Kapat
Opel Kampanyaları 279 views 0

Opel Kasım 2017 Kampanyaları

Opel kampanya fırsatlarına Kasım ayında da ara vermeden devam ediyor. Opel Finans sistemi olan Perakende satış finansman çözüm oratığı olan OFS ile Kasım ayına özel indirim ve Kredi fırsatları bulunuyor. Opel Kasım ayında da rekabetçi faiz oranları ve uyfun ödeme koşulları ile kredi imkanları sunuyor.

Opel bu ay üç farklı kampanya fırsatı ile karşımıza çıkıyor.

 

Opel Baz Faiz Oranı Fırsatı!

Garanti Bankasının Opel Finans Sistemine Kasım ayına özel sunmuş olduğu özel baz faiz oranları aşağıda sizlere sunulmuştur.

Opel Baz Faiz Oranı Fırsatı!

Yukarıda ki ödeme planı 30.000 TL kredi tutarı baz alınarak hazırlanmıştır. Farklı tutarlarda kredi talepleriniz için Opel Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz. Opel çalışmış olduğu Finans kurumu faiz oranlarında, ücretlerde ve vade bilgilerini değiştirme hakkınıda saklı tutar. Tabloda belirtilen faiz oranları ve ücretleri, talep edilen kredi tutarına, vadesine, araç modeline, kampanya tipine ve piyasa koşullarına göre farklılık gösterebilir.

 

Opel Yeni Insignia’da 36.000 TL ve 12 Ay %0 Faiz Oranı Fırsatı!

Kasım ayında Yeni Insignia perakende satın alımlarınızda Opel’in sunmuş olduğu %0 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz. Yeni Insignia kampanya detayları ile ilgili daha fazla bilgiye Opel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Opel Yeni Insignia’da 36.000 TL ve 12 Ay %0 Faiz Oranı Fırsatı!

Opel Yeni Insignia kampanyası 1 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kullanılacak kredi tutarları 50.000 TL’ye kadar %70, 50.000 TL üzerinde ki kısım için %50 kredilendirme yapılabilecektir. Bireysel müşteriler bu kredi oranlarından yararlanacak olup, Kullanılacak kredi oranı belirlemesi aracın Faturada ki nihai değer baz alınacaktır. Bireysel müşterilerin 36.000 TL kredi kullanımı için aylık %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için geçerlidir. Kredi tahsis ücreti 189 TL olup, toplamda 36.000 TL geri ödeme tutarı olmaktadır. Kullanılan kredinin yıllık bazda maliyet oranı %0,98’dir. Kredi kullanımı esnasında hayat sigortası zorunlu olmağından maliyet tablosuna dahil edilmemiştir. Kampanyada kullanılacak krediler, bireysel Türk Lirası aksitli oto kredisidir. Kullanılacak kredi Opel’in çalışmış olduğu finans kuruluşunun onayı bağladır. Çalışılan finans kuruluşunun kampanyada, faiz oranlarında ve kredi koşullarında değişikilik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarıda belirtilen koşullar 2017 model Yeni Insignia Grand Sport ve Yeni Insignia Sports Tourer modellerinde geçerli olacaktır.

 

Astra Sports Tourer ve Astra HB’de 12.000 TL ve 12 Ay %0 Faiz Oranı Fırsatı!

Kasım ayında Astra Sports Tourer ve Astra HB modellerinde 12.000 TL ve 12 ay %0 faiz fırsatı bulunmakta. Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri Opel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Astra Sports Tourer ve Astra HB’de 12.000 TL ve 12 Ay %0 Faiz Oranı Fırsatı!

Opel Astra Sports Tourer ve Astra HB kampanyası 1 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kullanılacak kredi tutarları 50.000 TL’ye kadar %70, 50.000 TL üzerinde ki kısım için %50 kredilendirme yapılabilecektir. Bireysel müşteriler bu kredi oranlarından yararlanacak olup, Kullanılacak kredi oranı belirlemesi aracın Faturada ki nihai değer baz alınacaktır. Bireysel müşterilerin 12.000 TL kredi kullanımı için aylık %0 faiz oranı ile 12 ay vadeli, eşit taksitli ödemeli kredi için geçerlidir. Kredi tahsis ücreti 63 TL olup, toplamda 12.000 TL geri ödeme tutarı olmaktadır. Kullanılan kredinin yıllık bazda maliyet oranı %0,98’dir. Kredi kullanımı esnasında hayat sigortası zorunlu olmağından maliyet tablosuna dahil edilmemiştir. Kampanyada kullanılacak krediler, bireysel Türk Lirası aksitli oto kredisidir. Kullanılacak kredi Opel’in çalışmış olduğu finans kuruluşunun onayı bağladır. Çalışılan finans kuruluşunun kampanyada, faiz oranlarında ve kredi koşullarında değişikilik yapma hakkını saklı tutar.

Daha fazla detaylı bilgi için Yetkili Opel Satıcılarına başvurunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.