Kapat
Ozdilekteyim.com’dan Worlpuan ve İndirim Fırsatı!
World Kampanyaları 66 views 0

Ozdilekteyim.com’dan Worlpuan ve İndirim Fırsatı!

Yapı Kredi World ile ozdilekteyim.com adresinden yapılan alışverişlerde World puan ve indirim kazanma fırsatı bulunmaktadır. Bunun için yapılması gereken Worldcard ile ozdilekteyim.com adresinden 150 TL ve ya üzerinde bir alışveriş yapılmasıdır. Bu alışveriş sonucunda müşterilerin World cardlarına 15 TL Worldpuan yüklenmektedir. Ayrıca bunun dışında anında 10 TL tutarında indirim uygulanmaktadır. Böylece Worldcard kampanya kapsamında hem puan kazanılmış olmakta hem de indirim fırsatı yakalanmaktadır. Bu alışverişin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden yapılması durumunda ise 15 TL olan Worldpuana ek olarak 5 TL daha puan verilmektedir. Böylelikle kazanılan toplam puan 20 TL olmaktadır.

Worldcard Kampanya Süresi

Worldcard kampanya kapsamında ozdilekteyim.com adresinden yapılacak olan alışverişlerde puan kazanılması için bu alışverişlerin 1 Aralık 2017 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu puanların ve indirimin kazanılması için alışverişin online ve ozdilekteyim.com adresinden yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 8 Şubat 2018 tarihinde World cardlara yüklenecektir. Bu puanların Worldcard ile 19 Şubat 2018 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Aksi durumda puanlar silinecektir.

Worldcard ozdilekteyim.com Kampanyasına Katılım İçin Yapılması Gerekenler

Worldcard kampanya kapsamındaki Worldpuanın kazanılması ve indirimden yararlanılması için SMS ile katılım şartı bulunmaktadır. Bunun için OZDILEKTEYIM yazıp bir boşluk bırakıldıktan sonra Worldcard üzerinde bulunan müşteri numarasının girilmesi gerekmektedir. Daha sonra bunun SMS ile 4454’e gönderilmesi ile kampanyadan yararlanılabilmektedir. Yapı Kredi Cüzdan tarafından verilen Worldpuanların da alınabilmesi için yapılması gereken ise Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden alışverişin yapılmasıdır. Bunun için öncelikle Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının Google Play ya da Appstore üzerinden telefona indirilip kurulması ve buradan BANA OZEL bölümünden kampanyaya katıl butonuna basılması gerekmektedir. Böylece Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının verdiği Worldpuanlarda kazanılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.