Kapat
Renault 10.000 TL İndirim Fırsatı!
Renault Kampanyaları 77 views 0

Renault Kampanya Şubat 2018

Ülkemizde faaliyet gösteren firmalardan Renault Şubat ayında araç alacak olan kişiler için kampanya düzenlenmekte ve bu kampanya sayesinde insanların araçları daha uygun şartlarda alması sağlanmaktadır. Şubat ayı için yapılan Renault kampanya birçok aracı kapsamakta ve insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kampanyaların bazıları sadece binek araçlar için geçerli iken bazıları ise Doblo tarzı ticari araçlar için geçerlidir.

Binek Araçlar için Renault Kampanya

Şubat ayı boyunca geçerli olacak Renault kampanya fırsatlarından bir tanesi bütün binek araçları kapsamakta ve binek araç almak isteyen kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Binek araç almak isteyen kişilere 30.000 TL’ye kadar kredi verilmekte ve bu kredi için sadece %1,09 oranında faiz uygulanmaktadır. Böylece söz konusu araçları almak isteyen kişilere bankalara göre çok daha avantajlı bir şekilde kredi kullanmış olmaktadır. Alınan kredinin vadesi ise 24 aydır. Fakat daha fazla kredi almak isteyen kişilere de farklı seçenekler sunulmuştur. Firma tarafından 90.000 TL’ye kadar kredi desteği sağlanmakta olup bu kredinin vadesi ise 48 aydır. Ayrıca bu krediden yararlanmak isteyen kişilerin ödemesi gereken faiz ise %1,39’dur. 30.000 TL’lik kampanyanın aylık maliyeti %1,35 iken yıllık maliyeti ise %17,50’dir. 90.000 TL’ye kadar olan kredinin ise aylık maliyeti %1,69 iken yıllık maliyeti %22,32’dir. Kampanya 28 Şubat tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.

Faizsiz Kredi Seçeneği Sunan Renault Kampanya

Şubat ayı boyunca geçerli olan bir başka Renault kampanya ise Kangoo, Master ve Trafic modelleri için geçerli olup kredi konusunda bu aracı alanlara kolaylık sağlamaktadır. Söz konusu modellerden herhangi birisini almak isteyen kişilere Renault tarafından anlaşmalı finans kuruluşları aracılığıyla 30.000 TL’ye kadar kredi 24 ay vade ve %1,09 faiz oranıyla verilmektedir. Son derece avantajlı şartlar sunan firma bunun dışında farklı şartlar isteyen müşterileri için de kredi imkanı sağlamaktadır. Firma tarafından sağlanan bir başka kredi ise 90.000 TL’ye kadar olup 48 aya varan vade ile alınmaktadır. Bu kredideki faiz oranı ise %1,39’dur.  İlk seçeneğe göre faiz oranı yüksek olmasına rağmen bu kredide de vade ve kredi miktarı daha fazladır. Ayrıca bu kampanyadan yararlanmayacak olan kişiler için de 2.000 TL’lik bir nakit indirimi yapılmaktadır.

Şubat ayı boyunca geçerli olacak bir başka Renault kampanya ise Kangoo Multix ve Kangoo Express modelleri için yapılmaktadır. Bu araçları almak isteyen kişilere anlaşmalı finans kuruluşları tarafından 20.000 TL’ye kadar faizsiz kredi verilmektedir. Söz konusu kredinin vadesi ise 12 aydır. Bunun dışında isteyen müşterilere 30.000 TL kredi %1,09 faiz oranı ve 24 aya varan vade seçeneği ile sunulurken 90.000 TL kredi %1,39 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçeneği ile sunulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.