Kapat
Renault Aralık 2017 Kampanyaları
Renault Kampanyaları 241 views 0

Renault Aralık 2017 Kampanyaları

Her yılın son aylarında olduğu gibi bu yılda araç kampanyaları hız kazanmış ve son aylarda artmıştır. Birçok marka yılın son aylarında farklı kampanyalar düzenlemekte ve bu kampanyalar aracılığı ile müşteriler kendi araçlarına yönlendirmeye çalışmaktadır. Türkiye’de yüksek bir kullanıcı kitlesi olan Renault’ta Aralık ayında kampanya düzenleyen markalar arasında yer almaktadır. Renault Aralık kampanyaları, farklı seçenekleri bir arada bulundurmaktadır. Bu kampanyalar kapsamında bazı araçlara %0 faiz oranlı kredi seçeneği sunarken bazı araçlara ise düşük peşinatlı ödeme planı sunmaktadır. Renault kampanya kapsamı böylece her araç için farklı seçenekler sunmakta olup kampanyaların çeşitliliği kullanıcılar için daha ilgi çekici bir hale gelmektedir.

Renault Aralık Kampanya Kapsamındaki Faizsiz Kredi Seçenekleri

Renault Aralık kampanyaları kapsamında bulunan birçok araç bulunmaktadır. Bu araçların bir kısmına ortak kampanyalar düzenlenebilmektedir. Clio Sport Tourer, Clio HB, Megane HB, Kadjar ve Captur modelindeki araçların tamamı için ortak kampanya düzenlenmiştir. Renault kampanya kapsamında bu araçlar için çok uygun faizli 80.000 liraya kadar kredi sağlanmaktadır. Otomobil almak isteyenlere sağlanan krediler genellikle daha düşük seviyelerde olurken Renault müşterilerine 80.000 liraya kadar kredi desteği sağlayarak müşterilerin ilgisini çekmeyi fazlasıyla başarmaktadır. 80.000 liralık kredinin faiz oranı ise %1,14’tür. Bu krediyi kullanan müşteriler vadeyi istedikleri gibi seçebilmektedir. Fakat en fazla 48 ay içerisinde bu kredinin ödenmesi gerekmektedir.

Renault Aralık kampanyaları kapsamında verilen 80.000 liralık kredi ile bilinmesi gereken husus bulunmaktadır. Bu kredi bütün araçlar için verilmemektedir. Bu kredinin kullanılabilmesi için alınmak istenen aracın değerinin en az 128.600 lira olması gerekmektedir. Bu değerin altındaki otomobiller için ise farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. Bundan dolayı müşterilerin bu duruma dikkat ederek alacakları aracı seçmeleri gerekmektedir. Renault kampanya kapsamında müşterilerin bu araçlar için daha az miktarda kredi talep edenler için de farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu araçlar için %0 faiz oranı ile 24.000 liralık kredi sağlanabilmektedir. Bu kredinin vadesi ise 12 ay olup, aylık 2.000 lira ödeme yapılması gerekmektedir. Bu kredinin aylık maliyet oranı %0,08, yıllık maliyet oranı ise %0,98’tir.

Renault Aralık kampanyaları kapsamındaki araçlardan bir tanesi de Clio’dur. Ülkemizde sıklıkla yollarda görmeye alışık olduğumuz aracın her sene çıkan modelleri, insanlar tarafından ilgi görmekte ve çok sık tercih edilmektedir. Cliomodelinde araç almak isteyenler için Renault kampanya kapsamında kredi sağlanmaktadır. Sağlanan kredilerin vadeleri ve faiz oranları değişken gösterebilmekte ve seçilecek olan kredi müşterilerin tercihine bırakılmıştır. Clio için %0 faiz oranlı kredi sağlanmaktadır. 24.000 liralık kredi 12 ay vade ile müşterilere sağlanmaktadır. Bu krediden Clio HB ve ClioSportTourer almak isteyenler yararlanabilmektedir. Aralık ayında yapılan ve yılın en son kampanyası olma özelliğini taşıyan bu kampanya Clio’nun bu iki modelini kapsamaktadır.

Renault Aralık kampanyaları kapsamında Clio araçlara sağlanan %0 faiz oranlı kredinin vadesi ve miktarının düşük olması sebebiyle bazı müşterilere hitap etmemektedir. Bundan dolayı Renault kampanya kapsamında bu modeldeki araçlara farklı kredi seçenekleri de sunulmuştur. Müşteriler bu kampanya kapsamında 48 ay vadeye kadar kredi kullanabilmekte, ayrıca kullanılacak miktar da 24.000 liradan daha yüksek olabilmektedir. Bu kredilerdeki faiz oranı ise %1,14’tür. Krediden yararlanabilmek için MaxxiKoruma veMaxxiDeğer sigortasından en az birinin yaptırılması gerekmektedir. Bu sigortalardan biri yaptırılmadığı takdirde kampanyadan yararlanılmamakta ve kredi için uygulanan faiz değişiklik göstererek bankanın baz faiz oranı olmaktadır. Bundan dolayı bu sigortalardan bir tanesinin yaptırılması önemlidir.

Renault Aralık kampanyaları sayesinde müşteriler %0 faiz oranlı kredileri kullanabilmektedir. Fakat bu krediler her araç aynı şekilde olmayıp araçlara göre değişim gösterebilmektedir. Bu değişim bazı kredilerde kredinin miktarı olurken bazılarında ise vade sayısı olmaktadır. Aralık ayında Renault kampanya kapsamında Talisman, Megane Sedan, Symbol, Koleos ve Zoe modellerinden birisini alanlar içinde %0 faiz oranlı kredi imkânı bulunmaktadır. Müşteriler 12 ay vadeyle 12.000 lira kredi kullanabilmektedir. Bu krediyi kullanan müşterilerin aylık 1.000 lira geri ödeme yapması gerekmektedir. Bu kredinin aylık maliyeti %0,08 ve yıllık maliyeti ise %0,98’dir. Bu kredi yukarıda belirtilen modelleri bütün versiyonları için geçerli iken Megane Sedan modelinin sadece Megane Sedan Joy1.6 16V 115 bg versiyonu için geçerli değildir.

Renault Aralık kampanyaları kapsamında Talisman, Megane Sedan, Symbol, Koleos ve Zoe modellerinden birisini almak isteyenlerin daha fazla kredi kullanmak istemesi durumunda onlar için de Renault kampanya kapsamında farklı kredi imkânları sağlanmaktadır. Daha fazla kredi isteyenlere yasal sınırın izin verdiği en yüksek tutara kadar olan krediler, 48 ay vade ile verilmektedir. Bu kredideki faiz oranı ise %1,29’dur. Bu krediden yararlanan müşteriler, yasal sınırdaki miktarları geçmemek koşulu ile kredi tutarını ve vade sayısını kendi durumlarına göre tercih edebilmektedir. Ayrıca bu krediden yararlanabilmek için MaxxiKoruma ve MaxxiDeğer sigortalarından en az birinin yaptırılması gerekmektedir.

Renault Kampanya ve Düşük Peşinat ile Kangoo

Renault Aralık kampanyaları kapsamındaki bir başka araç ise Kangoo’dur. Kangoo’nunMultix ve Express modellerini satın almak isteyenler için farklı kredi seçenekleri ve düşük peşinat imkânları bulunmaktadır. Kendi sınıfında en fazla tercih edilen araçlardan birisi olan Kangoo’nun bu modellerini alabilmek için 10.000 lira peşinat ödemek ve geri kalan miktarı %1,14 faiz oranına sahip kredi ile ödemek mümkündür. Bu kredinin vadesi 48 ay olup müşterilere kendi durumlarına göre daha düşük vadeler de seçebilmektedir. Renault kampanya kapsamında sunulan bu seçenek sayesinde bu aracı almak çok daha kolay hale gelmiştir.

Renault Aralık kampanyalarıkapsamındaki Kangoo Multix ve Kangoo Express almak isteyenler için farklı bir kredi seçeneği daha bulunmaktadır. Renault kampanya kapsamında bu aracı almak isteyenlere daha fazla peşinat ödemek şartı ile %0 faiz oranı ile de kredi sağlanabilmektedir. Bu kredinin tutarı en fazla 24.000 lira olabilmekte ve vade sayısı ise 12 aydır. Faizsiz kredinin aylık maliyet oranı %0,49 ve yıllık maliyet oranı ise %6,06’dır.

Renault Aralık kampanyalarıkullanılarak alınabilecekler araçlardan bir tanesi de Renault’un Master ve Traffic modelleridir. Bu araçlar için Renault kampanya kapsamında farklı kredi seçenekleri ve indirim uygulaması yapılmaktadır. Bu kapsamda bu araçlar için sağlanan kredilerden bir tanesi %0 faiz oranına sahiptir. Bu kredide kullanılabilecek olan tutar en fazla 30.000 lira olabilmektedir. Ayrıca vade ise 18 ayı geçmemek zorundadır. Verilen kredi miktarı ve vade sayısı dikkate alındığında bu aracı almak isteyenler için cazip bir kampanya olarak dikkat çekmektedir. Bu araç için daha fazla kredi ve daha fazla vade isteyenler için de seçenekler bulunmaktadır. Bu araçlar için yasal sınırların izin verdiği miktara kadar krediler 48 aya varan vade seçenekleri ve %0,99 faiz oranı ile kullanılabilmektedir. Ayrıca bu araçlar için son bir kampanya daha bulunmaktadır. Bu araçları satın alan kişilere finansman kampanyasından yararlanmamak koşulu ile nakit alımlarda 2.000 lira indirim yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.