Kapat
Skoda Aralık 2017 Kampanyaları
Skoda Kampanyaları 536 views 0

Skoda Aralık 2017 Kampanyaları

Skoda Aralık ayında da kampanyalarına devam ediyor. Yılbaşına çok az kala Skoda hem yılın son kampanyalarını hemde yılbaşında araç almayı düşünenlere güzel fırsatlar sunuyor. Zubizu ile yaptığı iş birliği neticesinde, kendi fırsatlarının yanında Zubizu üzerinden de %3 veya %5 indirim imkanı sağlıyor.

Zubizu indirimlerinden yararlanmak isteyenler www.zubizu.com üzerinden üye olmaları yeterli olacaktır. Üyelik işlemlerinden sonra %3 indirim avantajından faydalanabileceklerdir.

Skoda kampanyaları Fabia 2017 MY, Yeni Rapid, Yeni Rapid Spaceback 2017 MY, Yeni Octavia 2017 MY, Superb 2017 MY araçları için geçerli olacaktır.

Zubizu Nedir, Nasıl Kullanılır ?

 

Yeni Rapid ve Yeni Rapid Spaceback 2017 MY Aralık Kampanyaları

Gelişmiş zengin donanım özellikleri, yenilenmiş tasarım ve yüksek sürüş keyfi sunan Yeni Rapid ve Yeni Rapid Spaceback 2017 modellerini ZUBİZU uygulamasını veya www.zubizu.com adresini kullanarak üye olan tüm kullanıcılar özel olarak %5 indirim fırsatından ve 24 ay vadeli olarak %0,97’den başlayan 50.000 TL tutarında ki kredi seçeneği Aralık ayı boyunca Skoda Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Superb 2017 MY Aralık Kampanyaları

SKODA’nın amiral gemisi konumunda olan aracı Superb modeli, Güçlü tasarımı, Zengin donanım özellikleri ve yüksek verimliliğe sahip motorları ile göz dolduruyor. Superb modelini ZUBİZU uygulamasını kullanarak veya www.zubizu.com adresi üzerinden üye olanlar %3 özel indirim fırsatından ve SUPERB Comfort 1.6 TDI 120 PS DSG modeline özel %5 ZUBİZU fırsatlarından yararlanabileceklerdir. Bu fırsatlara ek olarak tüm versiyonlarda geçerli 24 ay vadeli olarak %0,97’den başlayan 50.000 TL tutarında ki kredi seçeneği Aralık ayı boyunca Skoda Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Yeni Octavia 2017 MY Aralık Kampanyaları

Mükemmel tasarımı, yüksek verimliliğe sahip motorları, günümüz teknolojisine ayak uydurmuş multimedya ara yüzü ve diğer segmentinde ki rakiplerine oranla standartlarını zirveye taşımış bir çok özelliği ile Yeni Octavia ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com adresi üzerinden üye olan herkese %3 indirim fırsatından yararlanabilecekleridir. Bu fırsata ek olarak 24 ay vadeli olarak %0,97’den başlayan 50.000 TL tutarında ki kredi seçeneği Aralık ayı boyunca Skoda Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Fabia 2017 MY Aralık Kampanyaları

Gelişmiş multimedya ara yüzü, dinamik tasarıma sahip, yüksek verimliliğe sahip motorları ve segmentinin standartlarını yeniden belirlemiş bir çok özelliğe sahip SKODA Fabia otomobili ZUBİZU uygulaması üzerinden veya www.zubizu.com adresi üzerinden üye olarak %3 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu avantaja ek olarak 24 ay vadeli olarak %0,97’den başlayan 50.000 TL tutarında ki kredi seçeneği Aralık ayı boyunca Skoda Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Skoda Aralık kampanyalarında yer alan %0.97 kredi faiz seçeneği, 50.000 TL için 24 ay vadeli kredi kullanımı ve VDF iki sigorta ürünü kullanımında geçerli olacaktır.

Zubizu Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.