Kapat
Skoda kampanya Şubat 2018
Skoda Kampanyaları 138 views 0

Skoda kampanya Şubat 2018

Skoda hem uygun fiyatları ile hem de üstün donanım özellikleri ile bir çok modelinde müşterilerine uygun ve avanjlı kampanyar düzenliyor. Şubat ayı içerisinde Skoda Fabia, Skoda Rapid ve Skoda Yeni Rapid Spaceback, Yeni Skoda Octavia, Skoda Superb modellerinde uygun faiz ve ödeme koşulları sunmuş.

Octavia 2018 model Skoda’nın üst segment araçlarından biridir. Uzun yıllardır tasarımını ve donanım özelliklerini katlayarak bu zamana gelmiştir. Şubat ayında Yeni Octavia 2018 modeline 20.000 TL kredi tutarına 12 ay %0 faiz fırsatı bulunuyor.

Skoda’nın Yeni Rapid ve Yeni Rapid Spaceback 2018 modeli, zengin donanımı ve yüksek sürüş keyfi ile sahiplerine inanılmaz keyif verecek gibi gözüküyor. Almadan önce mutlaka bu keyfi tatmanızı öneririz. Bu modeller için Şubat ayında 20.000 TL kredi için 12 Ay %0 faiz fırsatı sizlere sunulmuştur.

Skoda’nın favorisi olan modeli Fabia 2018 modeli ile Fabia severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Gelişmiş multimedya özellikleri, Dinamik bir tasarıma sahip olması onu daha da ilgi çekeci bir hale sokuyor. Skoda Fabia 2018 modeline 20.000 TL kredi tutarına 12 ay %0 faiz imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Skoda’nın en üst segmentte yer alan modeli kuşkusuz Superb 2018 modeli. Araç yüksek verimli motorları ve zengin donanım özellikleri aklımızı başımızdan alıyor. Superb modeli için Şubat ayında 20.000 TL kredi tutarına 12 ay %0 faiz fırsatı sizleri bekliyor.

Skoda kampanya detaylarına www.skoda.com.tr adresinden veya Skoda Yetkili satıcılarından ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz. Test sürüşü yapmak isteyenler Skoda’nın web adresine girerek test sürüş randevusu alabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.