Kapat
opet kampanya
Opet Kampanyaları 57 views 0

Opet 5 Kat Yakıp Puan Kampanyası!

Opet kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için SMS izni veren müşteriler, toplamda yapacakları ilk 250 TL’ye kadar akaryakıt alışverişlerinize 5 kat yakıt puan hediye kazanma şansı sizleri bekliyor. Sizlerde Opet’in kampanya duyurlarından haberdar olun yakıt puan kazanın. Kampanya ile ilgili detaylar sayfanın devamında.

SMS izni veren müşteriler, onayları sonrasında kayıt ettirdikleri cep telefonu numarası veya cep telefon numarasının eşleştiği Opet Kart ile yapacakarı toplamda 250 TL’ye kadar motorin veya benzin alışverişlerinizde 5 kat yakıt puan kazanabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak için ödeme yapmadan hemen önce cep telefonu numaranızı market görevlisine söylemeniz gerekmektedir.

Kazandığınız Opet yakıt puanları harcayabilmek için aktivasyonun tamamlanmış olması gerekiyor.

Kazandığınız yakıt puanları 30 Haziran 2018 tarihine kadar Opet istasyonlarından Motorin ve benzin alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Kullanılmayan Opet puanlar 1 Temmuz 2018 tarihinde kullanıma kapatılıp silinecektir.

Kampanyadan sadece Opet’te SMS için izinli onayı olmayan müşteriler yararkanabilecektir.

Her bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilecektir.

Opet kampanya koşullarını değiştirme ve sonlandırma hakkını gizli tutar. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yakıt puan kampanyası ile ilgili detaylı bilgi için www.opet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.