Kapat
Sahibinden.com’da 75TL’ye Varan Bonus Fırsatı!
Bonus Kampanya 69 views 0

Sahibinden.com’da 75TL’ye Varan Bonus Fırsatı!

Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret sitelerinden biri olan Sahibinden.com yapacağınız alışverişte de ödemelerinizde de sizi kazançlı çıkarmaya devam ediyor. Sahibinden.com’dan tek seferde yapacağınız 500-1000 TL arasındaki tek çekim veya taksitli alışverişlerinizde size 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kazanma fırsatı sunuyor. Bunun yanında bu kampanyaya BonusFlaş’tan katılır iseniz bu durumda da 500-1000 TL arası yapacağınız alışverişlerde 50TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL bonus kazanmış olacaksınız.

Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

Bonus kampanya olarak sizin için oldukça kazançlı bir kampanya olarak hazırlanan bu kampanyanın katılım tarihleri 1 Kasım 2017-30 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında kampanyaya BonusFlaş’tan veya SMS yoluyla katılım mümkündür. Başvurudan sonra yapılan harcamalardan kazanılan bonusların kullanım süresi ise 6 Aralık 2017-16 Aralık 2017 tarihleri arasındadır. Kazanılıp da harcanmayan bonuslar 17 Aralık 2017 tarihinde silinecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Bonus kampanyalar içerisinde sizin için oldukça kazançlı bir alışveriş ve bol bonus kazanma imkanı sunan bu kampanya müşteri bazında hazırlanmış olan bir kampanyadır. Bu kampanyaya bir kez kayır yaptırabilirsiniz ve bu kampanyadan kazanabileceğiniz en yüksek bonus miktarı 75 TL’dir.

Bu kampanya dahilinde kullanabileceğiniz kartlar Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Şeker Bonus,  Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari artlar,  ICBC Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus ve PTT Bonus olarak belirlenmiştir.

Bu kampanyada kullanım dışı olan kartlar ise Garanti Paracard, Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartlarıdır. Kullanım dahilinde olmayan diğer kartlar ise American Express kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlardır. Ayrıca bu kartların bonusları da bu kampanya dahilinde kullanılamamaktadır.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Yapılan alışverişin iptali durumunda kazandığınız bonuslar da iptal edilecektir. Bu kampanyaya Sahibinden.com’da yapılan Mücevher, Takı, Saat, Emlak, Otomobil ve Motosiklet kategorilerinde yaptırmış olduğunuz işlemler dahil değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bonus kampanya katılımı iki şekilde gerçekleşmektedir. BonusFlaş’a girerek buradan “hemen katıl” kısmını tıklayarak veya mesaj yoluyla SAHIBINDEN11 yazıp 3340’a göndererek bu kampanyaya başvurabilirsiniz. Kampanya için tek bir yoldan başvuru yapılacağı için ilk başvuru yolu kabul edilecektir. Harcama yaptığınızda da size kazandığınız bonusla ilgili bilgilendirme mesajı gelecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.