Kapat
Renault Kampanyaları Ocak 2018
Renault Kampanyaları 179 views 2

Renault Kampanyaları Ocak 2018

Yıl sonunda bütün araç markalarında olduğu gibi Renault’ta da kampanyalar vardı. Yıl sonunda yapılan kampanyalar genellikle Ocak ayının gelmesiyle birlikte söz konusu fırsatlar genellikle bitmekte ve fiyatlar yeniden yükselmektedir. Fakat Renault Ocak ayında da müşterilerine çok farklı fırsatlar sunmakta ve adeta yıl sonunda yapılan kampanyayı devam ettirmektedir. Birçok araç için indirimler yapılırken yine kullanıcılar için farklı kredi imkanları sunulmaktadır. Bunların dışında da farklı fırsatlar sunan firma, müşterilerin ilgisini çekmek istemekte ve bunda da başarılı olacak gibi durmaktadır. Renault kampanya sayesinde insanlar uygun fiyata araç alma fırsatını yakalamaktadır.

Renault Kampanya Kapsamındaki Faizsiz Krediler

Renault tarafından farklı fırsatlar sunulmakta olup bunlardan en dikkat çekicileri arasında yıl sonuna özel yapılan indirimdir. Söz konusu fırsatın Ocak ayı içerisinde de geçerli olacağı açıklanmıştır. Aralık için yapılan kampanya yapılan açıklamaya göre 8 Ocak tarihine kadar uzatılmış ve geçerlidir. Buna göre tüm Renault binek araçlarda 15.000 liraya varan indirimler yapılmaktadır. Söz konusu fırsattan yararlanmak isteyenlerin 08.01.2018 tarihine kadar yetkili satıcılara giderek araçlarını almaları gerekmektedir. Renault kampanya kapsamında yapılacak olan indirim MAİS A.Ş. tarafından seçilmiş otomobiller için geçerlidir. Söz konusu otomobillere uygulanan indirim miktara araçların renklerine, şasilerine ve donanımlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca aynı özelliklere sahip araçlarda da yapılan indirim tutarları farklı olabilmektedir. İndirim uygulanan araç sayısı sınırlı olup indirimden yararlanan müşteriler finansman kampanyalarından yararlanamamaktadır.

Ocak ayına özel yapılan kampanyalardan bir tanesi de Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB, Kadjar ve Captur modelleri için yapılmaktadır. Bu model araçları almak isteyenlere yasal sınırın izin verdiği miktara kadar kredi sağlamaktadır. Söz konusu kredideki faiz oranı ise %1,14’tür. Müşteriler buradaki kredi için 48 aya varan vade seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilmektedir. Renault kampanya kapsamında sunulan fırsattan yararlanarak 80.000 lira kredi kullanabilmek için en az 128.600 lira olan araçların alınması gerekmektedir. Alınacak aracın fiyatı düştükçe kullanılabilecek kredi miktarı da azalmaktadır. Daha az kredi kullanmak isteyenlere ise farklı bir fırsat sunulmaktadır. 24.000 lira kredi seçeneğinde faiz oranı %0’dır yani faizsiz bir kredidir. Söz konusu kredi için vade ise 12 aydır. Bu şekilde alınacak kredinin aylık maliyeti %0,08 iken yıllık maliyeti ise %0,98’dir. Buradaki kampanyadan yararlanabilmek için araç alan kişilerin MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ürünlerini alması gerekmektedir. İsteyen müşteriler iki üründen birini satın alabileceği gibi isteyenler ise sadece bir tanesini alabilmektedir. Aksi halde krediler için uygulanan faiz oranları farklılık gösterecektir. Renault kampanya kapsamındaki kredi seçeneğinden yararlanarak Clio HB, Clio Sport Tourer, Megane HB, Kadjar ve Captur modellerinden birisini almak isteyen kişiler için son tarih 8 Ocak 2018’dir.

Ocak ayında devam ettirilen kampanyalardan bir tanesi de Clio HB ve Clio Sport Tourer almak isteyenler için yapılmaktadır. Renault kampanya kapsamında bu araçları almak isteyenlere kredi desteği sağlanmaktadır. Bu iki aracı almak isteyen müşterilere vade süresine ve kredi miktarına göre farklı kredi destekleri sağlanmakta olup bunların şartları farklılık göstermektedir. Kullanılacak olan kredi tutarının en fazla 24.000 lira olması ve vadenin de 12 ay olması şartıyla %0 faizle verilen kredi seçeneğinden yararlanılabilmektedir. Söz konusu fırsat sayesinde müşterileri faizsiz kredi kullanabilmekte ve Clio HB ve Clio Sport Tourer modeli araçları daha rahat alabilmektedir. Eğer müşteriler 24.000 liradan daha yüksek kredi kullanmak isterlerse şartlar değişmektedir. Yasal sınırların izin verdiği sınıra kadar olan miktarlar için kredi desteği sağlanabilmektedir. Bu kredideki vade 48 aya kadar çıkmakta, faiz oranı ise %1,14 olmaktadır. Kredilerdeki faiz oranlarından yararlanarak araç alan kişilerin MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ürünlerinden en az birini satın alması gerekmektedir. Aksi halde burada belirtilen faiz oranları geçerli olmayıp anlaşmalı finans kuruluşları daha farklı oranlarda kredi kullanmaktadır. Faizsiz krediyi kullanacak kişiler için kredinin aylık maliyeti %0,08 iken yıllık maliyeti ise %0,98’dir. Kampanya için son tarih ise 8 Ocak 2018’dir.

Ocak ayında yapılan kampanyalardan bir tanesi de Talisman, Megane Sedan, Symbol, Koleos ve Zoe modelleri için yapılmaktadır. Renault kampanya kapsamında bu araçları almak isteyenlere farklı kredi seçenekleri sunulmaktadır. Bu seçeneklerden ilki 12 aya kadar vade seçeneği olan 12.000 liralık kredidir. Bu kredideki faiz oranı %0 olup müşteriler için oldukça cazip bir fırsattır. Daha fazla kredi kullanmak isteyenler için de seçenekler bulunmaktadır. Alınacak aracın fiyatına bağlı olarak yasal sınırların izin verdiği miktara kadar kredi desteği sağlanmakta olup söz konusu kredinin vadesi 48 aya kadar çıkabilmektedir. Ayrıca bu kredideki faiz oranı %1,29’dur. Buradaki araçları alırken belirtilen faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişilerin MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ürünlerinden en az birini satın alması gerekmektedir. Bu ürünlerden bir tanesinin alınmadığı takdirde Renault kampanya kapsamındaki faiz oranları yerine finans kuruluşu tarafından belirlenmiş olan faiz oranlarından yararlanılacaktır. Bunun dışında kampanya kapsamında sağlanan faizsiz kredi Megane Sedan Joy 1.6 16V 115 bg modeli için geçerli değildir. Bu model için sadece %1,29 faiz oranı olan kredi kullanılabilmektedir. Faizsiz krediyi kullanacak kişiler için kredinin aylık maliyeti %0,08 iken yıllık maliyeti ise %0,98’dir. Kampanya için son tarih 8 Ocak 2018’dir.

Renault Kampanya Kapsamında Düşük Peşinatla Kangoo Sahibi Olma Fırsatı

Ocak ayı için yapılan kampanyalardan bir tanesi de Kangoo Multix ve Kangoo Express satın almak isteyenler içindir. Bu araçları almak isteyenlere Renault kampanya kapsamında sunulan fırsat 10.000 lira peşinat ve 48 aya varan vade seçenekleri ile %1,14 faiz oranına sahip kredi desteğidir. Araçların fiyatlarına bağlı olarak kullanılacak olan kredi miktarı farklılık gösterebilmektedir. Daha fazla peşinat ödemek isteyen müşteriler için ise çok daha cazip bir fırsat bulunmaktadır. Bu seçenekte müşterilere 12 aya kadar varan vade seçeneği ve %0 faiz oranıyla 24.000 liraya kadar kredi desteği sağlanmaktadır. Söz konusu faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişilerin MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ürünlerinden en az birini satın alması gerekmektedir. Kampanya stoklarla sınırlı olup geçerli olduğu son tarih 8 Ocak 2018’dir.

Renault kampanya kapsamında sunulan son fırsat ise Master ve Trafic modelleri için verilen farklı kredi destekleridir. Bu modelleri almak isteyen müşterilere 30.000 liraya kadar %0 faizle kredi desteği sağlanmakta ve 18 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Bu araçlar için daha fazla kredi kullanmak isteyeler için ise yasal sınırların izin verdiği ölçüde kredi sağlanmakta olup bunlardaki vade ise 48 aya kadar çıkabilmektedir. Ayrıca faiz oranı da %0,99’dur. Bu araçlar için Renault kampanya kapsamında sunulan bir başka fırsat ise 2.000 lira indirimdir. İndirimden yararlanmak isteyen kişilerin finansman desteğini kullanmaması gerekmektedir. Belirtilen kredilerdeki faiz oranlarından yararlanarak araç alan kişilerin MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer ürünlerinden en az birini satın alması gerekmektedir. 30.000 liralık krediden yararlananlar için aylık maliyet %0,27 iken yıllık maliyet ise %3,26’dır. Ayrıca kampanya için son tarih 8 Ocak 2018’dir.

“Renault Kampanyaları Ocak 2018” üzerine 2 yorum

  1. Levent Eraydın dedi ki:

    Kampanya son tarih 8 ocakmış kaçırdık yani. Umarım yeni bir kampanya yapmayı düşünüyorlardır. Ben de otomobil almayı düşünüyordum renault ilk hedefim bakalım biraz daha bekleyelim ne zaman yeni kampanya yapacaklar.

  2. mustafa kuzgun dedi ki:

    Clio Sport Tourer aldım geçen ay çok güzel araç tavsiye ederim. Tam aile arabası birde ben senelerdir Renault kullanıyorum nedense vazgeçemedim bu markadan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.