Kapat
opet kampanya
Opet Kampanyaları 116 views 4

Opet Kart’ınızı Aktive Edin Puanlarınıza Puan Ekleyin!

Opet, her dönemde opet kart sahibi olan müşterilerine yeni kampanyalar sunmaktadır. Opet kartını 31 Mart 2018’e kadar aktivite eden müşterilerine, aktiviteden sonra yapacakları toplamda ilk 250 TL benzin veya motorin alışverişinde normal verilen puanların üzerine hediye puan verilecektir. Opet kartını SMS ile aktivite eden müşterilere ilave 1 kat puan, online üzerinden aktivasyonu gerçekleştiren müşterilere ilave 3 kat puan, akıllı cihazlardaki Opet Mobil Uygulanmasından kartını aktivite eden müşterilerine ise 5 kat ilave puan kazanma şansı sunulmaktadır.

Opet Kart Aktivite Kampanyaya tarihleri

Opet Kartı’nı aktivite eden müşterilerine, aktivasyondan sonra Opet’ten yapacakları 250 TL benzin veya motorin alışverişine ilave puan ekleyen Opet Kampanya sürecine dahil olabilmek için 31 Mart 2018 tarihine kadar kartın SMS, Online veya mobil uygulamalardan aktivasyonun gerçekleşmesi gerekmektedir. Kampanya sürecinde kazanılan puanlar Opet istasyonlarından 30 Haziran 2018 tarihine kadar yapacakları benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilecektir. 30 Haziran 2018 tarihine kadar harcanmayan puanlar 1 Temmuz 2018 tarihinde silinecektir.

Opet Kart Aktivite Kampanyasına Katılma Şartları

31 Mart tarihine kadar Opet Kart’ını aktivasyon işlemini gerçekleştirenlere ilave puan ekleyen Opet Kampanyasına katılmak için SMS, Online veya Mobil uygulamalardan başvurarak katılmak gerekmektedir, müşteri hizmetlerinden yapılan aktivasyon işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

SMS ile aktivasyon yapabilmek için; mesajın en başına PARO yazıp, bir boşluk bırakıp Opet Kart’ın ön yüzünde bulunan 16 haneli Opet Kart numarasının son 10 hanesini ekleyip, AD SOYAD, DOĞUM TARİHİ(gün, ay, yıl) bilgilerini aralarında birer boşluk bırakılarak büyük harflerle yazıp 6738’ gönderilerek kampanya katılma şansı yakalanır. Aktivasyonu Online İşlem Merkezi’nden yaparak kampanyaya dâhil olmak isteyenler, https://oim.opet.com.tr/KartAktivasyonu.aspx adresindeki linki tıklayarak, sayfadaki bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir. Android ve iOS işletim sistemli cep telefonu veya tabletlerde bulunan AppStore- Play Store marketlerinden Opet Mobil Uygulaması indirildikten sonra bilgiler doldurularak Mobil Uygulama üzerinden kampanyaya dâhil olunabilir. Her Opet Kart sahibi seçeceği bir aktivasyon kanalından sadece 1 kez aktivasyon yapabilir ve kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.

“Opet Kart’ınızı Aktive Edin Puanlarınıza Puan Ekleyin!” üzerine 4 yorum

 1. sebahattin gezer dedi ki:

  Ne olur şu kampanyaları sürekli yapsalar bizde yeni gördük bi çok kişinin haberi olmuyor bu kampanyalardan. Gerçi sağolsunlar böyle bir site yapmışlar artık sık kullanılanlara ekledim sürekli takip edeceğim çare yok.

 2. hakan çeliktaş dedi ki:

  Vay be iyi kampanyaymış. Opet baya bu sektörde öne çıkmaya başladı valla böyle kapmanyaları sık sık yapılırsa bende bu firmayı tercih edebilirim sonuçta hepsi aynı benzini mazotu satıyo

 3. murat akveren dedi ki:

  31 marta kadar geçerliymiş, ben yeni gördüm ona göre alışveriş yapıp puanlarımı artıracağım 3 ay daha aktif ama görmeyenler olabiliyor.

 4. ufuk genç dedi ki:

  Benzin alışveirşimizi ayrı ayrı yapacağımıza tek seferde depoyu fulledik normaline göre çok daha fazla kaarımız oldu bu şekilde fırsatları daha çok yakalarsak çok avantaj sahibi olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.