Kapat
opet kampanya
Opet Kampanyaları 130 views 0

CarrefourSA’da Alışveriş Opet’te Hediye Yakıt Fırsatı!

CarrefourSA kart ile 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 15 TL’ye kadar Opet’ten akaryakıt hediye kampanyasına katılmak istemez misiniz? Market alışverişinizi CarrefourSA’dan yaparken kullanacağınız CarrefourSA Kart ile Opet’ten yakıt hediyesi kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan tek seferde  100 TL’lik alışveriş yapanlar yararlanacaktır. Marketten yaptığınız alışverişten sonra doğruca Opet’e gidip hediye yakıtınızı alabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

CarrefourSA  ve Opet’in ortak kampanyası 20 Ekim-20 Kasım 2017 tarihleri arasında CarrefourSA’nın tüm Türkiye’deki mağazalarında geçerli olacaktır. CarrefourSA’dan yapılacak alışverişten sonra verilen alışveriş fişlerinin alt kısmında bulunan kampanyaya katılım kodu ile başvuru yapılacaktır. Kampanyaya SMS ve mobil kanaldan katılım için son gün 30 Kasım 2017 olacağı için katılım konusunda gerekli şartları yerine getirmek için acele etmeniz gerekmektedir. Telefondan SMS ile yapılan kampanya katılımının ardından biriken puanların kullanılmasının ve akaryakıt hediyesi alma kampanyasının son tarihi ise 15 Aralık 2017 tarihidir. Harcanmayan puanlarınız 16 Aralık 2017 tarihinde silineceği için puanlarınızı bu tarihe kadar harcamanız gerekmektedir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA kart ile tek seferde 100 TL alışveriş yapmanız gerekmektedir. Kampanyanın katılım yaşı 18 olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu kampanya katılımında GSM TL yükleme harcamaları, kuyumcu alışverişleri, tütün ve alkollü ürün alımlarındaki miktarlar kampanya kapsamı dışında tutulacaktır. CarrefourSA  ve Opet’in bu ortak kampanyasında kampanyayı durdurma, kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı tamamen sona erdirme konusunda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için opet.com.tr ve 444 10 00’’dan Opet kampanyalar kısmına başvurabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya CarrefourSA Kart ile tek seferlik alışverişte 100 TL alışveriş yaparak katılma hakkı kazanabilirsiniz. Alışveriş sonrasında verilen fişlerin alt kısmında bulunan katılımın kodunu SMS olarak CARREFOURSA yazıp bir boşluk bırakıp cep telefonu numarasını, plaka ve katılım kodunu sırasıyla yazarak 6738’e göndererek bu kampanyaya kayıt yaptırmış olacaksınız.  SMS ile başarılı bir kayıttan sonra ilk olarak Opet’ten 10 TL tutarındaki yakıt puanı cep telefonunuza yüklenecektir. Bu katılımdan sonra ilave 5 TL ilave yakıt puanı kazanabilmek için Opet mobil uygulamasında kullanabileceğiniz ikinci bir katılım kodu gönderilecektir. Bu uygulama içinde yer alan CarrefourSA kampanyası bölümünde bulunan şifre kısmına ikinci katılım kodu girilerek 5 TL hediye yakıt puanı yüklenmiş olacaktır. Bütün bu kayıtlardan sonra Opet kampanyalar fırsatından yararlanmak için Opet’e gittiğinizde görevli olan kişiye telefon numaranızı vererek bu puanları kullanabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden tanımlı olan sistemde puanlarınızı harcayabilmeniz için telefonunuzdan aktivasyon işlemini yapmış olmalısınız. Bu kampanyadan bir müşteri sadece bir kez yararlanmak hakkına sahip olacağı için telefonunuzdan tek kayıt yaptırarak kampanyaya katılabilirisiniz. Sınırlı sayıda hazırlanmış olan bu kampanyaya katılıp hediye yakıt puanlarınızı harcamak için önce CarrefourSA’ya sonra da Opet’e girmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.