente Dana Kangal Sucuk 225 gr. 18,90 TL yerine 10,00 TL fiyattan satışa sunulacaktır.

Şok aktüel ürünler 30 Aralık hafta sonu indirimlerinden yararlanmak için Şok broşürünü detaylıca inceleyebilirsiniz.

Şok aktüel ürünler 30 Aralık – 2 Ocak 2018

Şok 30 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Şok 30 Aralık 2017 Aktüel Ürünler

“Şok 30 Aralık 2017 Aktüel Ürünler” üzerine 5 yorum

 1. caner kara dedi ki:

  Şok bu hafta kataloğunu yeni yıl alışverişi için yeter de artar sloganı ile geldi yani katalog bize yılbaşı için ihtiyaç duyacağımız tüm ürünleri bulunduracak ek olarak bir çok ürünede ev sahipliği yapacak bir uğramamızda fayda var.

 2. fevzi can dedi ki:

  Şok 8 sayfalık kataloğuyla hem meyve hem giyim hemde oyuncak kategorisinde bir çok ürün getirdi bakalım bu sefer hepimiz için bir ürün var hanım çocuk birde ben alacağımız ürünleri şimdiden belirledik.

 3. Nurettin güzel dedi ki:

  Mutfak ürünleri bizim hanımın dikkatini çekti gidip bir kez ürünlerin nasıl olduğuna bakacağız fiyat olarak uygun olduğunu düşünüyoruz ama bir kez ellemeden bilemeyiz.

 4. yamaç kıran dedi ki:

  Torex bot resimde çok kaliteli gözüküyor, sabah erkenden gidip baktığımda resimde gözüktüğü gibi kaliteli ve hoş duruyrsa hemen alacağım böyle ürünleri bu fiyatlara bulmak çok zor artık.

 5. ırmak gülhan dedi ki:

  Bu haftada şok bir çok ürüne yer vermiş oyuncak elektirikli ev aletleri gibi bir çok işe yarayacak ürüne rastlamak mümkün, ihtiyaçlarımızı uygun fiyata gidermek için bugün kesinlikle şoka uğramamız gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.