Kapat
Opel Kampanyaları Ocak 2018
Opel Kampanyaları 787 views 0

Opel Aralık 2017 Kampanyaları

Opel Aralık kampanyaları 6 farklı fırsatlar başladı! Opel 1 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Opel Finans Sistemi’nin sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak için aşağıda detayları inceleyebilirsiniz.

Opel Finans Sistemi Aralık ayında uygun koşullarda ve rekabetçi faiz oranları ile tüketicilere inanılmaz kredi fırsatları sunuyor.

Aralık ayı boyunca Opel Finans Siteminde sunulan kampanyalar aşağıda listelenmiştir.

BAZ FAİZ ORANI FIRSATLARI

Garanti Bankası’nın Aralık ayı boyunca Opel Finans Sistemine sunduğu özel baz faiz oranları aşağıda listelenmiştir.

Opel Kampanya

Tüm Opel Modellerinde Aralık Ayına Özel 685 TL’den Başlayan Taksit Fırsatları!

Tüm Opel modellerinde geçerli olacak olan Aralık ayı boyunca 685 TL’den başlayan avantajlı taksit seçenekleriyle sizde kolayca Opel araç sahibi olabilirsiniz. Bu kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için Opel Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Opel Kampanya

Tüm Opel Modellerinde Aralık Ayına Özel “Şimdi Al, 6 Ay Sonra Öde” Fırsatı!

Sizde uygun koşullarda ve inanılmaz ödeme fırsatları bir Opel araç sahibi olmak istiyorsanız bu fırsat tam size göre. Tüm Opel modellerinde geçerli olacak olan kampanya “Şimdi Al, 6 Ay Sonra ” öde fırsatı ile araç sahibi olmak isteyen herkese avantaj sağlıyor. Bu kampanya ile ilgili daha fazla bilgi almak için Opel Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Opel Kampanya

Lansmana Özel Yeni Grandland X’te 50.000 TL, 30 Ay ve %0,94 Faiz Fırsatı!

Opel showroomlarından Perakende satın alım yapan tüketiciler için sunulan faiz kampanyası ile Yeni Grandland X sahibi olabilirsiniz. Aralık ayına özel olarak yapılan bu kampanyadan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için mutlaka Opel Yetkili Satıcılarını ziyaret ediniz.

Opel Kampanya

Aralık Ayına Özel Yeni Insignia’da 50.000 TL, 30 Ay ve %0,94 Faiz Fırsatı!

Opel showroomlarından Perakende satın alım yapan tüketiciler için sunulan faiz kampanyası ile Yeni Insignia sahibi olabilirsiniz. Aralık ayına özel olarak yapılan bu kampanyadan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için mutlaka Opel Yetkili Satıcılarını ziyaret ediniz.

Opel Kampanya

Aralık Ayına Özel Astra Sports Tourer ve Astra HB’de 12.000 TL, 12 Ay, %0 Faiz Fırsatı!

Opel yıl sonu kampanaylarından biri de Astra HB ve Astra Sport Tourer faiz kampanyası. Bu model araçlara 12.000 TL peşinat ödeyerek, 12 ay ve %0 faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz. Aralık ayına özel olarak yapılan bu kampanyadan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için mutlaka Opel Yetkili Satıcılarını ziyaret ediniz.

Opel Kampanya

Opel kampanyaları 1 Aralık – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaları tümü ile ilgili detaylı bilgileri Opel Yetkili Satıcılarından alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.