Kapat
Play TLcard ile Restoran ve Kafe Harcamalarına 15 TL Puan!
TL Card Kampanya 102 views 0

Play TLcard ile Restoran ve Kafe Harcamalarına 15 TL Puan!

Mart ayı boyunca sürecek olan Yapı Kredi TL Card kampanya fırsatlarından biri ile daha karşınızdayız. Restoranlardan ve Kafeler’den yapacağınız harcamalarınızda 15 TL değerinde puan kazanma şansı sizleri bekliyor. Kampanyadan yararlanmak için tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri 3 adet farklı Kafe-Restoran işlemlerinize 15 TL puan hediye edilecektir. Kampanya dahilinde toplamda 15 TL puan kazanma fırsatı.

Kampanyaya katılmak için 4454’e RESTORAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı göndererek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Kafe Restoran TL Card Kampanya Koşulları;

Kampanya 6 – 31 Şubat 2018 tarihleri arasında retoran ve kafe sektöründe ki Yapı Kredi Pos cihazlarından yapılacak harcama işlemlerinde geçerli olacaktır. Kampanya müşteri bazlı gerçekleştiği için bir müşteri en fazla 15 TL puan kazanabilir. Kampanyaya Play TLCard ve Yapı Kredi Play kredi kartı sahipleri katılım sağlayabilirler. Kazanılan puanların kartlarınıza 5 Nisan 2018 tarihine kadar yüklenebilmesi için, Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya TLcard’ınızdan en 1 tanesinin kullanıma açık olması gerekmektedir. Yüklenen puanların en son 16 Nisan 2018 tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Kullanılmayan puanlar 17 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır.

Ticari kart sahipleri, puan kullanarak alışveriş yapanlar, iade işlemi yapanlar ve nakit çekim işlemi yapanların işlemleri bu kampanya kapsamında değildir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS’lerin ücretlendirmeleri şöyle; Türk Telekom hatları için 0,65 TL, Turkcell hatları için 0,65 TL ve Vodafone hatları için 0,415 TL’dir. GSM operatör firmaları SMS gönderim bedellerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir. Yapı Kredi bankası düzenlediği bu kampanyayı dilediği zaman durdurmak yetkisine sahiptir. Ayrıca kampanya koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.