Kapat
Opel kampanya Şubat 2018
Opel Kampanyaları 96 views 0

Opel kampanya Şubat 2018

Opel kampanya fırsatları 1 – 28 Şubat tarihlerinde devam ediyor. Bu ay ki kampanyalar Opel Astra HB, Opel Insignia Grand Sport ve Opel Insignia Sports Tourer modeller bulunuyor. Mevcut Opel Şubat kampanya detaylarını sizler için araştırdık.

Şubat ayı boyunca Opel Astra model araçlara 12.000 TL’ye 12 Ay %0 faiz oranı fırsatı sunuyor. Bu kampanyada geçerli %0 faiz fırsatı 2017 model 0 km Astra Sports Tourer ve Astra HB modellerinde geçerlidir. Fırsat kapsamında araç bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısım için %70, 100.000 TL üzerinde ki kısmı için %50 kredilendirme yapılabilecektir. Kredi tahsis ücreti  63 TL’dir.

Yeni Insignia sınıfının en iyisi olma özelliği taşıyan, Otomatik hız sabitleyici, Gelişmiş Opel Eye güvenlik sistemleri ve Intellilux Led Matrix farları ile göz dolduruyor. Yeni Opel Insignia modelini 30 Ay vade ile 50.000 TL tutarında ki krediyi %0,94 faiz oranıyla satın alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 262,50 TL’dir. Belirtilen fırsatlar 2017 model Yeni Insignia Sports ve Yeni Insignia Grand Sport 0 km araçlar için geçerlidir.

Opel kampanya kapsamında yer genel şartlar şöyledir; Fırsatlar kapsamında kullanılan krediler, bireysel Türk Lirası taksitli araç kredisidir. Nihai fatura değerine göre kredi oranı belirlenecektir. Fırsatlar kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor. Bu yüzden toplam maliyetlere yansıtılmamıştır. Yıllık ve aylık maliyetlere Kasko dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı kesin değildir ve finans kuruluşunun onayına bağlıdır. Finans kuruluşunun, kampanya ve faiz oranlarında, ayrıca kredi koşullarında değişiklik hakkınız saklı tutar. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve kredi tahsis ücreti içermiyor. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran, efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamalarına sigorta primi dahil edilmemiştir. Opel Şubat kampanyaları ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.opel.com.tr adresini ve Yetki Opel Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Peugeot Şubat 2018 kampanyaları başlıklı yazımızda, Şubat ayı boyunca geçerli olacak Opel Astra ve Yeni Insignia modellerde kredi faiz oranlarından bahsedilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.