Kapat
BKM Express'den clinique.com.tr'de %20 indirim fırsatı!
BKM Express Kampanya 82 views 0

Shopandmiles.com’da BKM Express ile anında 20 TL İndirim!

Shopandmiles.com internet sitesinden BKM Express’e ait kurum veya bankalara ait kartlar ile tek seferde olmak üzere 40 TL’lik alışverişlerde 20 TL anında indirim kazanmanız söz konusudur. BKM Express kampanya dahilinde hazırlanan bu kampanyadan sadece Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeleri yararlanacaktır. Şayet Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi değilseniz bir a n önce üye olmak için acele etmeniz gerekecektir. Bu kampanya sınırlı sayıda kişiye uygulanacağı için katılım konusunda da acele etmenizde fayda vardır.

Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

Bu kampanya, 01.10.2017 – 30.11.2017 tarihleri arasında tr.shopandmiles.com adresi üzerinden TL ile yapılacak alışverişlerinizde geçerli olacak bir kampanyadır. Bu kampanyadan bir kişi bir kez yararlanma hakkına sahiptir. Aksi bir durum tespitinde verilen indirim geri alınmaktadır.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

BKM Express kartları ile Shopandmiles.com sitesinden Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi olan kişilerin yapacağı alışverişlerde bu indirimi kazanmanız mümkün olacaktır. Bunun için de öncelikle Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyeliğiniz yoksa bu üyeliğinizi tamamlamanız gerekecektir. Bu üyeliğin tamamlanmasının ardından Shopandmiles.com sitesinden BKM Express kartlarından biri ile tek seferde 40 TL ve üzerin alışveriş yaptığınızda anında size 20 TL indirim verilecektir.Bu kampanyaya katılım belli kişi sayısı ile sınırlı tutulmuştur. Kampanyaya katılan ilk 2000 kişi bu kampanyadan yararlanacaktır. İşlem adedi 2000’e ulaştığında sistem otomatik olarak kapanacaktır. Bu kampanyaya hediye çeki satın alma işlemleri dahil değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi olmanız gerekmektedir. Bu üyeliğiniz yoksa bir an önce tamamlamanız halinde kampanyaya dahil olabilirsiniz.  Bu kampanyadan bir kişi sadece bir kez yararlanabilmektedir. Bu kuralın dışında bir katılım tespit edilirse siparişler iptal edilerek indirim geri alınmaktadır. Hazırlanmış olan bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların diğer kampanyalarıyla birleştirilebilir. BKM ve Sanal Mağaza Shopandmiles.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.