Kapat
Opel Kampanyaları Ocak 2018
Opel Kampanyaları 127 views 2

Opel Kampanyaları Ocak 2018

Opel 2017 yılının son aylarında müşterilerin ilgisini çekecek çok sayıda kampanya yapmış ve bunlarla da dikkat çekmeyi başarmıştır. Kampanyaları 2018 yılında da devam ettirme kararı alan firma kısa süre önce Ocak ayında yapılacak olan kampanyalar hakkında bilgi vermiştir. Bunlardan bazılarının detayları aşağıda yer almaktadır.

Ocak ayında Opel kampanya kapsamında müşterilere sunulan birçok fırsat bulunmakta olup bunlardan bir tanesi Astra içindir. Astra HB ve Astra Sports Tourer almak isteyen müşterilere faizsiz kredi desteği sağlanmaktadır. 12.000 liraya kadar olan kredi, %0 faiz ve 12 aya varan vade seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 1 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında araçlarını almaları gerekmektedir. Ayrıca alınan araçların 2017 model olması gerekmektedir. Verilen kredinin geri ödemesi yapılırken aylık 1.000 lira ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca kredinin tahsis ücreti ise 63 liradır. Söz konusu krediden yararlanan müşterilere kredinin yıllık maliyeti %0,98’tir. Bu hesaba sigorta miktarı yansıtılmamıştır. Kredi başvurusu yapıldıktan sonra ilgili finans kuruluşu yapacağı değerlendirmeye göre kredinin verilip verilmeyeceğine karar verecektir. Opel kampanya kapsamında bu fırsattan yararlanan müşterilerin hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmamakta olup bundan dolayı maliyet hesabına eklenmemiştir. Masaj yapan ergonomik koltuklara, akıllı sürüş asistanlarına ve LED matrix farlara sahip olan araçlar kullanıcılarına büyük sürüş keyfi sağlamaktadır. Söz konusu fırsattan yararlanmak isteyenlerin en kısa sürede yetkili satış ofislerine gitmesi gerekmektedir. Astra HB ve Astra Sports Tourer için farklı benzin ve dizel motor seçenekleri bulunmakta olup kullanıcılar kendi tercihlerine göre bunlardan bir tanesini seçebilmektedir.

Opel Kampanya Kapsamında Yeni Grandland X Fırsatı

Opel kampanya kapsamında sunulan bir başka fırsat sayesinde Yeni Grandland X almak çok daha kolay olmaktadır. Opel’in en fazla tercih edilen araçlarından birisi olan Yeni SUV Grandland X’e sahip olmak isteyenler için anlaşmalı finans kuruluşları çok cazip kredi imkanları sağlamaktadır. Aracı almak isteyenlere 50.000 liralık kredi sadece %0,94 faiz oranı ve 30 aya varan vade seçenekleriyle müşterilere sunulmaktadır. Söz konusu kampanya sadece 0 km 2017 model araçlar için geçerlidir. Alınacak araçların fiyatları donanımına, fiyatına ve rengine göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanılabilecek kredi miktarı belirlenirken aracın 100.000 liraya kadar olan fiyatının %70’i, bunun üzerindeki fiyatının da %50’si için kredi desteği sağlanmaktadır. Kampanya 1-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir. 50.000 liralık krediyi 30 ay vade ile alan müşterilerin aylık ödemesi gereken miktar 1.973 liradır. Ayrıca kredinin tahsis ücreti de bulunmakta olup bu da 262,5 liradır. Opel kampanya kapsamında kullanılan kredinin toplam maliyeti %14,94’tür. 30 ay sonunda ödenecek toplam miktar 59.215 liradır. Kampanya kapsamında kullanılan kredi için hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca maliyet hesabi yapılırken hem hayat sigortası hem de kasko tutarı hesaba katılmamıştır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin yapmış oldukları başvurular anlaşmalı finans kuruluşu tarafından değerlendirilmekte ve kişinin kredi notuna göre kredinin verilip verilmeyeceğine karar verilmektedir. Uygun şartlarda satışa sunulan aracın pek çok özelliği bulunmaktadır. Anti-patinaj sistemlerinden üstün yol tutuşuna kadar pek çok özellik bulunmakta ve söz konusu özellikler sayesinde kullanıcısına harika bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. 1652 litre gibi devasa bir boyuta ulaşan bagajı bulunan aracın farklı seçenekleri bulunmaktadır. Opel kampanya kapsamında alınacak olan araç hem kullanıcısının hem kullanıcının ailesinin harika anlar yaşamasını sağlayacak ve onları farklı maceralara götürecektir.

Opel Kampanya ile Yeni INSIGNIA

Ocak ayında yapılan Opel kampanya kapsamında sunuluna fırsatlar arasında Opel’in en fazla tercih edilen araçlarından olan Yeni Opel İnsignia da bulunmaktadır. Görünüşüyle insanları büyüleyen aracın tasarımında kullanılan çizgiler, aracın çok daha şık görünmesini sağlamaktadır. AGR onaylı ergonomik koltuklara sahip olan araç kullanıcıların hem büyük bir rahatlık sağlarken hem de oluşabilen sırt ağrılarını engellemektedir. LED matrix farlara sahip olan araç muhteşem bir gece görüşü sağlamaktadır. Bu farlar sayesinde gece görüş mesafesi 400 metreye kadar çıkabilmektedir ki bu da son derece yüksek bir rakamdır. Bunların dışında da farklı özelliklere sahip olan araca sahip olmak artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Bu aracı almak isteyenlere söz konusu kampanya kapsamında 50.000 lira kredi sadece %0,94 faiz oranı ve 30 aya varan vade seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu kredinin yıllık maliyet oranı %14,94’tür. Bu hesaplamalar yapılırken kasko bedeli ve hayat sigortası dahil edilmemiştir. Çünkü kampanya kapsamında kullanılan kredi için hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır. Kullanılan kredi için tahsis ücreti bulunmakta ve bu ücret 262,5 liradır. Geri ödeme sırasında aylık ödenmesi gereken miktar ise 1.973 liradır. Aylık taksitler ve tahsis ücretleri dahil edildiğinde 30 ay sonunda ödenen toplam miktar 59.215 lira olmaktadır. Söz konusu kampanya sadece Yeni Insignia Grand Sport ve Yeni Insignia Sports Tourer modellerinde geçerli olup farklı modellerdeki kredi şartları daha farklıdır. Opel kampanya kapsamında daha fazla kredi kullanmak isteyenler için bu miktar aracın fiyatına bağlı olarak hesaplanmaktadır. Alınmak istenen aracın fiyatının 100.000 liraya kadar olan kısmının %70’i için, 100.000 liradan fazla olan kısmının ise %50’si için kredi verilmektedir. Bu hesaplamaya göre toplam verilecek kredi miktarı hesaplanmaktadır.

“Opel Kampanyaları Ocak 2018” üzerine 2 yorum

  1. haldun durmaz dedi ki:

    Ben yorum yapan arkadaşa katılmıyorum opel hala çok tutulan bir marka ayrıca modellerini çok beğeniyorum. Fiyat konusunda biraz daha esnek olurlarsa çok iyi olur orası ayrı.

  2. Lemi Çokiçli dedi ki:

    Opel ne kadar kampanya yaparsa yapsın maalesef sektörün çok gerisinde kaldı. Artık pazardan 5 sene önceki kadar pay alabilmesi bile mucize olur benim için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.