Kapat

Onur Air Ramazan Ayına Özel Uçuran Kampanyası!

Kaliteli hava yolculuğunun ve uygun fiyatlı fırsatların buluşma adresi olan Onur Air 6 gün sürecek sıcak bir kampanya başlattı. 23 – 29 Mart 2018 tarihleri arasında Ramazan ayına özel yurt içi biletleri 49 TL’den, Yurt dışı biletleri 49 USD’dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Ramazan ayına özel yapılan bu kampanya 23 Mart Cuma günü yani bugün başladı. 29 Mart Perşembe günü sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak için, 23 – 29 Mart tarihleri arasında, 16 Mayıs – 7 Haziran 2018 tarihleri arasında yapacağınız uçuşlar için bilet alımı yapmanız gerekmektedir. Kampanyadan sadece 5.000 kişi yararlanacak olup, her şey dahil yurt içinde 49 TL’den, yurt dışına 49 USD’dan başlayan fiyatlardan uçabilirsiniz.

Kampanya dahilinde Biletlenme Tarihi : 23 Mart – 29 Mart 2018
Kampanya dahilinde Uçulacak Tarihler : 16 Mayıs – 7 Haziran 2018

Onur Air Ramazana Ayına Özel Kampanya Koşulları

Kampanyada bahsi geçen fiyatlardan, Onur Air Android ve IOS Mobil uygulamalarından, Onur Air Mobil sitesinden ve www.onurair.com adresinden yapılacak alım işlemlerinde geçerli olacaktır. Kampanyaya Onur Air’in bütün tarifeli uçuşları dahildir. Diğer satış kanallarından yapılacak alım işlemlerinde ekstra hizmet bedeli alınabilir.

Kampanya dahilinde ön rezervasyon alınamayacak olup, rezervasyon ve bilet alımı aynı anda gerçekleşecektir. Kampanya 5.000 adet bilet ile sınırlıdır. Kampanya dahilinde alınan biletlerde isim değişikliği ve parkur değişikliği yapılamayacaktır. Kampanyalı biletlerde promosyon sınıf kuralları geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında gidiş-dönüş bilet alımı yapanlar, dönüş biletini açık düzenleyemezler ve biletlerini açığa alamazlar.

Onur Air kampanya fırsatına katılacak olan tüm müşterilerin bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayacaktır. Onur Air kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.